[e36] Cabrio reanimacja by salas89

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

znów to powtórzę co niedawno w innej galerii: oprócz gleby i koła (chociaż nie przepadam za tym kołem) - nic tutaj nie ma...

Dalej są obrzydliwe kliry na tyle, nie pasujący lakier, i niepasujące przydymione lampy przednie

Żeby się nie zaczęła gadka, że tak jest dobrze, że to się ma Tobie podobać itd to potraktuj to jako moją opinię a nie atak na Ciebie i twojego bezdasznika :) POZDRO
Obrazek
Awatar użytkownika
Łukasz222
Zaawansowany forumowicz
Posty: 265
Rejestracja: 2012-12-24, 22:29
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Łukasz222 »

było by wszystko fajnie gdyby nie ten mat i przednie lampy :wink:
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Ładnie siedzi z felgi można by coś ładnego wydobyć zmiana koloru rotora w grafit lub srebrny ale w obydwóch przypadkach duża ilość metalicznego ziarna :wink: Kolor nadwozia w macie zawsze kojarzy mi się z projektem Castom typu rad rod cult itp nie bardzo w cabrio i zmieniłbym to jak najszybciej :bmw:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
salas89
Małopiszący
Posty: 22
Rejestracja: 2015-02-06, 13:54
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: salas89 »

jako ze ostatnio miałem mało czas na zabawy przy cabrio nic sie nie działo :P dzis dopadla mnie chwila nudy i wpadłem na pomysł aby cosik pomodzic :P W necie wiele e36 posiada jakies tam cambery , wiec chciałem takie cos u siebie ale cena mnie troszke odstraszyła :P wiec , flexa i mig w ruch :P
Obrazek
Obrazek
po zamontowani od razu próba max negatyw :P
Obrazek
Obrazek
niestety taki negatyw to lekka przesada wiec musze troszeczke go zmniejszyc :P
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

przerabianie samemu takich rzeczy jest skrajna glupota...tego sie nie spawa tak samo jak nie wolno spawac ukladu kierowniczego
...tak znowu sie czepiam...
samael16
Zaawansowany forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 2015-04-16, 17:03
Lokalizacja: Kaukaz

Post autor: samael16 »

Nie chcę być złośliwy ale wahacz oryginalny to cienki kawałek metalu spawanie tego jest dosyć hmm ryzykownym zabiegiem. Dla obróbka termiczna raczej pozbawiła go właściwych parametrów.

Nie bez przyczyny wszystkie jakie widziałem regulowane wahacze to kawały solidnej stali.
salas89
Małopiszący
Posty: 22
Rejestracja: 2015-02-06, 13:54
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: salas89 »

odświeżę troszke temacik choc w sumie nic szczególnego jak narazie sie nie dzieje . Kupiłem ostatnio podnosnik samochodowy 4 kolumnowy wiec teraz mało $$ na autko , ale na mikołaja nie mogła zostac bez prezentu wiec dostała skromny prezent :P
w koncu zmieniłem stare głosniki na nowe bo stare sie skruszyły i wpadlo normalne radio :P
- radio sony xplod gt uzywane za 75 zł
Obrazek
- głosbniki tył + syczki pioneer 70 zł
Obrazek
- głosniki przód + syczki drzwi sony xplood 70 zł
Obrazek

z syczkami przednich drzwi był taki problem ze musiałem troszke porzeźbić

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie jestem jakims audiofilem wiec jak dla mnie taki uzywany zestawik za 200 zł gra wystarczająco i duzo lepiej niz harman/kardon w moim e46
ODPOWIEDZ