[E46] Montaż PC`a 2DIN lub Radia 2DIN

Problemy, porady oraz projekty sprzętu car-audio, PC-car.
Porady związane z alarmami, nawigacją i T V w samochodzie.
aaddriaannn

[E46] Montaż PC`a 2DIN lub Radia 2DIN

Post autor: aaddriaannn »

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Ostatnio zmieniony 2009-01-06, 21:54 przez aaddriaannn, łącznie zmieniany 1 raz.
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

normalnie pasuje bez problemu
Awatar użytkownika
mario.ch79
Zaawansowany forumowicz
Posty: 220
Rejestracja: 2007-07-29, 20:30
Lokalizacja: Rybnik / Nowiny

Post autor: mario.ch79 »

potwierdzam bez zadnych przerobek wchodzi jakby tam mial byc od samego poczatku
Swobi

Post autor: Swobi »

Genialne :razz: Ponoć do e38 w wersji bez navi też jesteście w stanie to wykonać?Prawda to??
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

jak to wyglada w e39:

Obrazek

Obrazek

Mysle ze wszystko da sie zrobic
Swobi

Post autor: Swobi »

Możecie mi wysłać na PW tel do siebie??Odezwe się na dniach i pogadamy na ten temat :mrgreen:
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

Ciekawy tamat szkoda że prawdopodobnie w e34 nie da się takiego zabiegu wykonać no chyba że się myle??
Awatar użytkownika
mario.ch79
Zaawansowany forumowicz
Posty: 220
Rejestracja: 2007-07-29, 20:30
Lokalizacja: Rybnik / Nowiny

Post autor: mario.ch79 »

Soki pisze:Ciekawy tamat szkoda że prawdopodobnie w e34 nie da się takiego zabiegu wykonać no chyba że się myle??

a nie wiadomo trzebabylo by to sprawdzic :mrgreen:
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

Przyznam się szczerze że nie chciałbym aby moje autko było w tym momencie testerem, ale gdy uda ci się ten zabieg w E34 będę na pewno na to zdecydowany aby zamontować:)
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

Testerem nie trzeba być bo po prostu nigdy nie robiliśmy w e34 i nie wiem czy będziemy robić. Teraz zależy od Ciebie co chcesz czy stacje multimedialna czy chcesz PCta czy wogóle bo jak cos zawsze możesz rozważyć monitora 7” wyjezdzanego i do tego kompa podłączyć i po sprawie
Awatar użytkownika
mario.ch79
Zaawansowany forumowicz
Posty: 220
Rejestracja: 2007-07-29, 20:30
Lokalizacja: Rybnik / Nowiny

Post autor: mario.ch79 »

Soki pisze:Przyznam się szczerze że nie chciałbym aby moje autko było w tym momencie testerem, ale gdy uda ci się ten zabieg w E34 będę na pewno na to zdecydowany aby zamontować:)
dokładnie chodzi o to żeby zobaczyc na live co sie da założyc a czego nie :) nigdy nie miałem okazji siedzieć w e34
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

Sądzę że najlepszym wyjściem będzie podjechanie do ciebie i sprawdzenie tego, jak możesz podaj na PW tel do ciebie. :wink:
Krystian
Małopiszący
Posty: 6
Rejestracja: 2010-08-06, 21:56
Lokalizacja: FWS

Post autor: Krystian »

Witam wszystkich, jestem nowy tutaj i od razu mam pytanko co do tematu..wyczytalem gdzies ze by przerzucic panel climatronika w miejsce schowka trzeba zmienic ten plastikowy stelaz, tutaj piszecie ze nie gdyz pasuje bez problemu-czy tak jest naprawde?rogi w climatroniku mam zaokraglone bardziej niz schowek ma..

i drugie pytanie co do samego montazu 2din..ramki sa juz ogolnodostepne w dobrej jakosci itp czy warto samemu porzezbic i zrobic?mam radio pioneer avic f700bt i koniecznie bede je wstawial do mojego auta dlatego tyle pytan.z gory dzieki
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

Krystian pisze:trzeba zmienic ten plastikowy stelaz, tutaj piszecie ze nie gdyz pasuje bez problemu-czy tak jest naprawde?rogi w climatroniku mam zaokraglone bardziej niz schowek ma..
Do normalnego tez pasuje ale jest szpara , wiec zeby było jak oryginał i bez zadnych szpar musisz miec ten stelaz z zaookraglonymi rogami

Z ramkami jest kłopot - nie kupisz w PL sklepie , miałem kiedys swoje ale sprzedałem wszytkie.
Krystian
Małopiszący
Posty: 6
Rejestracja: 2010-08-06, 21:56
Lokalizacja: FWS

Post autor: Krystian »

a gdzie najlepiej kupic taka ramke w rozsadnych pieniadzach?serwis podejrzewam ze bedzie chcial krocie a do tego jak odroznic te ramki? :???:
ODPOWIEDZ