[BMW] E46 320CI

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
kasanova
Małopiszący
Posty: 5
Rejestracja: 2014-06-01, 10:38
Lokalizacja: Knurow
Kontakt:

[BMW] E46 320CI

Post autor: kasanova »

Witam,


jest to model wyprodukowany 2 listopada 2000 roku, z silnikiem M54B22 (2xVANOS) - 2.2l o mocy 170 km.
Przebieg 204 tyś. udokumentowane książeczką serwisową. Do autka dostałem wszystkie inne faktury co było w niej wymieniane, czyli chyba nie jest źle.

Sierpień 2014
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Harman Kardon bardzo ładnie gra
Obrazek

Plany:
-Tłumik z M3, bo zderzak miał juz wycięcia i bagażnik przerobiony :evil:
-Pomalować przedni zderzak
-Przyciemnić tylne szyby
-pomalować zaciski na czerwono
-może i ściągnąć karbon z maski (nie wiem jak wygląda pod karbonem)

W lipcu w samochodzie porobiłem parę rzeczy, a mianowicie:
-wahacz
-zbieżność kół
-filtry oleju i powietrza
-olej
-kupiłem felgi 18" oraz opony.
-podciągnąłem trochę w górę gwint, bo na polskie drogi był za niski :(


Oto zdjęcia jak auto wyglądało tuż po sprowadzeniu (bo zapomniałem dodać):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gwint niemieckiej firmy DTS (polecam)
Obrazek



/up April 2015
Witam wszystkich serdecznie :wink: . Dawno mnie nie było, dlatego chcę troszkę odświeżyć informacje na temat mojej bawary. Otóż ściągnąłem karbon, kupiłem nowe koła (styling 207 :m: ), ogólnie troszkę się pobawiłem przy samochodzie, żeby to mogło wyglądać. :bmw:
Tak wygląda teraz:

Obrazek

W planach mam założyć ringi, zmienić w końcu tłumik no i jakieś dystanse do felg.
Jak wam się podoba zmiana? :razz:
Ostatnio zmieniony 2015-06-14, 10:07 przez kasanova, łącznie zmieniany 19 razy.
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

kasanova, Kolego zacznę od tego, że nie pisz postu pod postem tylko napisz wszystko co masz do napisania w 1 poście bo potem się robi syf w galeri (możesz użyć opcji "edit")

Co do wyglądu samochodu to powiem tak: wywal ten tłumik (zaraz zaczną się komentarze na ten temat) kup ori dwururkę i nie wydziwiaj z modami. Tłumik z m3 powiadasz :lol: 1. kosztuje krocie, 2. nie będzie to dobrze wyglądać, 3. sporo rzeźby trzeba będzie robić (co jest bezsensu i kosztowne)...
kasanova pisze:Szyby w "maras"
:mrgreen: ale się ubawiłem... Lepiej szyby w "snickers" :grin: A poważnie - nie kombinuj bo dziś takie 'zabiegi' są wyśmiewane na ulicy - chyba, że o to Ci chodzi :wink:
kasanova pisze:może i ściągnąć karbon z maski (nie wiem jak wygląda pod karbonem)
Zdecydowanie ! To by był pierwszy mądry i najtańszy mod (naklejkę Hannover'u też bym zdrapał bez sentymentów)
kasanova pisze:podciągnąłem trochę w górę gwint, bo na polskie drogi był za niski
:shock: chyba nie chcesz nam powiedzieć, że te ostatnie zdj to było na gwincie "za niskim"

Dodaj zdjęcia środka
Obrazek
kasanova
Małopiszący
Posty: 5
Rejestracja: 2014-06-01, 10:38
Lokalizacja: Knurow
Kontakt:

Post autor: kasanova »

Kaper,
ogólnie nie ma zdjęcia tutaj na tym gwincie, który był. Ale nie mogłem wjechać nawet do swojego garażu.
Co do naklejek, to jest tylko jedna "lubię ....", tamte były tylko po sprowadzeniu.
A co do tłumików to na razie nie mam pieniędzy na nowy tłumik i tylny zderzak. Ale tak. W przyszłości to zrobię. :)







nagrodzony post
Ostatnio zmieniony 2014-08-11, 22:06 przez kasanova, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ