Nie tankujemy na BP i STATOIL

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

BeleX pisze:dobrze ze masz 70 litrow pojemnosci baku rypia Cie gdzies na tankowaniu mario jak wchodzilo Ci 90
Belex nic mnie nie rypia :wink: wiem ze mam 70 litrow bak , poprostu do baniaka wleje sobie 20 litrow zeby nie miec niespodzianki ze na drugim koncu Polski nie płacic np. 5,40 :razz:
Manki pisze:w Holandii paliwo kosztuje ponad 1,7euro w Niemczech podobnie więc nie jest tak źle heh...
Manki a przemyslales do konca swoja wypowiedz :wink: popatrz jakie sa zarobki w.w krajach i ile przecietny Niemiec czy Holender moze wlac wachy za swoja wyplate a ile Polak mowimy o najnizszej krajowej nie mylic ze srednia krajowa :lol:
Ostatnio zmieniony 2011-04-18, 09:25 przez djmario, łącznie zmieniany 1 raz.
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

djmario pisze:
Manki pisze:w Holandii paliwo kosztuje ponad 1,7euro w Niemczech podobnie więc nie jest tak źle heh...
Manki a przemyslales do konca swoja wypowiedz :wink: popatrz jakie sa zarobki w.w krajach i ile przecietny Niemiec czy Holender moze wlac wachy za swoja wyplate a ile Polak mowimy o najnizszej krajowej nie mylic ze srednia krajowa :lol:
Dokładnie :) Co z tego że w Holandii jest po 1,7 Euro jak za godzinę pracy tam kupisz 4-5l paliwa a w Polsce za godzinę pracy nieco ponad litr, a czasem nawet litra nie kupisz...

Jest różnica ;)

Rząd Polski chce unormować ceny z Europejskimi, bo nie chcą być po tyle ale zapomnieli o najważniejszej rzeczy... Zarobki też trzeba dźwignąć żeby było normalnie, bo jak tak dalej pójdzie to albo będzie strajk włoski i wszyscy staniemy na ulicach, albo będziemy mieli drugą Grecję :???:
Awatar użytkownika
Manki
Małopiszący
Posty: 5
Rejestracja: 2011-02-02, 22:37
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdrój

Post autor: Manki »

no w sumie to tak
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

W Wodziu np. statiol ba bdb ropę i nie mam zbyt zmiaru rezygnowac z tankowania tam ;p chociaz w ¯orach znowu już też jest lepsza :D aaa i racja jest taka, ze jest problem światowy z paliwem, dopóki rząd by nie obniżył akcyzy Ci ze stacji paliw niezbyt są w stanie obniżyć


aa i nie porównujcie cen paliw do zagranicznych, to jest całkowicie bez sensu :P
inna gospodarka inne zarobki...
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

a propos ceny paliw natknełam sie w niedziele na na fajną strone w miare aktualizowaną wystarczy sie zalogowac i looknąc gdzie w okolicy w danym dniu jest najtańsze paliwo :) http://www.stacjebenzynowe.pl/index.php

ale jak nam życie to juz to znacie albo cos
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Alexa tu przynajmniej nie trza sie logowac i tez jest :wink:

http://www.cenapaliw.pl/
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

djmario pisze:Alexa tu przynajmniej nie trza sie logowac i tez jest :wink:

http://www.cenapaliw.pl/
może i nie ale na tamtej stronie jest wiecej stacji i miast uzupełnionych :)
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
ODPOWIEDZ