Navi, BC

Problemy, porady oraz projekty sprzętu car-audio, PC-car.
Porady związane z alarmami, nawigacją i T V w samochodzie.
BOOGY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 2012-11-25, 14:38
Lokalizacja: Katowice

Navi, BC

Post autor: BOOGY »

Witam, otoż mam w swoim turasku navi te wielkie i mam oto takie pytanie, czy jest możliwość wgrania do tego PL menu? Bo mam do wyboru tylko: włoski, niemiecki i hiszpański - auto sciągnięte z włoch, i zaczeło mnie to wkurzać dlaczego by nie mieć po polskiemu. No i druga sprawa, mam płytkę z mapami europy ale! nie ma w tym map polski, macie może płytkę z mapami polski? Albo gdzie takową dostanę? I takie pytanie z innej beczki trochę, jak pokazuje wam chwilowe spalanie w waszych wozidłach to często się to zmienia? bo np u mnie jak jeżdzę długo ekonomicznie to dopiero spada i to o mało, np mam 10.3 spalanie, pojadę w trasę i po ok 2h trasy spadnie mi do 10,2? Tak to jest czy ja mam coś nie halo?

Pozdrawiam i wesołych świąt ;)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Jak wjedziesz na trasę to sobie zresetuj najlepiej spalanie bo samo Ci nie spadnie z 10.3 do 5.9 ;) hehe... A co do mapy i menu PL to dzwoń do Edka ;)

Lub wyszukaj na FB - Edeck Electronics Parts
BOOGY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 2012-11-25, 14:38
Lokalizacja: Katowice

Post autor: BOOGY »

Yhym, czyli bez resetu spalania się nie obejdzie?
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

pisz do Edcka ostatnio wgrywał kumplowi wszystko i jest ok :) na manetce BC przelacz na spalanie i przytrzym przycisk az sie skasuje i od tego momentu ci bedzie liczyc srednie spalanie...
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
BOOGY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 2012-11-25, 14:38
Lokalizacja: Katowice

Post autor: BOOGY »

Dzięki wielkie ;)
bobas83
Małopiszący
Posty: 25
Rejestracja: 2012-09-10, 13:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: bobas83 »

pozwole sie podlaczyc do tematu :smile: mozecie mi powiedziec ile taka przyjemnosc kosztuje (pl menu) bo niestety nie posiadam konta na FB :mrgreen:
Awatar użytkownika
Michalik
Przyjaciel klubu
Posty: 266
Rejestracja: 2012-10-21, 19:15
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Michalik »

bobas83, napisz do Edka na pw co wszystko ci napisze :grin:
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

bobas83 pisze:pozwole sie podlaczyc do tematu :smile: mozecie mi powiedziec ile taka przyjemnosc kosztuje (pl menu) bo niestety nie posiadam konta na FB :mrgreen:
tutaj też jest Edeck zarejestrowny
zadzwon sobie >> 503-663-861
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
bobas83
Małopiszący
Posty: 25
Rejestracja: 2012-09-10, 13:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: bobas83 »

wczoraj w nocy przez "zmeczenie" :mrgreen: nie zauwazylem ze jest wiecej stron z uzytkownikami :D napisalem mu narazie PW ale jak nie odp to skorzystam z tego nr dzieki :smile:
bobas83
Małopiszący
Posty: 25
Rejestracja: 2012-09-10, 13:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: bobas83 »

postanowilem odgrzac kotleta poniewaz z kolega Adrianem (edeck) cos ciezko mi sie umowic na jakis konkretny termin postanowil nie odbierac odemnie tel :grin: (moze bylem zbyt natarczywy nie wiem ) moze macie kogos jeszcze co byl by w stanie wgrac mi te pl menu bo mnie krew zalewa jak patrze na te literki co nie sa po polskiemu :sad: wiem ze mozna to zrobic jakos samemu ale znajac moje zdolnosci destrukcyjne napewno bym cos popsul
aaddriannooo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 2012-06-13, 09:01
Lokalizacja: Rybnik / Wawelska

Post autor: aaddriannooo »

zyje zyje , ale mam tyle roboty ze nie potrafie znales sam czasu do swojego autka gdzie woła juz o pomoc kilka dni. Jak masz wolne w sobote lub niedziele to podjedz

dzwon na moj prywatny numer 510-184-670. bede w domu siedział przy gratach wiec zrobimy co tam tylko chcesz.

Mozesz nawet byc o 12 u mnie
bobas83
Małopiszący
Posty: 25
Rejestracja: 2012-09-10, 13:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: bobas83 »

edeck pisze:zyje zyje , ale mam tyle roboty ze nie potrafie znales sam czasu do swojego autka gdzie woła juz o pomoc kilka dni. Jak masz wolne w sobote lub niedziele to podjedz

dzwon na moj prywatny numer 510-184-670. bede w domu siedział przy gratach wiec zrobimy co tam tylko chcesz.

Mozesz nawet byc o 12 u mnie
kurcze wystarczylo mi przynajmniej odp na esa :) przecież pytalem kiedy masz wolne i w te dni mi nie odbierales :( akurat weekend mam zajety ale w takim razie pozwole sobie zadz do Ciebie na ten nr w pon i obgadamy sprawe na spokojnie :) pozdro
aaddriannooo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 2012-06-13, 09:01
Lokalizacja: Rybnik / Wawelska

Post autor: aaddriannooo »

tak to wygląda u bobas83,

Obrazek
bobas83
Małopiszący
Posty: 25
Rejestracja: 2012-09-10, 13:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: bobas83 »

warto było tyle czekać :) zaraz się lepiej jeździ jak rozumiem co naciskam :D szkoda tylko ze dalej kobieta gada w navi ale jakoś przeżyje :D teraz tylko muszę opanować uruchamianie tego ogrzewania wnętrza żeby rano było ciepełko
jeszcze raz wielkie dzięki :bmw:
ODPOWIEDZ