bmw e39 spaliła mi się instalacja i wnętrze

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
Dzyndzel
Małopiszący
Posty: 34
Rejestracja: 2011-03-02, 13:29
Lokalizacja: Rybnik

bmw e39 spaliła mi się instalacja i wnętrze

Post autor: Dzyndzel »

witam wszystkich dzisiaj stało się coś dla mnie tragicznego zapaliło się moje BMW a więc szukam kogoś kto jest w temacie i wie czy opłaca się takie coś robić i kogoś kto miał by takie części których mi potrzeba i oczywiście kogoś kto by się tego podjął.

Spaliła się tapicerka, główna wiązka w samochodzie która znajduje się od strony pasażera
widać że jest z tym troszkę zabawy ale może jest tu na forum ktoś kto miałby takie części i podjął by sie tego zadania
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

Powiem Ci tak, że jak poszło z wiązką to mimo to, że wszystko wymienisz to smrodu się nie pozbędziesz ... Zrobić się na pewno da itd. :)
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
Dzyndzel
Małopiszący
Posty: 34
Rejestracja: 2011-03-02, 13:29
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Dzyndzel »

pal licho smród ważne żeby ktoś ją naprawił liczę że szarpnie mnie to ze 4-5 tyś ale wiem że warto:)

powiedz mi łatysz mieszkasz w popielowie tam ponoć jest tam dobry elektryk ma warsztat koło kościoła gdzieś, wiesz coś na jego temat
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

uuu to nie ten raczej koło kościoła tylko ten na górce :) Skupień jest dobry na prawdę lecz Ty chyba myślisz o Fryczu ??
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
Dzyndzel
Małopiszący
Posty: 34
Rejestracja: 2011-03-02, 13:29
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Dzyndzel »

o właśnie frycz on się nazywał a ten skupień to gdzie ma warsztat
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

Skupień jakieś jak jedziesz z Rybnika na Wodzisław 100-150 m po prawej stronie od skrzyżowania w Popielowie gdzie jest Auto Salon Tomas
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
Dzyndzel
Małopiszący
Posty: 34
Rejestracja: 2011-03-02, 13:29
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Dzyndzel »

aha już wiem jak zdążę to podjadę dzisiaj do niego
Zychu.
Zaawansowany forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 2012-03-18, 19:16
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: Zychu. »

w zebrzydowicach jest gość, mogę zdrowo polecić, 3 dni temu, kolega odebrał s4 własnie po przepaleniu wiązki, i gość ogarnia fest :wink:
Dzyndzel
Małopiszący
Posty: 34
Rejestracja: 2011-03-02, 13:29
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Dzyndzel »

ale w zebrzydowicach koło cieszyna a nie w zebrzycowicach rybnickich ??
elvis
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-08, 19:49
Lokalizacja: BEUTHEN/BYTOM

Post autor: elvis »

Piórkowski z Wojkowic takie sprawy opanowywuje ,nawet dzis widziałęm jak reanimował po podobnym spaleniu,ale chyba mniejszym e36 :)
mus102
Małopiszący
Posty: 32
Rejestracja: 2011-08-28, 13:24
Lokalizacja: Rybnik / Mszana

Post autor: mus102 »

Co do Skupnia, to odradzam. Kiedyś jak miałem E34 podjechałem do niego , chciałem podłączyć el. szyby. Powiedział ok , a potem zapytał jakie auto, jak mu powiedziałem, że BMW to odmówił, powiedział, że jak BMW to nie, bo tam jest 4 razy więcej kabli niż w innych autach.
Do mnie to elektryk od żarówek.
Frycz oczywiście :mrgreen:
Jeszcze masz dobrego elektronika w rydułtowach i jakbyś jechał na Pszów z Rydułtów
Było E34 2,0
Było E39 528iA Touring
Jest E39 523i
Dzyndzel
Małopiszący
Posty: 34
Rejestracja: 2011-03-02, 13:29
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Dzyndzel »

o tym elektryku z rydułtów to słyszałęm ze jest dobry ale musze sie do niego wybrać dopiero zebym miał przynajmniej numer tel albo jakiś kontakt do niego to bym pierwsze przydzwonił i zapytał
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

wpisz w googlach ciupa rydułtowy, napewno Ci jakieś dane z panoramy firm, czy czegoś podobnego wyskoczą, numer telefonu też będzie
Obrazek
Awatar użytkownika
Didik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2011-04-03, 22:25
Lokalizacja: Godów

Post autor: Didik »

Ja polecam wybrać sie do Rydułtów ma swoje doświadczenie i zrobi wszystko :) :bmw:
[url=http://-lines.ru/][img]http://-lines.ru/rez/ab213120.gif[/img][/url]

Zestaw wahaczy BMW E39 + gałki kierownicze
Master Sport 420zł
Zestaw wahaczy BMW E46 + tuleje + gałki kierownicze
Master Sport 550zł
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

Taaak ciupe polecam jak najbardziej jest jednym z najlepszych w polsce w te klocki ale jak go nie znasz bardzo dobrze to dzisiaj sie mozesz umowic na termin w okolicy sylwestra
:)
ODPOWIEDZ