E34 - CO SĄDZICIE ?

Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

E34 - CO SĄDZICIE ?

Post autor: Kaper »

Witam. Znajomy który myślę już niedługo zawita u nas na forum rozgląda się za bawarką. Interesuje go konkretnie E34 (mam nadzieje, że E39 mu wyperswadowałem z głowy)
Posłał mi taką:

http://tablica.pl/oferta/bmw-525i-1993- ... e9f69;r:;s

Jako, że z E34 mam mniej doświadczenia niż z E36 wolę zapytać niektórych z was co o niej sądzicie ? Wg mnie wyposażenie jest warte uwagi a i wyglądem bawarka nie "grzeszy"...
Może ktoś zna tego gościa i auto ? Przy oględzinach na co zwrócić szczególnie uwagę ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Szwager
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2013-03-03, 12:41
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Szwager »

Cześć wam to o mnie chodzi ja chcę kupić bmw e34 chciałbym zasięgnąć języka odnośnie tej bmki co sądzicie o automacie w tych wersjach? No i na co zwracać uwagę. Z góry dziękuje :)
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Przegial z cena o jakies 3 000.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Mystic888,
Cena jest do dogadania. Ty tam się dobrze znasz na e34 więc gadaj :twisted: :razz:
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Niby wyposażenie dobre ;)
Automat w 2,5 i szpera? hmm...
Manual byłby 100 razy lepszy!
Będzie to spalać ze 13l.
Zwróć uwagę jak zmienia biegi na każdym trybie-
- czy robi to szybko czy czasami się "zastanawia"
Czy most za bardzo nie szumi.
Silnik powinien chodzić jak zegarek skoro jest
cały czas na automacie.
Wniosek taki, że ODCINKA mu raczej obca :lol:
No i na koniec korozje....
Dobrze popatrzeć z kanału na progi, przy okazji podłużnice,
nadkola i stan wnętrza bagażnika - okolice koła zapasowego, zderzaka, wlewu paliwa...
Tam lubią rdzewieć :/

Piątkę można dać jeśli nie potrzebuje ingerencji blacharza ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Szwager
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2013-03-03, 12:41
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Szwager »

Ja dzwoniłem do tego gościa i pytałem się co ją boli powiedział że nie ma ukrytych wad i zgodził się jechać na stacje diagnostyczną powiedział że nie ma praw być luzów jak by coś wyszło to spuszcza z ceny jak na razie to przez telefon to zszedł na 6 500
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Mozliwe, ze przez dokladany ksenon bedzie wariowal obrotomierz. Brak nerek. Brak oslony visco. Brak pokrywy elektrozaworow i paru innych plastikow pod maska. Lampy tylne out. Po wygladzie wydechu mozna sie tylko domyslac jak to bedzie buczec. Szeroki pysk w rzedowce z 1993? Cos mi tu nie gra. Moim zdaniem miala stosunek przodem. Mozliwe ze tylem rowniez. Pierwsze co to zalatwiaj Vin.
auto mocno srednie. Reszta j/Marcin.
jakby kolega sie zdecydowal, to zapraszam na bmw5er.pl, tam sie ktos znajdzie, zeby skoczyc to zobaczyc.
Kumpel mial taka 525iA, osobiscie mu ja zalatwilem z Wroclawia. Nawet fajnie to jechalo ale spalanie 13 to raczej w trasie.

Co ma szpera do automatu?
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

No szkoda, że automat. Ale dosyć bogato wyposażona (pomijając korby z tyłu) i miła dla oka. Pozatym, jest w gazie co też jest dużym plusem. Wiadomo, że się pozagląda dokładnie czy gdzieś nie brakuje blachary - czy jakiś kornik jej tam nie wpiernicza :razz: Oczywiście, posłuchamy czy tam dyfer nie huczy.

Szwager, Zapytaj gościa o Vin to rozkoduje i na miejscu zobaczymy czego brak :wink:
Mystic888 pisze:Szeroki pysk w rzedowce z 1993?
Też to zauważyłem. Aczkolwiek mało prawdopodobne że była bez przygód. Teraz tylko jak wielkie i dalekie te przygody były :neutral:
Mystic888 pisze: na bmw5er.pl, tam sie ktos znajdzie, zeby skoczyc to zobaczyc
Jak masz czas i chęci to zapytaj tam kogoś, czy był by to w stanie na dniach oglądnąć...
Obrazek
ODPOWIEDZ