[E36] Kilka błędów do zdiagnozowania

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
kucin
Małopiszący
Posty: 3
Rejestracja: 2012-03-03, 21:34
Lokalizacja: EZG

[E36] Kilka błędów do zdiagnozowania

Post autor: kucin »

Witam,
Podłączyłem swoje auto (BMW E36 323ti `98) dziś pod Carsoft i otzrymałem takie oto błędy- co ciekawe na desce nie palą mi się żadne kontrolki, wszytsko wydaje się być okej. Czy powinienem zagłębić się bardziej w elektryke, czy mam powody do niepokoju?
Oto błędy:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skasowałem błędy, odpaliłem auto i zrobiłem kilka km wraz z psażerem.... Po powrocie Odczyt:

Obrazek
Obrazek
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

co do airbag, napinacz pasażera - raczej wymiana.. ale nie wywala Ci czerwonej kontrolki? dziwne... w inpie wyświtla częstotliwość błędu... Jeśli byłby to "sporadish error" mogłoby nie wyświetlać.
Co do abs/asc błąd czujnika prawy tył, może być zabrudzony, zły rozmiar koła, mało powietrza bo żle zczytuje prędkość obrotową... Też nie wyświetla błędu na desce? ABS działa?
kucin
Małopiszący
Posty: 3
Rejestracja: 2012-03-03, 21:34
Lokalizacja: EZG

Post autor: kucin »

Poduszka się nie świei, podczas testów oczywiście po połączeniu z modułem kontrolka sie zapala;)
Abs działa okej- felgi 15 aktualnie, powietrza miałem mniej ale z przodu w oprawym.
Coż sprawdze; )

A reszta błędów?
ODPOWIEDZ