[E36] 328i MI Limousine od WhuCrew

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

a ja bym się pokusił o AcS... przynajmniej możesz podjechać i przypasować :) felgi z linku są od MERA i nie będzie żadnych problemów żebyś sobie mógł je przymierzyć :) Ja bym miał mega plan na dobre koło do E36 ale niestety nie mam E36 :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Pochwal się planem A - to doradzimy :D
Plan B - Dare bo Dare ale całkiem spoko wyglądają no i słuszne szerokości. Uważam, że do classa i eckenów jak najbardziej ta felga pasuje.
Plan C - Odpuściłbym z racji tylko i wyłącznie szerokości - gdyby dołożyć choćby cal do tył to jak najbardziej bo wklęsłość ich powala.

Nie myślałeś nad czymś z serii 3tlg? Choć przypuszczam, że to plan D? :)

pozdro!
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

PRIMO pisze:ACS bym odpuscił , przy takim sedanichu 9,5 na tył to minimum
Dokładnie to jest ten problem..
Alexof pisze:Odpuściłbym z racji tylko i wyłącznie szerokości
Kaper pisze:Ja bym miał mega plan na dobre koło do E36 ale niestety nie mam E36 :lol:
To gadaj! Pooglądamy chociaż bo pewnie mnie i tak nie stać :wink:
Alexof pisze:Plan B - Dare bo Dare ale całkiem spoko wyglądają no i słuszne szerokości. Uważam, że do classa i eckenów jak najbardziej ta felga pasuje.
Zgadza się ... pamiętać należy ,że class wpadnie..
Alexof pisze:Nie myślałeś nad czymś z serii 3tlg? Choć przypuszczam, że to plan D?
Tak myślałem ale jakbym się decydował na wydanie tylu PLN to szukałbym bbs 300/301 - ale to wymaga jeszcze czasu.
Slawko pisze:no i nie wiadomo co kryje sie pod opcją A o której tak tajemniczo piszesz :)
Alexof pisze:Pochwal się planem A - to doradzimy :D
To żadna tajemnica, po prostu nie chcę zapeszyć. Wiecie ,że uwielbiam s32. Myślałem najpierw nad dokładnie tymi samymi które miałem tylko w ori lakierze i z lini brillant ale potem ujrzałem to :br: :

http://olx.pl/oferta/bmw-styling-32-18- ... duEex.html

???
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Guli
Małopiszący
Posty: 32
Rejestracja: 2014-11-11, 22:17
Lokalizacja: Knurów

Post autor: Guli »

Jak dla mnie te dare z classem robiłyby mega robotę :D ale te s32 :bmw: :br:
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Zmiana felgi tylko aby zmienić kolor... Podoba mi się te koło i powiem prawdę, czytając, iż sprzedałeś swoje zacząłem się zastanawiać co innego włożysz, czy nie strzelisz w piętę... Ale myślę, ze jedną z lepszych opcji byłyby te Dare BBS. Idealnie moim zdaniem one siedzą do classa i eckenów. No chyba, że poczekasz na plan D z 3tlg - tutaj rownież idzie zdrowo pokombinować ale wiadomo $$$ swoje już kosztują.

Pozdro!
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Hmmm. . Co raz częściej zastanawiam się nad keskinami kt4 r18 ???
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

NIe!! te keskiny są ochydne :573:
Bierz te dare bbs jak Olek pisał do Classa siada super i dalej będa trzymać charakter auta :]
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Hej! Ogólnie jest tak:

Albo s32 które wam pokazalem albo vmr dokładnie takie jak na filmie:

https://youtu.be/GFGm-WVh6B4

???????????
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Guli
Małopiszący
Posty: 32
Rejestracja: 2014-11-11, 22:17
Lokalizacja: Knurów

Post autor: Guli »

VMR to byłoby coś nowego , ciekawa opcja ale czy przebiją one s32 ? :roll:
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

VMR to podjeby :/ , wydaje mi sie , ze Twoj sedan zasługuje na coś lepszego, zdecydowani ;)

BBS RS2 mono, RK
ACS Type2 , Type3
Alpina
Gpower

Jest jeszcze z tuzin fajnych kolek , ale nie mam pojęcia w ktora strone chcesz isć ( specjalnie nie ująlem 3tlg bo codziennej jazdy sie to nie nadaje , chyba ,ze ktos wozi paste i szmatke w bagaju :wink: )

Mozna by tez poszukac dobrych ozetow i idealnie to spasowac PS: nowki mozna wytargac w podobnej kasie co pierwsze lepsze podjeby ;)
Obrazek
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Ja bym sie na te Stylingi skusił ,są po prostu bajka http://olx.pl/oferta/bmw-styling-32-18- ... duEex.html
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Głodek pisze:Ja bym sie na te Stylingi skusił ,są po prostu bajka http://olx.pl/oferta/bmw-styling-32-18- ... duEex.html
No i tak właśnie się stało :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Leons
Małopiszący
Posty: 63
Rejestracja: 2014-02-17, 19:55
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Leons »

I chwała Ci Kuba za ten wybór :bmw:
Widzę, zbierasz kolejne graty żeby doposażyć czarnulke :mrgreen: Bardzo dobrze, tak trzymaj!!! :br:
........................................................................
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Leons pisze:I chwała Ci Kuba za ten wybór :bmw:
Widzę, zbierasz kolejne graty żeby doposażyć czarnulke :mrgreen: Bardzo dobrze, tak trzymaj!!! :br:
No ja sobie nie wyobrażam jednak czarnej bez s32 :wink: Powiem Wam ,że kół jeszcze w domu nie mam ale dostałem zdjęcia jak wyglądają np w słońcu i są po prostu jak kameleony! Efekt live będzie bardzo fajny! Już się wiosny doczekać nie mogę :br: Myślę jeszcze na małym dystansem na tył.. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=Kd3ASBDFqGU

Fajne? Trudno na filmie uwiecznić jakie są naprawdę..
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Leons
Małopiszący
Posty: 63
Rejestracja: 2014-02-17, 19:55
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Leons »

Na pewno film nie odda nigdy efektu na żywo :mrgreen: Jeszcze raz to powtarzam że to najlepszy wybór!!! Ranty będziesz polerował?
........................................................................
ODPOWIEDZ