Dylemat

Sprawy o różnej tematyce
melmax1984
Małopiszący
Posty: 28
Rejestracja: 2012-10-30, 22:01
Lokalizacja: Zabrze

Dylemat

Post autor: melmax1984 »

Witam wszystkich.
Mam dylemat. Mianowicie posiadam BMW E36 318i M43 w sedanie z instalacją gazową sekwencyjną Stag 400+ . Auto moim zdaniem jest dość dobrze utrzymane jednak za niedługo będzie trzeba przy nim trochę porobić. Już mówię co dokładnie. Otóż pierwsza rzecz koło dwumasowe daje już o sobie znać. Druga, trzeba by było zreperować progi lub je wymienić. Trzy, drobna kosmetyka lakiernicza, plus lakierowanie zderzaków i progów pod kolor budy. Cztery, wymiana tarcz i klocków z przodu. Pięć, drobne naprawy typu : podswietlenie licznika kilometrów, podświetlenie włącznika świateł ,kontrolka ciśnienia oleju ,szyba przednia prawa i to chyba nawet tyle z drobiazgów. Przydałaby się też klima.
Teraz ten dylemat. Czy robić to wszystko ,czy może kupić inne E36? Chciałbym E36 Touring z klimą i obowiązkowo z automatem, i jeszcze jak dla mnie to silnik R4.
Mam 6000zł plus wartość obecnego auta. Jestem w stanie kupić coś dobrego za to? Aha w ten budżet musi wejść koszt założenia LPG ,chyba że już kupić z zamontowaną instalacją, ale wtedy to tylko sekwencja.
Mam nadzieję ,że nie zamieszałem zbytnio i chętnie czekam na wasze opinie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

ja bym dozbieral do 10...kupil drugie auto i dopiero zajal sie sprzedawaniem tego co masz teraz
...tak znowu sie czepiam...
KepaSK
Małopiszący
Posty: 32
Rejestracja: 2013-01-31, 19:45
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: KepaSK »

A ja bym krok po kroku naprawiał to co mam naprawiać.
Nigdy nie wiadomo na jakiego trupa trafisz :zdziwko:
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Z tego co napisałeś o usterkach szacowany koszt naprawy to ok 3'500 zł zależy czy dwu mas ma być nowy no i jaka kosmetyka lakiernicza trzeba by to widzieć wtedy można na 100% wycenić całość :wink:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
melmax1984
Małopiszący
Posty: 28
Rejestracja: 2012-10-30, 22:01
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: melmax1984 »

Czy znalazłby się ktoś z okolic Zabrza, żeby umówić się i zobaczyć mój samochód. Chodzi o to ,żeby doradził mi czy warto w niego inwestować czy może dać sobie z tym spokój. Dużo już w niego włożyłem. Jak coś to PRIV. Z góry dziękuje.
ODPOWIEDZ