Mechanicy- Warsztaty - Nie polecane

Wasze opinie oraz doświadczenia
Prezes

Mechanicy- Warsztaty - Nie polecane

Post autor: Prezes »

ja jestem sceptyczny do warsztatów :

1.Oli car na ul. Braci Mieroszewskich wszystkie usługi jakie tam wykonują
2.Instalacje Gazowe koło hali sportowej tam gdzie złomują auta nie wiem jak oni się nazywają też chyba Braci Mieroszewskich .
3.Stacja paliw Auchan w Sosnowcu ,podobna sytuacja jak u El Diablo tylko 95 benzyna .
Ostatnio zmieniony 2009-03-26, 17:34 przez Prezes, łącznie zmieniany 2 razy.
Piotrek i Ewcia

Post autor: Piotrek i Ewcia »

Jeśli chodzi o warsztaty to również do czarnej listy dopisze:

Auto Naprawa - Auto elektronika
ul. Ludowa
Dąbrowa Górnicza - Mydlice (naprzeciwko kościoła)
Sobik
Małopiszący
Posty: 40
Rejestracja: 2009-06-09, 12:22
Lokalizacja: Mszana koło Wodzisławia Śl.

Post autor: Sobik »

Nie polecam, a wręcz radzę omijać szerokim łukiem warsztat "Twój Serwis " w Bytomiu na ul. Zabrzańskiej 100. Fatalna obsługa i naprawa o ile to naprawą można nazwać. A wydawało by się że warsztat całkiem fajny, ale to tylko złudzenie.
1200 zł za regeneracje przekładni kierowniczej z montażem i geometrią.... rok gwarancji, a po 3 tys. km od naprawy problem wraca a po przyjeździe na naprawę gwarancyjną wciskają kit że wadliwe są inne podzespoły( w moim przypadku niby zaciski hamulcowe) a tak naprawdę są dobre. Samochodu nawet podnieść nie chcieli by sprawdzić jak duży jest luz na przekładni(a jest naprawdę bardzo duży). naciągacze, chamy i sami amatorzy a nie fachowcy.NIE POLECAM!! Temat jest długi więc to tak tylko w skrócie moje doświadczenie z tym warsztatem czy jak to nazwać....
ODPOWIEDZ