POMOCY !!!

Sprawy o różnej tematyce
kamcio19881
Zaawansowany forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 2009-05-02, 21:23
Lokalizacja: SJZ

Post autor: kamcio19881 »

już lepiej jeśli oto wam chodzi zemną :)tylko wiecie albo nie wiecie jak to jest.... :) wszystkim WESOŁYCH ŚWI¡T !! :569: :smile:

[ Dodano: 27 Kwiecień 2011, 22:28 ]
wszyscy macie pozdrowienia od MOJEJ teraz jest pytanie co kupić bo bawarka nadaje sie do kasacji tzn na cześći ... jeśli możecie pomóżcie mi w dobraniu autka temat jest pod tytułem co kupić jak ktoś coś bedzie wiedział walić tam i pisać ....
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

Właśnie widziałem tą honde u siebie na osiedlu... Z dokładnie tym samym nr rej.
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

rozwalona ?
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

lekko pognieciony lewy bok?
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

I jak tam ?Wiadomo już coś ?
Wychodzi na to że jak pukniesz komuś nie chcacy na parkingu w zderzak to CIe psy dojada w 30min ze światkiem a jak prawie gosc pozbawi kogoś życia to im sie cos nie spieszy. Ale to nasza kochana policja . :573:
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
darcyn
Zaawansowany forumowicz
Posty: 390
Rejestracja: 2008-09-11, 15:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: darcyn »

pazura pisze:Właśnie widziałem tą honde u siebie na osiedlu... Z dokładnie tym samym nr rej.
hmm, nie wiadomo co myleć. czy się śmiać czy płakać...
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Daniel nie kochana policja tylko kochane przepisy ile razy jest tak ze policja kogos zatrzymuje a sady prokurator itp instytucje tych ludzi wypuszczaja ... niezabieraja praw jazdy ... sam mialem sytuacje taka ze zatrzymalem kolesia wszystko pieknie ładnie jak na tacy wylozone ... ale sad kolesia wypuscil - az sie poprostu odechciewa cokolwiek robic ... policja zatrzymuje ale sad decyduje co z delikfentem sie dzieje dalej ... wiec troche zapoznaj sie z prawem i najezdzaj na tych co trzeba
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Manki
Małopiszący
Posty: 5
Rejestracja: 2011-02-02, 22:37
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdrój

Post autor: Manki »

tak tylko psiarnia tego chłopa nawet nie zatrzymała ...
kamcio19881
Zaawansowany forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 2009-05-02, 21:23
Lokalizacja: SJZ

Post autor: kamcio19881 »

noo mają wszystko i no i nic karzą czekać ... szczerze chciałbym go spotkać i dać mu w ryj !! i mnie by zatrzymali za bojkę a szkoda gadać ... chłopaki szukam auta nie wiecie coś może ?? o jakieś ładnej czy coś ?
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Przygoda pisze:Daniel nie kochana policja tylko kochane przepisy ile razy jest tak ze policja kogos zatrzymuje a sady prokurator itp instytucje tych ludzi wypuszczaja ... niezabieraja praw jazdy ... sam mialem sytuacje taka ze zatrzymalem kolesia wszystko pieknie ładnie jak na tacy wylozone ... ale sad kolesia wypuscil - az sie poprostu odechciewa cokolwiek robic ... policja zatrzymuje ale sad decyduje co z delikfentem sie dzieje dalej ... wiec troche zapoznaj sie z prawem i najezdzaj na tych co trzeba
Z tym sie zgodze :) Tylko chodzi o to zatrzymanie :(
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

Przygoda pisze:Daniel nie kochana policja tylko kochane przepisy ile razy jest tak ze policja kogos zatrzymuje a sady prokurator itp instytucje tych ludzi wypuszczaja ... niezabieraja praw jazdy ... sam mialem sytuacje taka ze zatrzymalem kolesia wszystko pieknie ładnie jak na tacy wylozone ... ale sad kolesia wypuscil - az sie poprostu odechciewa cokolwiek robic ... policja zatrzymuje ale sad decyduje co z delikfentem sie dzieje dalej ... wiec troche zapoznaj sie z prawem i najezdzaj na tych co trzeba
samo sobie społeczeństwo jest winne że wybiera takie a nie inne władze, przeciętny polityk nie ma zielonego pojęcia o prawie i gospodarce, a do ich uchwał muszą się potem dostosowywać sędziowie i policjanci (obywatele).
kamcio19881
Zaawansowany forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 2009-05-02, 21:23
Lokalizacja: SJZ

Post autor: kamcio19881 »

tak ale jak masz wszystko to w czym problem ?? brac sie za to co jest w 100% a nie w 20% ja im dałęm 90% monitoring tablice swiadkowie co jeszcze im jest potrzebne >> KOPERTA ? czy co bo ja niemam pojecia
Awatar użytkownika
Manki
Małopiszący
Posty: 5
Rejestracja: 2011-02-02, 22:37
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdrój

Post autor: Manki »

w Polsce nie ma co liczyć na sprawiedliwość ile ludzi niewinnych siedzi a na takiego co mają wszystko to nie potrafią zatrzymać ehhh ...
Awatar użytkownika
tommybiker6
Zaawansowany forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 2010-12-25, 18:38
Lokalizacja: Bielsko Biala
Kontakt:

Post autor: tommybiker6 »

Manki pisze:w Polsce nie ma co liczyć na sprawiedliwość ile ludzi niewinnych siedzi a na takiego co mają wszystko to nie potrafią zatrzymać
Dokładnie. Moze znacie ten tekst ale przytocze "zawsze sa tam gdzie ich nie potrzeba a nigdy ich nie ma jak są potrzebni" i taka jest prawda niestety
BMW E36 320i Mauritiusblau Metallic
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

widze ze wszyscy znawcy ... gratulujemy wam wiedzy prawa i innych zasadch których trzeba przestrzagac przy ewentualnych zatrzymaniach i osadzeniach do wyjasnienia

ci co sie tak "madrze" wypowiadaja niech wstapia do policji i niech zmienia ten zły swiat zobaczymy jakie wtedy bedziecie miec zdanie na ten temat ... a puki co jak sie nieznacie na przepisach to lepiej głupot niewypisujcie
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
ODPOWIEDZ