[E46] By krauzik

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Piomar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2010-12-17, 20:29
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Piomar »

Podgrzewane fotele fajna sprawa, ale trzeba z tym uważać zimą, sprawa z korzonkami i w ogóle. Auto na wielki plus z jednym wyjątkiem skrzynia biegów.
krauzik
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2011-03-10, 08:54
Lokalizacja: Orzesze

Post autor: krauzik »

Piomar pisze:Podgrzewane fotele fajna sprawa, ale trzeba z tym uważać zimą, sprawa z korzonkami i w ogóle. Auto na wielki plus z jednym wyjątkiem skrzynia biegów.
Skrzynia jest dokładnie taka jaką chciałem i jakiej szukałem, więc nie wiem o co cho. Ktoś woli manualną, inny automat. Dla mnie ten automat jest przyjemny, jak chcę sobie sam pogmerać zawsze mogę przełączyć na trym manual/sport i sie pobawić.

[ Dodano: 8 Czerwiec 2011, 07:49 ]
FaTuM pisze:700 zł ? :D hmm mysle ze przelaczniki i maty to koszt przeciesz 300-400 zł ;) Cos lepszego . Sciagnac obicie tylne i rozpruc doł to po co Ci tapicer mądra łep garaż dwa dni i gotowe ;) Wszystko pociagnac przygotowac , zajechac do elektryka podłaczy za 50 zł jak ktoś się boi ;)

Co do Turasa to przyjemne ,ale sportsitze w tym kolorze robiły by miazge :D Daj większe koło i bedzie gitara :D M pak do przodu dopełni wygląd polifta E46 7.5 litra :D Hmmm chciałbym tyle :bmw: :bmw: :bmw: :bmw:
Większe koło będzie na pewno :) co do M zderzaka, to nie wiem czy nie będzie to głupkowato wyglądało w touringu ?
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Ze jak ? :DDD

Sam oceń i porównaj ;) :bmw:



Obrazek

Cos pod Twoj kolor ;)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

krauzik pisze:co do M zderzaka, to nie wiem czy nie będzie to głupkowato wyglądało w touringu ?
M pakiet ładnie wygląda - nawet w touringu. Wiadomo zawsze ładniej w coupe lub sedanie :wink:
Obrazek
krauzik
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2011-03-10, 08:54
Lokalizacja: Orzesze

Post autor: krauzik »

FaTuM, Kur** już allegro przeleciałem i oczywiście zakładam ten zderzak. Po prostu miazga :)

Nie sądziłem że może to dać taki effect na touringu!!

Dzięki Panowie za nasunięcie tematu :bmw:

By the way, co sądzcie ?
http://allegro.pl/zderzak-przedni-bmw-e ... 77183.html



§ 3. pkt 5.
Ostatnio zmieniony 2011-06-12, 04:12 przez krauzik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Waldi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 508
Rejestracja: 2009-11-21, 23:56
Lokalizacja: Żory

Post autor: Waldi »

Na twoim miejscu kupił bym używany w bardzo dobrym stanie niż zamiennik (mogą być problemy z spasowaniem zderzaka z resztą ) :smile:
Obrazek
Kiedy Wyścigi Zawładną Twoim życiem, żyjesz Już Tylko Od Startu Do Startu
krauzik
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2011-03-10, 08:54
Lokalizacja: Orzesze

Post autor: krauzik »

Waldi pisze:Na twoim miejscu kupił bym używany w bardzo dobrym stanie niż zamiennik (mogą być problemy z spasowaniem zderzaka z resztą ) :smile:
No też już się nad tym zastanawiałem.
Boje się że coś nie spasi.

Allegro w ruch :)
ODPOWIEDZ