[E34] 5er by TomekRybnik

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
sigo87
Małopiszący
Posty: 5
Rejestracja: 2017-06-06, 10:00
Lokalizacja: Katowice

Post autor: sigo87 »

kozacka :D Ciekawe jak to będzie jechać :grin: :grin:
Ewenement
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2014-04-02, 13:09
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Ewenement »

Oho jak przyjadę na Śląsk to wpadam na kawę i zobaczyć byłą :D jak przód zawias zmieniasz to gleb ja bardziej niestety ta technik to syf straszny, mój wielki błąd. Co do shadowa to muszę na żywo zobaczyć co się bardzo przed nim bronił przez te lata :D
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Widziałem macałem chęci pracy i czasu sporo tu wrzucone plany również zacne więc nic tylko kibicować i trzymać kciuki bo piąteczka ma spory potencjał :bmw:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
TomekRybnik
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2017-04-02, 07:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: TomekRybnik »

Bartek masz rację co do tatechnix... przód wysiadl całkowicie. Niestety troche sytuacja finansowa na ten sezon mnie blokuje , ale zastanawiam sie nad odeslaniem tego gwintu na wymiane uszczelniaczy i ogólna regeneracje. Tylko czy to ma sens.... bo nie wiem jak dlugo znów to na tym polata ,choć podobno koszta są znikome takiej usługi. Dziś wpadl jeszcze chip a'la AC Shnitzer (odciecie zaplonu przesuniete na 7200obr/min , usuniety odczyt sondy lambdy , duuuuzo mocniejszy "dół" ...) teraz piątka można powiedzieć , że jedzie. O parametrach nie pisze bo to jak wróżenie z fusów... w planach są odwiedziny hamowni wtedy bedzie czarno na białym. Czas pokaże co będzie dalej , bakcyl mnie ogarnął a to dobrze ..... pozdrawiam wszystkich! :wink:
TomekRybnik
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2017-04-02, 07:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: TomekRybnik »

Bartek , na kawke jak najbardziej zapraszam :wink: wiesz gdzie mnie szukac :lol:
Ewenement
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2014-04-02, 13:09
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Ewenement »

olej te ta technixy, ja ile na tym zrobiłem ? 2 tysie? a sie posypały jak widać, lepiej już w jakiegoś customa polecieć, na grupie giełda e34 na facebooku, jest gościu co robił gwint customowy, już lepiej odłozyć i zainwestować, a lepiej siądzie i pewnie trwalsze bedzie
TomekRybnik
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2017-04-02, 07:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: TomekRybnik »

Tak zrobie, juz myslalem dac ori amorki do tego przód sprężyny -60 tył -40. Ale gwint to gwint ... raczej w przyszlym roku ew. W zimie będziemy nad tym myśleć. Trzeba uszporować :roll:
ODPOWIEDZ