[E34] BMW 535i E34

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Venom
Zaawansowany forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2008-09-05, 10:04
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: Venom »

remotec pisze:Przegladam nieraz allegro i ebay w nadzieji że znajde używane amortyzatory do EDC ale to trudny temat, Venom a co zrobisz jak Twoje padną bo to nastąpi prędzej czy później wyskoczysz z 12 tys na nowe, czy poprosty tak jak ja zrezygnujesz z EDC??
Racja - ciezko cos trafic. Co ja zrobie? hmm nic nie zrobie bo nie zdarza mi pasc :). Na wiosne wymieniam praktycznie caly zawias - szczegoly w moim watku... :)

A szczerze mowiac to nie wiem co bym zrobil. Chyba bym zregenerowal...
Awatar użytkownika
remotec
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2008-07-05, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: remotec »

czytałem Twój wątek, a co będziesz robił ze swoim EDC skoro zmieniasz na gwinty może sie dogadamy?
choć w sumie nudzi mi sie juz to auto i chyba bede chciał je sprzedać ale mam manie jak najlepszego wyposażenia i EDC by mi się przydało
Awatar użytkownika
Venom
Zaawansowany forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2008-09-05, 10:04
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: Venom »

remotec pisze:czytałem Twój wątek, a co będziesz robił ze swoim EDC skoro zmieniasz na gwinty może sie dogadamy?
choć w sumie nudzi mi sie juz to auto i chyba bede chciał je sprzedać ale mam manie jak najlepszego wyposażenia i EDC by mi się przydało
Heh nie jestes pierwsza osoba ktora pyta o EDC. Moja odpowiedz brzmi - bedzie czekalo na lepsze czasy. Na 100% nie bede chcial sprzedac. Zdemontuje wszystko tak aby dalo sie wrocic do serii.
Z czasem niektore rzeczy sie nudza. Moim zdaniem masz bardzo fajne auto i zal by mi bylo go sprzedac - po tylu latach razem :)
Awatar użytkownika
remotec
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2008-07-05, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: remotec »

Szkoda ale jasne że opcja powrotu do serii jest bardzo wygodna jak by się gwint znudził.
No właśnie tyle lat to trochę już za długo jak na jedno auto, fakt szkoda się go pozbyc ze względu na wygląd inny niż inne E34 (choć kontrowersyjny) no i dobre wyposażenie. Zmienić bym chciał na E39 535 lub 540 ale tylko w kolorach czerwonym lub srebrnym i z wyposażeniem tylko lepszym niż mam w E34 a o to bedzię trudno. Na utrzymanie dwóch aut mnie nie stać więc będę musiał się chyba pozbyc tej piątki.


Fotosik po blokował mi fotki, cześć z nich przepadło ale uratowało się parę które były w poście z 19.10.2008 :
reszta w edytowanym pierwszym poście

małe virtualne zmiany zrobione przez Leśka
ta wersja najbardziej mi się podoba

Obrazek
Obrazek

a te zostały zrobione przez M-eja
też ciekawie

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

UPADE

Ostatnie zdjęcia piątki na zwykłych lusterkach, innych felgach i trochę okrojonej z wyposażenia. Nie doczekała się nawet czarnych lamp z przodu, które czekały pół roku na montaż. Tak wyglądała parę chwil przed sprzedażą.

Obrazek
Obrazek

A tutaj już z następcą.

Obrazek
ODPOWIEDZ