[e36 Compact] by Szymon

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

Auto ciekawe i dobra baza na mody zaczął bym od tłumika jak międzyinnymi wspomniał German, jak ogarniesz auto mechanicznie to pozostanie ci blacharka:)
8szymon8
Małopiszący
Posty: 52
Rejestracja: 2012-09-20, 21:50
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: 8szymon8 »

GERMAN ma 100% racji i jestem tego świadom ;)
Zderzaka szukam jednak chcę trafić w kolorze by pominąć lakiernika. Znalazłem już kiedyś ale przed lift a nie chcę kombinować z wersjami.
A propos listw są na 1wszym miejscu jeśli chodzi o zakup dot. zewnętrza samochodu.

Co do tłumika to on wisi bardzo nisko. Miałem wczoraj auto podniesione i chyba gumy podtrzymujące się naciągnęły bo siłą mięśni mogłem go wepchać wyżej. Więc albo bym wymienił te gumy albo inny patent muszę opracować. Poza tym jak widać zderzak jest z wersji 323ti najprawdopodobniej i ewentualnie końcówkę wrzucę taką na 2 rury - będzie moc! :kolebka:

I kilka zdjęć po dzisiejszym myciu. Trochę się zainteresowałem car detailingiem i dziś dodatkowo samochód wyglinkowałem :lol:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
8szymon8
Małopiszący
Posty: 52
Rejestracja: 2012-09-20, 21:50
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: 8szymon8 »

Mały up :)
W końcu udało mi się usunąć tylną wycieraczkę z klapy. :) W sumie nie ma co żałować bo i tak nie była podłączona (jakieś mecyje poprzedniego właściciela :zdziwko: ). Póki co dziura jest zaślepiona, może kiedyś zaszpachluję i zamaluję by było ładniej ;)
Sorry za jakość zdj :)
Obrazek

Dodatkowo moja wspaniała dziewczyna troszkę pracy mi zapewniła :sad: :razz:
Obrazek

Póki co nie mam czasu na lepszą naprawę tego. Na razie trochę wygładziłem, i leciutko papierem ściernym przeleciałem, ale pewnie po sezonie letnim będę odnawiał felgi :)

A w najbliższym czasie wymiana oleju. Się zdziwiłem jak zobaczyłem że już od października '12 10k km przejechałem :wink: A coraz bliżej wyjazdu na wakacje, i sądzę że 2500 - 3000 km pyknie :bmw:
Obrazek
8szymon8
Małopiszący
Posty: 52
Rejestracja: 2012-09-20, 21:50
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: 8szymon8 »

W temacie o swoim samochodzie nie trzeba chwalić się tylko modyfikacjami ale również doczynieniami swojego wozidełka to pochwalę się że wakacyjną wyprawę 2300 km przejechał bez najmniejszego problemu. Średnie spalanie na pełnym załadunku (czterech osób + bagaż) niespełna 11 l gazu z klimatyzacją non stop :D

Dzielnie znosił upały i 10km korek na granicy :)
Obrazek
Obrazek
Z transportem rzeczy różnych i innych także trzeba było sobie radzić ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i na koniec taka mała perełka :razz:
Bilecik był kupiony ale za krótko :P
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ