[E36] Wnętrze

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
Mateo
Małopiszący
Posty: 5
Rejestracja: 2010-06-15, 19:25
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

[E36] Wnętrze

Post autor: Mateo »

mam okazje kupic wnetrze z anglika i mam pytanie cz tylna kanapa pasuje u mnie jest podlokietnik a w tamtej go nie ma oparcia nie sa dzielone i jak to wyglada z przednimi fotelami? rocznik mojej to '97 a angola '98
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

siedzenia raczej odpadaja ( moga sie roznic ) bo u nas sterowanie siedzeniem masz pod lewa reka......tam kierowca ma ustawianie pod prawa reka....wiec watpie by przednie fotele pasowaly tylna kanapa jest taka sama bo tam nie ma zmaczenia po ktorej stronie jest kierownica :)
w anglikach wszystko co ma wplyw na prowadzenie samochodu czyli siedzenie pedaly deska itd ( nie liczac skrzyni biegow,manetek kierownicy itp ) nie bedzie pasowalo do auta europejskiego...no oczywiscie kierownica bedzie ok...bo jest okragla ;-)
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

srodek bedzie pasowac bez probleu , jedynie co to kokpit wiadomo... zaslepki od elektryki lusterek najwyżej zaślepisz , fotele beda pasować normalnie , kanapa rowniez .
Mateo
Małopiszący
Posty: 5
Rejestracja: 2010-06-15, 19:25
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Mateo »

Dzięki koledzy :bmw:
od gości biorę kierownice, fotele, kanapy, boczki, podsufitkę i wyposażenie bagażnika myślę że nie powinno być problemu jeśli mam sobie coś odpuścić to lepiej żebym się teraz o tym dowiedział niż po kupnie :oops:
lechu77
Małopiszący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-08-13, 22:47
Lokalizacja: rybnik-chwałowice

Post autor: lechu77 »

podobno da się rozebrać fotele i zamienić stronami fotel kierowcy na szyny pasażera i na odwrót nigdy tego nie robiłem ale na innym forum koleś pisał że się da
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

A jak bd zapinał pasy?
agora

Post autor: agora »

Jeżeli ty masz opcje tylnej kanapy z załadunkiem (składane oparcie kanapy) to nie włożysz jej do swojej E36. Musisz przerabiać mocowania oparcia i wzmocnić ścianę grodziową bagażnika.
Jeżeli masz sterowanie elektryczne lusterek to sprawdź czy będziesz miał otwór technologiczny w tapicerce, aby wcisnąć przycisk z sterowania lusterek. W końcu w „angolu” jest on z prawej strony.
Minęło już parę lat, od kiedy miałem e36, ale mam nadzieję, że nic nie pomieszałem. Jeżeli tak to niech ktoś mnie poprawi.
ODPOWIEDZ