Skradziona BeMka 325 ci Cabrio

Sprawy o różnej tematyce
majkikce

Skradziona BeMka 325 ci Cabrio

Post autor: majkikce »

Witam jestem nowy na forum, nie wiem czy dokładnie tu mogłem udzielić tej informacji o kradzieży Mojej Bejki ale daje i staram sie dawać wszędzie gdzie to możliwe by ją odzyskać. A wie jeśli ktoś widział w Katowicach i okolicach (Mysłowice, Mikołów , Jaworzno...) Ciemno granatowe BMW Cabrio 325 CI E46 Rejestracja PTU 77LJ nisko zawieszona, Felga DOTZ HANZO 17'. Znaki szczególne, urwany znaczek z tylej klapy, pęknięty klosz migacza od str kierowcy z przodu, i w niektórych miejscach na masce i tylnej klapie odpadał klar. w środku szara skóra. Daje orientacyjne zdjęcia bo niedawno została zakupiona prze zemnie i nie zdążyłem jej akurat zrobić zdjęć. Jeśli ktoś widział wie czy cokolwiek pożytecznego w sprawie proszę o pilny kontakt Michał 511040591 !!!!!
Dodam pewną cenną informacje, jeśli ktoś znajdzie auto, zatrzyma kierowce, lub powie mi gdzie ono stoi i odzyskam auto to Gwarantuje nagrodę 1000zł !!


Obrazek
Obrazek
Obrazek


Teraz powinny chdzić oba
Ostatnio zmieniony 2010-07-06, 14:44 przez majkikce, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

E46.....bardzo ladna sztuka...bede sie rozgladal telefon zapisalem...przykro mi

moze to zabrzmi tak dziwnie....rozumiem ze autko swiezo kupione... ale jezeli auto bylo przywiezione z innego woj i mialo jakies zabezpieczenia...a raczej mialo jak znam zycie to nie chce tutaj nikogo oskarzac ale warto zerknac na poprzedniego wlasciciela...jezeli np nie bylo wszystkich kluczykow lub cokolwiek bylo nie tak przy transakcji
Pietrek ///M3evo

Post autor: Pietrek ///M3evo »

Ja mysle ze na 99% autko juz jest rozebrane na czesci.... :???:
Awatar użytkownika
Broder
Małopiszący
Posty: 27
Rejestracja: 2008-10-25, 23:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Broder »

Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Może poprzedni właściciel ją buchnął...
Co za problem dorobić wcześniej kluczyk z pilotem??
Adres obecnego właściciela jest przecież znany... jak i wszystkie potrzebne myki do otworzenia i odpalenia...
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
majkikce

Post autor: majkikce »

auto ukradł brat mojej laski, który od ostatniego czasu tzn pół roku w ogóle nie pracował i w sumie "zył" z niezłych przekrętów, i sprzedaży zioła i rożnych ciekawych specyfików do nosa, i ostatnio wrócił do domu po 4 dniach i matka kazała mu się wynosić a gdy ja byłem z moją laską na spacerze on wziął dowód i klucze z biurka i ze spakowaną torbą z ciuchami wyjebał z domu i tyle go widzieli od czwartku (tj 01.07.2010r) tamtego tygodnia
a wiem ze tego gościa co ukradł tzn mojej brat robił już komuś innemu przekręty

http://www.patrykhasiak.pl/
to jego zdjęcie
a wiedziano go w tym aucie w piętek w Katowicach na osiedlu wtosa i na giszowcu
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

wiec sprawa jasna ... teraz tylko dorwac kolesia
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
majkikce

Post autor: majkikce »

No dlatego też apel do was koledzy ze jest dorwiecie tego gnoja lub zobaczycie auto i mnie do niego doprowadzicie to daje nagrode. Wiem też ze trzyma z kolesiem który jeździ Czarnym Stilo na niemieckich nr.
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

no to bede sie rozgladal po katowicach ... w sumie pracuje po calym terenie województwa śląskiego więc może natrafie na nią

oczywiscie zglosiles to wszystko na policje?
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
vitodr
Małopiszący
Posty: 3
Rejestracja: 2009-05-13, 04:20
Lokalizacja: Świony

Post autor: vitodr »

Widziałem dzisiaj taką e46 na niemieckich blatach jak wracałem z roboty , skręcał z wiślanki na kochłowice
majkikce

Post autor: majkikce »

hmm jesli to ta bejka to było by miło... tak jak pisałem nagroda aktualna i pewna. a co do zgłoszenia to oczywiście ze zgłoszone
vitodr
Małopiszący
Posty: 3
Rejestracja: 2009-05-13, 04:20
Lokalizacja: Świony

Post autor: vitodr »

mogę Ci tylko powiedzieć że jechała dwa auta przede mną ale potem zaczęła wyprzedzać i tyle ją widziałem , chętnie bym pomógł ale niestety nic więcej nie wiem
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

oczywicie bede sie rozgladal a ten gosc wyglada mi na leszcza wiec jakbym go chwycil to napewna mi miche oklepana.
Informujcie na biezaco co z tym tematem.

Aha tak na marginesie gratki przyszłego szwarga
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Sebek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2009-05-01, 07:38
Lokalizacja: SWD

Post autor: Sebek »

szwagier to ci się udał nie byle jaki....mam nadzieje że prędko bo dopadniecie albo dopadną go inni i z autem nic nie będzie...akurat w tym tygodniu będę bardzo dużo w Katowicach i okolicach więc też zwrócę na te auto uwagę....
BYŁO - E36 318i SEDAN -> BYŁO - E36 323/325i SEDAN -> JEST E36 TOURING
Kucik1989
Małopiszący
Posty: 48
Rejestracja: 2009-09-23, 07:32
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Kucik1989 »

Dzis wydaje mi sie ze widzialem podobne bmw w Siemianowicach Ślaskiech ale jechalo nim 3 kolesi.

bede sie rozgladał
ODPOWIEDZ