[E36] 330i Cabrio by gamek2

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

wbs, niewiem ale jak wiadomo dla kogos moze byc to za slabe ale jak dla mnie jest masakra a jesli chodzi o suba to poezja :mrgreen:
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

na bank tak jest .. fura jest kosmos, nagłośnienie bankowo też. Nawet mi te żółte halogeny nie przeszkadzają u Ciebie :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

wczoraj odwiozlem autko na obszycie wnetrza :twisted: teraz zostalo czekac na odbior pozdro :wink:
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

jaki kolor wleci ? to co masz w e65?
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

tez bedzie wanilia z tym ze troche inny odcien :wink:
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

gamek2 pisze:tez bedzie wanilia z tym ze troche inny odcien :wink:

hm czym obszywasz ? mam nadzieje ze nie zadne polsrodki.. tzn. eko ? :570:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

zawias, no co ty nigdy w zyciu nie dal bym eco :wink: mysle ze nie oszczedzalem na tym bo jezeli chodzi o gatunkowosc skory to wybralem jedna z najlepszych jakosciowo :wink: nie pamietam teraz jak ona sie nazywa ale wiem ze to bardzo dobry gatunek :roll:
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

gamek2 pisze:zawias, no co ty nigdy w zyciu nie dal bym eco :wink: mysle ze nie oszczedzalem na tym bo jezeli chodzi o gatunkowosc skory to wybralem jedna z najlepszych jakosciowo :wink: nie pamietam teraz jak ona sie nazywa ale wiem ze to bardzo dobry gatunek :roll:
no to czekam na efekt koncowy :wink: jak mozesz wyslij PW jaka cena za calosc obszycia lacznie z materialem.
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

zawias, cena za calosc to 4.000zl.
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

gamek2 pisze:zawias, cena za calosc to 4.000zl.
a deska bedzie jednak obszywana ? , kurde tez bede szukac nie dlugo e36 328coupe , i tez czeka mnie modzenie , w sumie to juz szukam , jakbys cos mial tam ciekawego wsrod znajomych to wal na PW tylko 97-98r :mrgreen:

vadery masz w elektryce ?
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

zawias, nie deski jednak nie obszywam bo im wiecej na to patrzylem tym mniej mi sie to podobalo :wink: obszywam fotele,kanape,boczki,i i to bedzie w wanili a mieszki zrecznego i lewarka no i kiera bedzie czarne
co do vaderow to mam tylko grzane dupy :mrgreen:
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

gamek2 pisze:niedawno odebralem autko z montazu audio :mrgreen: musze powiedziec ze jestem pozytywnie zaskoczony!! co ten sprzet potrafi to jest masakra naprawde potrafi zatrzasc autem jestem mega zadowolony :twisted: :twisted: :twisted: Chcialbym podziekowac wszystkim ktorzy pomogli mi w doborze sprzetu
Robił Ci to Darek ? Wspominał mi ze miał e36 cabrio z raciborza i pomyslalem o Tobie

Jesli tak to pochwal sie co tam wykombinował
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

aaddriaannn, tak robil mi to on w sumie to pociagnol nowa instalacje pozmienial kable z glosnikow! ja zostawialem wszystko w seryjnych miejscach tak ze nic takiego nie musial tam robic jedynie wszystko podlaczyc i zestroic :wink: jeszcze bede do niego jechal jak odbiore autko bo musi mi jeszcze rozdzielacz pradu podlaczyc
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

To mój dobry kolega - orientuje sie dobrze w tym temacie i przedewszystkim dobrze robi skrzynie a co za tym idzie ma smykałke do roznego rodzaju zabudów w aucie
Z tego co wiem to bedzie posiadaczem miernika SPL Term-LAB wiec mozna tez u niego zmierzyc audio

wracajac do tematu e36 cabrio to robie robote - bardzo fajna maszyna
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

zeby nie bylo ze tapicer sie opi....la i nic nie robi to zrobilem dzis u niego jedna fote troche lipa bo telefonem :wink: na zywca kolor jest troche ciemniejszy bo tu lampa troche rozswietlila ogolnie jestem zadowolony tylna kanapa tez juz gotowa mysle ze w poniedzialek gora wtorek auto bedzie u mnie :mrgreen:
Obrazek
ODPOWIEDZ