Uszczelka pod glowica

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
Awatar użytkownika
Kuki
Maniak forumowy
Posty: 845
Rejestracja: 2007-02-23, 01:51
Lokalizacja: SJZ

Uszczelka pod glowica

Post autor: Kuki »

Witam zna ktos godny polecenia warsztat gdzie mozna oddac e36, mam do wymiany uszczelke pod glowica :( a nie chce oddac komus po kim (odpukac) nastepny mechanik sie juz tego nie podejmie
Miec BMW teraz nie duzy wydatek Zabic muche boczna szyba........................BEZCENNE

"zycie zaczyna sie i konczy na BMW"
Obrazek
Remix
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2014-04-10, 18:15
Lokalizacja: SBL

Post autor: Remix »

jak tam zrobiles swoja bawareczka
ogryzek
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2013-12-28, 13:43
Lokalizacja: wrocław

Post autor: ogryzek »

jakie są objawy walniętej uszczelki u mnie rozrywa zbiorniczek tzn jak cisne na wysokim obrocie to pęka.. spawałem i pekł z drugiej strony cisnienie tak jaby za duze sie robiło;/ teraz zaspawane drugi raz nic nie cieknie a zapal sie kontrolak odkrecam kurek nie ma płynu widz UBYTEK... po chwili zakrecam jade dalej gasnie kontrolka odkrecam zbiorniczek i jest na full o co chodzi z tym jesli to uszczelka to nawet nie bd robił bo za 3tyg zwijam za granice i wrcóe na jesien i zrobie swapa na 2.8 lub 2.5... zaraz sie ktos pewnie znajdzie nie rób swapa sprzedasj to i kupi mocniejsze otóż nie zamierzam sprzedać bo jest naprawde ŁADNA SZTUKA!
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Kuki, dziwi mnie, ze pytasz na forum o takie rzeczy skoro bywasz u najlepszego goscia od BMW w sumie co tydzien :P
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
Kuki
Maniak forumowy
Posty: 845
Rejestracja: 2007-02-23, 01:51
Lokalizacja: SJZ

Post autor: Kuki »

Mystic uwierz ze dopiero pozniej pomyslalem o tym warsztacie :)
Miec BMW teraz nie duzy wydatek Zabic muche boczna szyba........................BEZCENNE

"zycie zaczyna sie i konczy na BMW"
Obrazek
Santiago628
Małopiszący
Posty: 2
Rejestracja: 2015-01-02, 09:59
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Santiago628 »

O jakim warsztacie mówimy?
Szukam godnego zaufania szpeca do UPG , głowicy. Okolice linii Raciborz-Katowice.
Poczucie namiary i co tam robiliscie.
Pozdro
ODPOWIEDZ