Oprogramowanie do kabla diagnostycznego

Sprawy o różnej tematyce
mattisk
Małopiszący
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-15, 11:32
Lokalizacja: Częstochowa

Oprogramowanie do kabla diagnostycznego

Post autor: mattisk »

Witam Jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość... :razz: od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem pierwszego w moim życiu BMW,a jest nim e39 520i z silnikiem M52B20, na wejściu zdecydowałem się zakupić kabelek do diagnostyki bo słyszałem że w tym aucie to podstawa...kupiłem takie coś:
http://moto.allegro.pl/bmw-usb-1996-200 ... 90685.html
niestety okazało się że wbrew zapewnieniom sprzedającego na dołączonej płytce nie było programu... i tu zaczyna się moja pierwsza prośba do użytkowników...czy był by ktoś w stanie podać mi jakieś linki do programu z instrukcja instalacji?? ewentualnie czy był by ktoś taki miły i podesłał mi na E mail programik???
Nie ukrywam że zależy mi na czasie bo chciał bym jak najszybciej podpiąć autko,podejrzewam że coś jest z nim nie tak...auto spala mi ok 17-18 litrów :shock: jak i przy spokojnej jeździe tak i przy ostrzejszej z tego co się dowiadywałem nie powinno przekraczać 12 przy spokojnej... tak więc proszę o pomoc
Loona Thic
Zaawansowany forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 2011-03-18, 13:16
Lokalizacja: ?ląsk

Post autor: Loona Thic »

Jak niedawno kupiłeś tą furkę?
Na maila nie mam jak Ci podesłać bo to za duży plik. Możesz ściągnąć z mojego chomika - www.chomikuj.pl/loonathic
Szukaj programu INPA.
mattisk
Małopiszący
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-15, 11:32
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mattisk »

Niestety nie posiadam konta na chomiku,i z tego co się orientuje to tam są jakieś ograniczenia co do ściągania... Auto kupiłem niecały miesiąc temu...tak wszystko jest ok odpala bez problemu trzyma obroty,wydaje mi się delikatnie ospałe ale w końcu to tylko 2.0 więc nie ma co wymagać bóg wie czego,jedynie to spalanie mnie wykańcza.... :572:
Hozar
Małopiszący
Posty: 1
Rejestracja: 2011-12-31, 13:20
Lokalizacja: Zywiec

Post autor: Hozar »

ODPOWIEDZ