[E46] BMW by Paweł E46 328 Ci

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
23pawlos88
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2011-12-13, 01:07
Lokalizacja: Knurów

[E46] BMW by Paweł E46 328 Ci

Post autor: 23pawlos88 »

Witam chciałbym przedstawic moje E46 ... Samochód zakupiłem rok temu ale z tamtego samochodu prawie nic nie zostało prócz koloru :) Szkoda ze niemam zdjęc bo mozna było by sie naprawde pośmiac :) Wszystko co zrobiłem do tej pory zrobiłem wg własnego pomysłu... zmiana lamp przód i tył, zmiana felg z 16" na 19", zmiana całego wnętrza : kierownica,listwy,skórzana tapicerka w kolorze BE¯OWYM, gwintowane zawieszenie, zmiana lusterek i zderzaka z M-pakietu... To tak z grubsza...
Na tą chwile :
Silnik 2.8
Rocznik 1999
Wyposażenie:
-światła przód xsenon
-światła tył LED
-wspomaganie kierownicy
-ABS
-skórzana tapicerka
-kierunkowskazy w lusterkach
-podłokietnik
-climatronik
-6 poduszek
-trójramienna kierownica z modelu po fl
-centralny zamek
-elektryczne szyby i lusterka
-alum felgi M-Pakiet 19" na oponach 265/35
-zawieszenie gwintowane
-zderzak m-pakiet
-grill m-pakiet
-listwy wewnętrzne w jasnym carbononie


Obrazek
Obrazek
Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Hej. Dobra E46 dobrze wyposażona z bardzo dobrym silnikiem (mogemy kiedy sztartnyć na 1/4 :razz: ) Kolor też alternatywny... Ale pewnie zaraz się zacznie (i dobrze), że brewki out i tylne światłą są :neutral: no... nie zbyt :wink: - Postaraj się to zmienić a będzie już dobrze. Lepsza felga z jakimś 8,9J (chociaż osobiście lubię ten styling) . Szyby albo przyciemnisz całkeim albo zdrapej to żeby wyglądały jednolicie.

Co ty to masz na dachu ??? :shock: Pomalowane na czarno/ czarna folia ?? Nie wygląda to :zdziwko:

Dodaj więcej zdjęć (ze środka, pod maską np...) Aaa - Ja bym walił w tym przypadku koloru auta nerkę na czarno (pomyśl) :bmw:
Obrazek
23pawlos88
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2011-12-13, 01:07
Lokalizacja: Knurów

Post autor: 23pawlos88 »

hehe co do tylnich swiateł to zdjecia tak wyszły ... na zywo swiecą duzo lepiej... co do felg to nic innego tam sie nie da upchac na tym zawieszeniu... Na ta chwile jst podniesiona na max a w 3 osoby zaczyna przycierać wiec nic szerszego nie wejdzie pozatym opony mam 265 wiec mozna na zdjeciach sie to tylko wąskie wydaje... Kolotr to turkus metlic a wersja to INDIVIDUAL z nabiciem na kielichu... Gril mi odpowiada srebrny m-pakietowski bo samo go zmieniałem z zwykłego.... a co do dachu to jest pomlowany na czarno ale zostało to zrobione w Berlinie przez I własciciela...
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

23pawlos88 pisze:co do felg to nic innego tam sie nie da upchac na tym zawieszeniu...
23pawlos88 pisze:w 3 osoby zaczyna przycierać wiec nic szerszego nie wejdzie pozatym opony mam 265
Jak to nie wejdzie?
Słyszałeś o wartości osadzenia felgi tzw. "ET" :???
-grill m-pakiet
a ja myślałem, ze to inny pakiet :lol:

Lusterka - z jakiego pakietu?

Blenda nie zasłania światła STOP?
A poza tym do tego dachu pasuje jak "kropka" w środku zdania ;)
i w dziwny sposób oddziela dach od szyby.

Fajna ta beemka ;)
Dawaj foty środka!
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

No i super ;) jeden co postawił na swojim :razz: :bmw:

Super Bryka :m: Powodzenia w dalszym działaniu :bmw:
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

bad news - lusterka to nie :m: , BA, to nawet nie BMW...
Chińszczyzna którą mam i ja ;/ błędy poprzednich włascicieli :lol:
Przód prezentuje się świetnie, waliłbym czarną nere skoro już dach jest czarny (?)
Fela dobra a przedewszystkim serducho odpowiednie, kolor kwestia gustu
Pozdro :bmw:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

23pawlos88, Słuchaj kolegów bo dobrze radzą... A nerka "m-pakietowa" jak to nazwałeś aż się prosi o czerń skoro dach już jest czarny :neutral: Idzie jeszcze odratować ten wóz aby kosił na ulicy i BMW maniaków :bmw:
Obrazek
Awatar użytkownika
piotr.328
Małopiszący
Posty: 19
Rejestracja: 2011-11-19, 23:54
Lokalizacja: Zielona Gora

Post autor: piotr.328 »

wszysto juz powiedziane wyzej ja tam powiem jak sie poscielesz tak sie wyspisz,ale nie wiem na jaka cholere Ci taki papec na tyle hehe jest i tak git nie pekaj dasz rade tylko troszke czasem posluchaj co mowia :wink:
23pawlos88
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2011-12-13, 01:07
Lokalizacja: Knurów

Post autor: 23pawlos88 »

wiem wiem ze lusterka to chinszczyzna poniewaz sam je kupiłem na allegro ale ja nigdzie nie napisałem ze lusterka są z m-pakietu... Napisałem tylko zmiana lusterek i zderzaka z m-pakietu... Lusterka m-owskie niemają kierunków są innego kształtu i składają sie... Szukałem takich ale nie mogłem dostac w dobrej cenie...
Awatar użytkownika
Wujo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2010-12-25, 22:45
Lokalizacja: Knurów

Post autor: Wujo »

fotografa z ciebie nie bedzie hehehehe :mrgreen:
BMW - Radosc z jazdy
23pawlos88
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2011-12-13, 01:07
Lokalizacja: Knurów

Post autor: 23pawlos88 »

poczekaj poczekaj panie WUJO :D nowe zdjecia bedą... Chyba ze Ty handlarzyku mi jakies porobisz :D a tak serio to wszystko dzis robione... Na dniach wrzuce cos nowego :D
Awatar użytkownika
Wujo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2010-12-25, 22:45
Lokalizacja: Knurów

Post autor: Wujo »

Mogymy cos pocykac :D
BMW - Radosc z jazdy
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Fajnie ze kolejny kolega z bliskich okolic Gliwic :)

Auto na duzy +, silnik tak samo :) Ja np jestem z niego bardzo zadowolony, ale nastepnym razem nie pokusilbym sie o 330 :P

Kolor, baaardzo nietypowy ale mysle ze na zywo duzo lepiej sie prezentuje.
Tylne lampy juz kiedys gdzies widzialem na zywo i naprawde spoko wygladaja :)

Czarny dach, w miare ok. Ale jezeli masz czarny dach to powinien wpasc shadow line, zdecydowanie !
Pierwsze co to lusterka lepsze zwykle ori niz to. Blenda tak samo do wywalenia jak dla mnie.

Pokaz fotki srodka.

Masz manual czy automat? Jak manual to z checia bym sie kiedys ustawil zeby sprawdzic jaka jest roznica w osiagach miedzy wlasnie MT a AT :)

I co najwazniejsze ... powiedz mi jak zmieniales przedni zderzak na m-pakietowy ... to wymieniales tez ten srodkowy wlot powietrza? Tak zwana kierownica powietrza?
Bo w ASO mi powiedzieli ze ten wlot jest taki sam co m-pakietowy, a niekotzy mi powiedzieli ze musze wymienic ;)
O halo i wlotach na tarcze to wiem ze sa inne :)

Pozdro.
23pawlos88
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2011-12-13, 01:07
Lokalizacja: Knurów

Post autor: 23pawlos88 »

tak zmieniony jest wlot srodkowy róznież ponieważ kratka jest inna... jedynym problemem nierozwiązanym do dzis to są spryskiwacze xenonów... Zostały zaslepione ponieważ ten zderzak niemiał spryskiwaczy ... na przeglądzie musiałem sie tłumaczyc z tego ostatnio hehe... A co do skrzyni biegów to automat :p
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

nie pasuje mi ten oblepiony dach do tego koloru i ta blenda. Reszta ok :wink:
ODPOWIEDZ