PILNIE PRACY zagranicą

Sprawy o różnej tematyce
kristoffson
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2011-11-19, 13:22
Lokalizacja: radlin

PILNIE PRACY zagranicą

Post autor: kristoffson »

zna ktoś może jakieś pewne namiary na prace za granicą?pilnie musze wyjechac na zarobek. mam dośw.9 mies w holandii wrazie pw lub pod tel 515623581.
heh musze pomy¶leæ :)
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

Jakie masz wykształcenie? W firmach wykonujących usługi pod ziemią szukają ludzi, Linter, PRG, azis i chyba ZOK
kristoffson
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2011-11-19, 13:22
Lokalizacja: radlin

Post autor: kristoffson »

pazura pod ziemią odpada ze względu na wzrok:( ravzej interesuje mnie holandia itp...mówiąc otwarcie moja ex z którą byłem wpakowałą mnie w niezłe długi i musze nadrobic jak najszybciej i wyjsc na prostą
heh musze pomy¶leæ :)
LUCKY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2008-08-14, 13:08
Lokalizacja: Racibórz/Czestochowa

Post autor: LUCKY »

Holandia ale jakie masz tam doswiadczenie? Pracowales juz tam? Jak znajomosc jezykow obcych glownie angielski i holenderski? Ja przez ostatnie 7 lat tam bylem i teraz tez czegos szukam konkretnego.
Silnik jest Bogiem , prędkość nałogiem , turbo podstawą a nitro zabawą
kristoffson
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2011-11-19, 13:22
Lokalizacja: radlin

Post autor: kristoffson »

lucky średnio angielski doświadczenie praca przy taśmie,pakowanie,kontenery ...
heh musze pomy¶leæ :)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

w Raciborzu jest b.duzo tych biur zagranicznych do pracy na zachód tam znajda Ci cos jak przyjedziesz z tego co wiem i slyszalem .
Kubok
Maniak forumowy
Posty: 717
Rejestracja: 2009-02-12, 21:47
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Kubok »

Jak znasz j. niemiecki, to wal do Raciborza, reszte masz na pw.
LUCKY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2008-08-14, 13:08
Lokalizacja: Racibórz/Czestochowa

Post autor: LUCKY »

Z tym ze w Raciborzu jest duzo biur to sie zgodze ale ciezko jest cokolwiek znalezc sensownego i za wmiare normalne pieniadze jesli komus odpowiada praca za 860 e miesiecznie minus wyzywienie i koszty dojazdu do pracy to luzik takich ofert jest mnostwo. Uderz do hands to work na rozladunek kontenerow potrzebuja. Axell ma teraz tez nawet ciekawe oferty.
Silnik jest Bogiem , prędkość nałogiem , turbo podstawą a nitro zabawą
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

Anglia - ok 1.200 , 1.300f miesiecznie , ale angielski trza znać , naucz sie cos języków .. bez tego nawet nie ruszaj za granice bo kto Ci założy konto w banku ? moge Ci pochytac kontakt jak chcesz to wal na PW , mam tam duzo ludzi ktorych Ci ogarną pokoj i prace , ale język panie..język..
ODPOWIEDZ