¯ółte światła co o tym myślicie??

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Adaś E36
Zaawansowany forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: 2010-09-18, 09:37
Lokalizacja: Gorzyczki / Wodzisław Śl.

¯ółte światła co o tym myślicie??

Post autor: Adaś E36 »

Od 1 stycznia 2010 wszedł zakaz poruszania się samochodów z żółtymi światłami mijania i drogowymi. Niedozwolone będą nawet żółte światła pozycyjne.

Chodzi o światła w intensywnym, żółtym kolorze (według przepisów jest to kolor "żółty selektywny"). Posiada je część pojazdów sprowadzanych z Francji i USA. Zakaz wprowadza obowiązujące od maja rozporządzenie Ministra Infrastruktury. Po 1 stycznia samochody z takimi światłami nie przejdą kontroli w stacji diagnostycznej, zaś policja będzie je zatrzymywać na drodze, kierowcy odbierać dowód rejestracyjny i nakładać mandaty do 200 zł.
Dostosowanie samochodów do nowych wymogów jest proste. W autach francuskich wystarczy wymienić żarówki, w samochodach amerykańskich - klosze lamp. A Yellow Hella na Black Hella

A co jak ktoś ma w BMW Światła żółte "klosz z długich" czy też halogenki??

nie wiem czy temat juz był poruszany na forum przez to pisze:)
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Adaś E-36, ja mialem u siebie zolte swiatla jeszcze przed 2010 z tym ze ja mialem mijania jak i dlugie i w sierpniu juz mnie pouczali ze nie bede takl mogl jezdzic od 2010r zatrzymywal mnie praktycznie kazdy patrol policji i po 2 tygodniach zrezygnowalem z nich bo mialem dosc kontroli :evil: a co do halogenow to mozesz miec! pozdro
Awatar użytkownika
Adaś E36
Zaawansowany forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: 2010-09-18, 09:37
Lokalizacja: Gorzyczki / Wodzisław Śl.

Post autor: Adaś E36 »

hehe no to lipnie ;/ bo chciałem zrobić lampy BH ale zamiast krzyża wstawić żółte szkiełko:)
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

A co z ludźmi którzy jeżdżą na samych halogenach? Foto przykładowe w moim podpisie.
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

się nie jeździ w normalnych warunkach na halogenach Daniel ;) a we mgle widocznie to nie przeszkadza
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

No czaje .... ale sporo ludzi jeździ:) Mam nadzieję że sie nie przyczepią do wyłączonych :mrgreen:
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

ogolnie ja "szkole" ludzi ktorzy jezdza na przeciwmgielnych przednich czy tylnich bez takiej potrzeby ... wale długimi ile tylko mozna :) ale jest duzo jednostek niereformowalnych :D

[ Dodano: 24 Luty 2011, 13:20 ]
ogolnie ja "szkole" ludzi ktorzy jezdza na przeciwmgielnych przednich czy tylnich bez takiej potrzeby ... wale długimi ile tylko mozna :) ale jest duzo jednostek niereformowalnych :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Daniel, spokojnie mozesz miec zolte halogeny :wink:
ODPOWIEDZ