Miły 318i Touring

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Pampik1991
Małopiszący
Posty: 45
Rejestracja: 2014-02-10, 21:10
Lokalizacja: Piece/Rybnik

Miły 318i Touring

Post autor: Pampik1991 »

Witam :) Dawno mnie tutaj nie było bo jak wiecie moje BMW padło ;( zamiast naprawiac postanowilem kupic nowe, moze nie w idealnym stanie ale... mam poprzednie całe na czesci :) Tak wiec w groszowej cenie trafil mi sie kombik z niemiec. Stan był opłakany, szkoda ze nie mam zdjec z poczatku ale np. w tylniej klapie byly dziury wielkosci piłek ping-pongowych ^^ zawias... w sumie tylko sprezyny trzymały auto hehe z tego jedna peknieta...

Ale juz jest lepiej, przelozylem zawieszenie, hamulce, lampy, tylnia klape, tylni zderzak z czujnikami, halogeny. ogarnolem troche srodek ;)

jeszcze jest duzo pracy przy tym aucie ale juz sie ma lepiej.
Jak znajde czas w weekend przeloze wszystkie drzwi, bo te sa obgryzione ;P najbardziej kierowcy.
pozniej maske przedni zderzaki szyber :P dodam ze poprzednia była w kolorze zielonym a ta jest niebieska ;p
no i tak bede musial objezdzic do przyszlego roku, bo teraz mam duzo innych wydatkow i ciezko wylozyc na malowanie i poprawe blacharki. Ale bede sie dzielił z wami kazdymi poprawkami ;) a teraz o aucie

318i benzyna
Rocznik 97
sprowadzona z niemczech
wyposazenie nie za bogate ale goła nie jest. jutro rozkoduje vin i dodam szczeguły teraz pare fotek, co prawda jakosc z telefonu ale jak bede mogł zrobie jakies lepsze;p

Obrazek

tu juz po przedkładzce klapy zderzaka lusterek lamp i zawiasu, ale niestety starszych nie mam ;/


Obrazek

Obrazek

Obrazek

tak wygladaja drzwi kierowcy ^^

Obrazek

Srodek nie jest najgorszy chyba

narazie tyle. mam jeszcze pare fotek ale to jak fon mi sie naladuje to dorzuce :)
Ostatnio zmieniony 2016-08-21, 08:22 przez Pampik1991, łącznie zmieniany 1 raz.
Pampik1991
Małopiszący
Posty: 45
Rejestracja: 2014-02-10, 21:10
Lokalizacja: Piece/Rybnik

Post autor: Pampik1991 »

Witam ;) nazwałem ja 2w1 bo mieszam ja z poprzedniczka. ostatnio wpadły nowe drzwi. Nowe jak nowe ale nie zgnite ;p zostało jeszcze przerzucic przod ;)

Wczoraj zamowilem sprezyny -60.
wszystkie sworznie gałki i tuleje na przod, oraz cały komplet tez na tył.

Z racji tego ze w poprzedniej był szary a tu jest czarny, postanowilem cos wymodzic po swojemu. dzis zrobilem jeden boczek na testa jak by to wyszło i ocencie sami. :)

Obrazek

tu nowe drzwi ;)

Obrazek

a tu srodek ;) mi sie podoba w 110% jak skoncze reszte dojdzie reszta zdjiec

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I Jak ? Wiocha czy spoko ?
Pampik1991
Małopiszący
Posty: 45
Rejestracja: 2014-02-10, 21:10
Lokalizacja: Piece/Rybnik

Post autor: Pampik1991 »

Witam was. Dawno sie nie odzywalem ale mam malo czasu. Ostatnio caly wolny czas poswiecam na prace z synem ktory jest gluchy.. Ale dzieki dzisiejszej technologi moze slyszec poprzey implant slimakowy. Ale teraz o aucie.
W koncu zostaly wymienione wszystkie tuleje i galki. Nic juz nie stuka niema luzow, jezdzi sie o niebo lepiej. Na przodek wpadly sprezyny -60. Juz niema takiej kozy :) hamulce tez przeszly przeglad. Powoli zamierzam sie do kupna jakiegos ladnego obowia. Mysle o styling 90 :D podobaj mi sie strasznie. W wrzesniu biore sie ya blachare a na przyszly rok planuje malowanie. Narazie tyle, jak wroce z turnusu z synem to wrzuce foto :) pozdrawiam i do zobaczenia na drodze
xardax
Małopiszący
Posty: 42
Rejestracja: 2014-02-14, 23:48
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: xardax »

Fotki z poprzedniego postu nie działają : (

Wytrwałości życzę :bmw:
Kleszcz
Przyjaciel klubu
Posty: 569
Rejestracja: 2015-07-22, 14:21
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: Kleszcz »

Pampik1991,trzymam kciuki. Kibicuję takim projektom,wiele trzeba przy nim dłubnąć, ale jaka radość z każdej drobnej zmiany.
Powodzenia.
Pampik1991
Małopiszący
Posty: 45
Rejestracja: 2014-02-10, 21:10
Lokalizacja: Piece/Rybnik

Post autor: Pampik1991 »

Tak obecnie wygtlada moj samochod :p jutro wracam zrobie sesje
https://www.flickr.com/photos/144751321 ... 073982492/ Dodam link bo z telefonu nieumiem inaczej. Jutro poprawie :)
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

No i jest ładnie .działaj tak dalej
Obrazek
ODPOWIEDZ