[e34] gaśnie i pali jak smok

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
Boyyyy24
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2010-12-13, 23:52
Lokalizacja: ¯ory

[e34] gaśnie i pali jak smok

Post autor: Boyyyy24 »

Witam mam taki maly problem z moja Becia . po odpaleniu rano wydaje mi sie ze nieidzie na jeden cylinder jak sciagalem kable z swiec to na pierwszym tak jakby wogole niezakolysala obrotami .. do tego po chwili jazdy zgasnie i ciezko pali tak jakby ja zalalo konkretnie i trzeba duzo krecic az chyci ale po chwili jazdy znowy gasnie ... gdy silnik zagrzeje sie to idzie normalnie juz ... ogolnie obroty mam kolo 600 ale tak mialem od poczatku i chodzila elegancko ... jak na 2.0 to wydaje mi sie slaba ... no i po dzisiejszym odkreceniu korka z chlodnicy grzeje sie az do pola czerwonego ale nic sie niby niedzieje .. plynu niewywala choc wskazowka zaszla za czerwone pole. no i do tego jak palila 15 literkow gazu tak teraz spalanie wacha sie kolo 25 litrow .... chcialbym poznac wasze propozycje co moze byc bo niemam zabardzo gotowki by wymieniac w ciemnio wszsytko po kolei wiec chcialbym zaczac od czegos pewnego . Swiece wymienilem i zero efektu jakiego kolowiek. no i rano pali na dotyk ale po chwili jazdy chrzani sie .. bede wdzieczny za jakies rady jezeli ktos by chcial na zywo obejrzec to jestem skory podjechac do kogos w moim obrebie <¯ory> . pozdrawiam i z gory dziekuje .

[ Dodano: 26 Lipiec 2011, 21:48 ]
hm widze ze duzo pomyslem na pomocna dłoń . ok usuncie posta bo i tak nikt nieporadzi ...
kamcio19881
Zaawansowany forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 2009-05-02, 21:23
Lokalizacja: SJZ

Post autor: kamcio19881 »

Boyy czekaj może ja pomogę ?? jest ot jeszcze aktualne??

[ Dodano: 26 Lipiec 2011, 23:47 ]
chętnie pomogę... to z tym odpalaniem na ciepłym może być sonda przynajmniej tak mi sie wydaje...lub uszczelka pod głowica..... :sad:

[ Dodano: 26 Lipiec 2011, 23:48 ]
hmmm wiesz przez neta to se moge gadać jak chcesz podjedz na warsztat obadamy ... i CI powiem...:) chyba ze chcesz spróbowac przez forum to mogę podpowiedzieć co robić lub czego szukać....
Boyyyy24
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2010-12-13, 23:52
Lokalizacja: ¯ory

;

Post autor: Boyyyy24 »

tzn jak sie juz zagrzeje to idzie ok nawet niegasnie ani nic tylko dzis mialem sytuacje taka ze parownik z gazu zamarzl a plynu mam dosc i wtedy juz byl wielki problem z odpaleniam ... ale temperatura tez ma skoki raz trzyma idealnie w pionie a za chwile juz mna czerwonym polu jest ale co dziwne nic sie niedzieje a weze sa w miare oba cieple a nie wrzawe ... termostat otwiera ...
kamcio19881
Zaawansowany forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 2009-05-02, 21:23
Lokalizacja: SJZ

Post autor: kamcio19881 »

zapowietrzony układ masz:P i sonde zmierz....
Boyyyy24
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2010-12-13, 23:52
Lokalizacja: ¯ory

Post autor: Boyyyy24 »

a jka ja zmierzyc ??
kamcio19881
Zaawansowany forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 2009-05-02, 21:23
Lokalizacja: SJZ

Post autor: kamcio19881 »

miernikiem :) albo kompem zależy....
ODPOWIEDZ