Sciąga przy przyspiesznaiu

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
Awatar użytkownika
mario41
Małopiszący
Posty: 16
Rejestracja: 2013-11-25, 19:44
Lokalizacja: Meszna okolice BB

Sciąga przy przyspiesznaiu

Post autor: mario41 »

Siemanko powoli doprowadzam bunie do stanu zadowalającego :smile: ale zauważam jeszcze kilka rzeczy z którymi muszę sie uporac :neutral: a dokładniej
1. przy przyspieszaniu np z pod swiateł jak szybko rusze to sciąga auto na prawo czym może być to spowodowane??
2. drugi problem zgrzyta jedynka mówię oczywiście o wrzucaniu na postoju.. domyślam się że to synchronizator czy da się go wymienić i jaki są koszty?? może lepiej poszukać skrzyni używki?? pozdrawiam :wink:
Kebab 325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 270
Rejestracja: 2009-11-29, 19:46
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kebab 325 »

jak cos mam skrzynie stan idealny :) 506-997-441
meeega zglebione ;)
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

tuleje tylnych sanek trzeba zobaczyc bo moze byc cos zerwane - jak masz E46 to trzeba zerknac na podloge z tylu

a skrzynie to w calosci wymien
...tak znowu sie czepiam...
Awatar użytkownika
mario41
Małopiszący
Posty: 16
Rejestracja: 2013-11-25, 19:44
Lokalizacja: Meszna okolice BB

Post autor: mario41 »

BeleX pisze:tuleje tylnych sanek trzeba zobaczyc bo moze byc cos zerwane - jak masz E46 to trzeba zerknac na podloge z tylu

a skrzynie to w calosci wymien
Tak zrobie skrzynie cała wymienie... Mam e36 jeździ sie cieżko jeśli chce szybciej pojezdzic bo męczy taka jazda. wezme auto na podjazd w poniedziałek zobacze jak zawias wygląda ale wydaje mi sie, mam takie odczucie że to tył auta za to odpowiada...
daro
Małopiszący
Posty: 61
Rejestracja: 2010-01-19, 21:14
Lokalizacja: Wo¼niki

Post autor: daro »

U mnie jest tak samo tylko że ściąga raz w prawo a raz w lewo. Daj znać jak coś wykryjesz. Będę wdzięczny.
daro
Małopiszący
Posty: 61
Rejestracja: 2010-01-19, 21:14
Lokalizacja: Wo¼niki

Post autor: daro »

Ja już problem rozwiązałem. O kazało się że były zbieżne koła tylne dałem do ustawienia i teraz jest gitara :mrgreen:
ODPOWIEDZ