[E36] BMW by MISIEK

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

mogles zrobic zdjecie i nam pokazac :P
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Cris

Post autor: Cris »

jak ja go widzialem moze 15 sekund jak stal na czerwonym swietle :D:D
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ty nie wiesz jeszcze jak paparazzi robia 8)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
GP-T1000

Post autor: GP-T1000 »

ale bynajmniej ta ramka chromowana to znak charakterystyczny dzieki niemu wiem ze dzis wlasnie jego widzialem :)
wyjezdzales z osiedla kolo karetek, ja jechalem od sosnicy z wiaduktu zjezdzalem.
pozdro
Darkshine

Post autor: Darkshine »

pozdro dla was pokrowce takie bo na skore mnie narazie nie stac teraz dozuce 1 fote z garazu bo chcieliscie zobaczyc ta srebrna obrysowke a dywaniki srebrne bo zalozylem sobie neony w nogi, a zreszta kazdy ma swoj gust i robi to co mu pasuje, ja was nie krytykuje . fotki nowe wrzuce jak kupie akumulator i umyje auto Obrazek
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

i tak nie widze tej obramowiki :P A pod pokrowacmi masz brzydka tapicerke ze musisz miec pokrowce??
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
darckshine

Post autor: darckshine »

Kazdy ma swoj gust i my tylko mozemy wyrazic na ten temat zdanie i ewentualnie doradzic :)
Darkshine

Post autor: Darkshine »

Pod pokrowcamimam wlasnie ladna czarna tapicerke i dlatego zalozylem pokrowce,zeby sie nie zniszczyla, w przyszlosci moze bedzie skora ale narazie brak $$$ zbieram na odjechane fele mysle ze na wiosne juz beda a narazie doszedl mi akus do wymiany i znowu 200$ pojdzie w las w marcu do tego OC ok.1000$ i przeglad 100$ wiec o skorze to moge zapomniec ale fele beda chocbym mial robic wszystkie soboty {nadgodziny w pracy} :wink: Foty wrzuce jak bede mial aku, i umyje auto :lol:
GP-T1000

Post autor: GP-T1000 »

no to jak masz fajna tapicere to zdejmij pokrowce. znow tak szybko sie nie niszczy. a i tak masz w planach skore wiec w czym problem.
Darkshine

Post autor: Darkshine »

Problem w tym ze moja cora jezdzi na tylnej kanapie w foteliku i jak wchodzi lub zchodzi z niego to kanapa zaraz jest brudna a tak pokrowce moga sie zniszczyc , pobrudzic i nie bedzie mi zal a po drugie moje siedzenie zaczyna sie wycierac a do skory jeszcze chochocho, jak by nie brak funduszy to byl by ogien np taki; Obrazek
Darkshine

Nowe foto

Post autor: Darkshine »

narazie tylko takie a jak sprawie sobie felunek to beda nowe Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

pomaluj jeszcze progi i zderzaki pod kolor. Wtedy bedzie extra z felgami :)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Darkshine

Post autor: Darkshine »

Jak kupie fele to zmienie zderzaki i kupie nowe progi i wtedy bedzie ok
adamwsb

Post autor: adamwsb »

czekam :D :D :)
Darkshine

Post autor: Darkshine »

A oto mój nowy nabytek Felgi KESKIN 17 cali, przód 8 cali ET30 tył 9 cali ET 25
Załączniki
FELGI.jpg
FELGI1.jpg
FELGI3.jpg
FELGI3.jpg (11.71 KiB) Przejrzano 115 razy
ODPOWIEDZ