[E36] Uszczelka pod głowicą

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
Awatar użytkownika
DJ_Gumis
Małopiszący
Posty: 27
Rejestracja: 2010-12-13, 18:01
Lokalizacja: Jastrzebie

[E36] Uszczelka pod głowicą

Post autor: DJ_Gumis »

Witajcie.

Moze ktos sie orientuje bo to przezyl, mianowicie
Ile kosztuje wymiana uszczelki pod głowicą ze szlifem sprawdzeniem szczelnosci??
oraz gdzie zrobią mi to DOBRZE!!! najlepiej okolice Jastrzebia, zor, rybnika i wodzisławia

Zapomniałem dodac ze chodzi o E36 1.6 z rocznika 94 i silnikiem M43


Pozdrawiam
Bezendu BMW...
Awatar użytkownika
Sabretooth
Zaawansowany forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: 2010-11-26, 11:06
Lokalizacja: Katowice-Ligota

Post autor: Sabretooth »

miałem dokładnie to samo - ale z braku zaufanego mechanika i dzięki zdobyciu sponsora wykonałem to w ASO BMW Sikora w Mikołowie. Za wszystko zapłaciłem około 3900,- (wymiana uszczelek pod głowicą, planowanie, wymiana uszczelniaczy zaworowych + przy okazji wymiana króćców przy chłodnicy i nowy płyn).
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

W okolicach Rybnika to Bosch Service Sanecznik.
http://www.sanecznik.bosch-service.pl/index.php
Obrazek
Kubok
Maniak forumowy
Posty: 717
Rejestracja: 2009-02-12, 21:47
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Kubok »

Sabretooth pisze:około 3900

ILEEE??? Sorki za OT, ale remont takiego silnika za taką kasę, to trochę chory pomysł..
Przecież cały silnik w dobrym stanie można spokojnie kupic za 1000 ;p

DJ_Gumis, 500-800 za taki remont spokojnie powinieneś się zmieścić..
Co do zakładu, to rozejrzył się po forumowiczach.. :)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Dajcie spokoj ze Sanecznikiem ! ;) Tyle wam powiem znam nie od dziś. ....

4000 tysiace haha :D To za co masz motor 2.8 litrowy z osprzetem :D i wsadzeniem

Znajomy dał Golfa 3 , zrobiłtamto i tamto powiedział , ze motor zdrowy wszystko zrobione lac jezdzić , po miesiacu motor do wymiany . Skasował z robota przy lpg 2900zł

Kolega na regeneracje turba w Golfie 4 czekał połtora miesiaca miał czekac 2 tygodnie. W koncu dwa razy poszła na reklamacje ,bo nie była wyważona (chyba se to na imadle sam zrobil) 2 reklamacje zle uszczelniona ( tlumacyzl sie tym ze gwizda , bo po przewodach ucieka ciśnienie ....) cena 1200 zł poczatkowa , doszło do 1800 zł .
Awatar użytkownika
Sabretooth
Zaawansowany forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: 2010-11-26, 11:06
Lokalizacja: Katowice-Ligota

Post autor: Sabretooth »

spokojnie- teraz się kapnołem, że trochę się machnołem... Mea culpa :oops: Za tę głowicę płaciłem 3091,- z groszami...
A tak wogóle, to coście tacy zdziwieni- przecież każdy wie, że w ASO tanio nie jest :razz: a ja wolałem nie ryzykować u jakiegoś "Pana Henia" żeby potem żałować :neutral: - Moja "Chupacabra" zasługuje na wszystko co najlepsze (jak się wszystko ułożu to będzie swap ale nic więcej nie zdradzę :razz: )

A wracając do tematu- wiem, że chciałeś Jastrzębie ale w Mikołowie jest firma o nazwie bodajże JURGAL - tam wykonują planowanie głowic, sprawdzenie szczelności i masę innych rzeczy - byłem tam dzisiaj i poczytałem listę "pokazową" w poczekalni, to jak doszedłem do końca to początku już nie pamiętałem :razz: . Spróbuj zadzwonić - może ci pomogą
Awatar użytkownika
DJ_Gumis
Małopiszący
Posty: 27
Rejestracja: 2010-12-13, 18:01
Lokalizacja: Jastrzebie

Post autor: DJ_Gumis »

Dzieki za wszelkie info dostałem troche namiarów i chyba skorzystam z Małysza w skoczowie
specjalizuja sie w bmw i merc...
Bezendu BMW...
ODPOWIEDZ