[E36] Broder 320i Coupe

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
toomuus
Małopiszący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-08-23, 09:57
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: toomuus »

witam amm taki sam kolore jak ty i tez taki zaniedbany jak twoje pierwsze zdjecia powiedz mi jak doprowadziles ten stan ze sie tak swieci jak uzyles cos specjalniego to napisz co jakbys mogl z gory dzieki pozdro
FaTuM

Post autor: FaTuM »

toomuus to jest czysty kral dobra polerka i jest pięknie, a reszta carbon maska na włóknie reszta naklejana z tego co ja dojrzałem okiem ;) Ale niech właściciel się wypowie ;) Napisz do mnie moża się ugadać zrobić na wzór ;)
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

czysty kral ? a co to jest ?
FaTuM

Post autor: FaTuM »

lakier bezbarwny :zdziwko: zastąp zdanie czysty - poprostu i przeczytaj jeszcze raz , bo zle zrozumiales najwidoczniej ;)
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

FaTuM pisze:to jest czysty kral
zawias pisze:czysty kral ? a co to jest ?
FaTuM pisze:zastąp zdanie czysty - poprostu i przeczytaj jeszcze raz , bo zle zrozumiales najwidoczniej
Na pewno chodziło o KLAR (drobna literówka, która nie powinna dostarczać powodów do sprzeczek :!!! )
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

czysty klar ?! co to ? domowe przedszkole ? dobra ja sie nie znam widocznie całe życie malowałem brudnym klarem...
Awatar użytkownika
Broder
Małopiszący
Posty: 27
Rejestracja: 2008-10-25, 23:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Broder »

FaTuM pisze:toomuus to jest czysty kral dobra polerka i jest pięknie, a reszta carbon maska na włóknie reszta naklejana z tego co ja dojrzałem okiem ;) Ale niech właściciel się wypowie ;) Napisz do mnie moża się ugadać zrobić na wzór ;)
Zadnych naklejek!! Wszystko 100% prawdziwe wlokno! Maska kupiona gotowiec, klapa tylna i dach pokrywana prawdziwym wloknem wlasnorecznie.

Lakier to zwykla baza biala + klar. Auto nawet nie bylo jeszcze polerowane :P nie ma czasu ;)

jak by ktos nie wierzyl zalaczam fotki nakladania carbonu

Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu prace nad elementami wnetrza

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Matt87
Zaawansowany forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 2010-07-21, 11:34
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Matt87 »

e36 zrobionej w takim stylu jeszcze nie widzialem...super:) widac ze zadbana i dopieszczona, mozna pozazdroscic
Awatar użytkownika
Broder
Małopiszący
Posty: 27
Rejestracja: 2008-10-25, 23:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Broder »

Maly suprajs pod maska :mrgreen: :twisted: na razie werjsa beta i w fazie testow, ale mam nadzieje ze w weekend juz wyjade bez przygod...

W krotce wiecej info

http://www.youtube.com/watch?v=_9O5clGeis0

http://www.youtube.com/watch?v=3hvECnhM2BI

Obrazek

Obrazek
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

sam nakladałeś Carbon ,tez sie zastanawiam ale nad sama maską ale nie wiem jak to wyjdzie na pierwszy raz :mrgreen:
Obrazek
Ariel

Post autor: Ariel »

Grubo dzialasz Bartku :DDD czekam na dalsze info co i jak :D :bmw:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

jak to finansowo wyglada? Mialem propozycje wlozenia na gotowo kompresora w cenie ok 2000-2500zl
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Broder
Małopiszący
Posty: 27
Rejestracja: 2008-10-25, 23:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Broder »

Krzys pisze:jak to finansowo wyglada? Mialem propozycje wlozenia na gotowo kompresora w cenie ok 2000-2500zl
daj mi tego co taka propozycje skladal to ja sie nawet nie bede zastanawial :P bo moja ma focha i cos dzis nie chce z kompresorem chodzic :P do konca budowy jeszcze kuuupa spedzonych godzin w warszatcie, a jak bedzie szlo tak zle jak dzis to zostanie n/a... powoli mam dosyc :P
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

pogadaj z korona ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
ODPOWIEDZ