[E36] Bawareiro By Wbs - zaczynamy zabawę w wyścigi.

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

W garażu stało narazie nie będzie. Ale mam darmowy strzeżony 24h. Nie wiem co z ta plexa. Duża jest różnica w kawałku blachy a plexi? Szyby to długa droga. Gaśnice, mocowania itd duże koszta. Głupia kratka na szybę nawet swoje kosztuje. Klatka i moce. Koszta sa. Wiec jak z tym dachem?
Obrazek
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Przymiarka BIMARCO FUTURA. Długo oczekiwałem, a w końcu udało się dostać jednak z logiem rallyshopu. Mi to nie przeszkadza. Logo to na lans bardziej. Wg mnie fotel jest idealny pode mnie. Siedziałem w kilku, pytałem o kilka. Na moją posturę i wzrost jak i cenę ten podel jest idealny i ciężko znaleźć coś pode mnie w granicach +1000zł.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
TDS-ik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 424
Rejestracja: 2011-03-07, 19:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: TDS-ik »

Co do szyberdachu. Pleksa faktycznie może się pofalować na początku też był taki pomysł ale z niego zrezygnowaliśmy, potem chcieliśmy zamówić zaślepkę z wlotem ( allegro około 200zł), na koniec Paprys stwierdził że zrobi z blachy i wyspawa wlot żeby było jakieś chłodzenie. Z plexi będziemy robić szyby boczne i tylna.

U nas prace wyglądają tak http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?p=217767#217767

Jeśli chcesz się autem poruszać po drogach bez stresu, to po skończonych modach jedź zważyć auto i potem do diagnosty żeby w dowodzie zmienił Ci masę pojazdu ilość miejsc i jeśli będziesz miał klatkę to też żeby wpisał w adnotacjach, wtedy niebiescy robią mniej problemów.
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

W dowodzie wszystko się pozmienia. Na ulice nie będę raczej wyjeżdżał.

Co do dachu, prawdopodobnie będzie z blachy. Wszyscy mi to doradzają. Brak czasu na zabawę z dachem.
Obrazek
ODPOWIEDZ