Fiesta vs Bmw

Sprawy o różnej tematyce
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

kiedys fiat zamontowal do cc silnik 1300 turbo o mocy niewiele ponad 100KM ale jak to odchodzilo ja ponad 200 KM skorupa nie potrafilem go dopasc . roznica masy . a od BMW sa szybsze samochody ale nie oto chodzi .oprucz scorpio mialem jeszcze golfa , rowera ,audi,dćwoo,a obecnie mam jeszcze sluzbowa pande i na zaden z tych samochodow nie powiem zlego slowa ale moje BMW to jest moje BMW to jest bardzo solidny samochod pomimo swego przebiegu 200000 km chodzi jak zegarek moze ma tylko 150ps ale daje duzo frajdy z jazdy ma solidne zawieszenie i fajnie lata bokiem czego nie zrobisz przednim napendem.a pozatym 15letnia bmw kosztuje tyle co 9letnie mondeo a nie sa w tej samej klasie .
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Fiesta BMW
jesli Bog preferowalby przedni naped to ludzie chodziliby na rekach i tyle mam do powiedzenia :)
dlatego jezdzilem duzym fiatem
pozniej BMW 316i E36 sedan
a teraz BMW E36 coupe 320i
zawsze tyl naped
czyli chodze na nogach jak wszyscy/lub wiekszosc :)
Ostatnio zmieniony 2008-02-24, 22:49 przez Przygoda, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

a ja uwazem ze beta to tadeta przewalkowalem jej silnik za wylot :) oproczdobrego rozrzadu to kawal kupy (bez obrazy) rozrzad przezywa auto, a elktrykapada... czy ja porownuje najmocniejsza fieste? nie :) bo najmocnioejsza ma 1.8 a ja gadam o 2.0 :) gadka szmatka chyba nie :) czemu 130ps vs 192ps i to drugie dostaje w dupe . Czytaj kolego poczatek gadam o seri (1.8 16V 130ps) a nie o 2.0 Turbo ktore sie buduje !! wiec rozwiazanie silnikowe Forda z rozwiazaniem BMW hehe smiech :) ( gadamy o Zetecu)

Przygoda !! zrob Turbo :) zycze powodzenia :)

Najmocniejsza fiesta:
Dwie rowne z przewaga na RST.
1) RST 1.6 CVH Turbo 130ps
2) RS 1.8 Zetec 130ps

RST mocno w przod...


Czas na pochwale na BMW ... Rozrzad :P

Kisol chwal ile chcesz BMW ale prawda boli :) Ford rozwiazanie Zeteca ma wrecz genialne... ( chyba ze dretwy Duratec)
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

dobra facet zrob sobie te swoje turbo i pogadaj z Ognistym ktory ma w swojej E36 sedan silnik 4.0 albo 4.4 juz niepamietam dokladnie
a jak bym mial kase to bym zrobil turbo
TEMAT jest bezsensu idz na forum forda i chcesz to scigaj sie z innym fordami padakami
BEZSENSU
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

boli to jak wydachujesz forda przy 130km/h tak wogule to nie stawiajmy tych aut obok siebie bo kompletnie nie pasuja .przygoda ma racje scigaj sie z przednionapedowkami i najlepiej po prostej na cwiartke bo tak najlatwiej i bezpiecznie dla Ciebie
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

tylko ze fiesta wazy 900kg a 325i wazy 1330kg!!
z 328i juz nie chcialbys sie zcigac?? ma tylko 1KM wiecej. Wogole to jak wyglada fiesta?? Bo napewno nie fajnie. Jakie tam masz felgi?? 14?? Pewnie z 7". No i nie ma to jak dzwiek silnika R4, juz nie mowie o robieniu baczkow na wstecznym i zahamowanym recznym. Co mi z silnika jak ten silnik odjedzie od karoserii.

Nie ma co nawet porownywac bo to nie te klasy aut. Myslisz ze ja moim 325 nie obrobie 735i?? Stary, poszukaj sobie auta w twojej klasie. Jakis hatchbakow o masie zbiloznej do twojej. Moze jakies Polo, Golf itd, bo dyskusja nie ma sensu.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

Krzys pisze:tylko ze fiesta wazy 900kg a 325i wazy 1330kg!!
z 328i juz nie chcialbys sie zcigac?? ma tylko 1KM wiecej. Wogole to jak wyglada fiesta?? Bo napewno nie fajnie. Jakie tam masz felgi?? 14?? Pewnie z 7". No i nie ma to jak dzwiek silnika R4, juz nie mowie o robieniu baczkow na wstecznym i zahamowanym recznym. Co mi z silnika jak ten silnik odjedzie od karoserii.

Nie ma co nawet porownywac bo to nie te klasy aut. Myslisz ze ja moim 325 nie obrobie 735i?? Stary, poszukaj sobie auta w twojej klasie. Jakis hatchbakow o masie zbiloznej do twojej. Moze jakies Polo, Golf itd, bo dyskusja nie ma sensu.
popieram...

Fiesta vs BMW :shock: NIE TE KATEGORIE WAGOWE....

temat bez sensu... :killer: :glupek: :bredzisz: :pacnij: :poglowie: :lanie:
Obrazek
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

no dobra waze BMW wazy 1300kg ok, fiesta 930kg ale do jasnej ciasnej ma rozmierznosc mocy.. 130ps a 190ps jest roznica....

Aco Do Forda to malo wiecie o silnikach, i z tego co widze malo rowniez o sercu BMW ...

328i czemu nie...

Zaznaczam Nie mowie o 2.0 TUrbo ! ! !

Caly CZas Jest seria 1.8 16V

I jezeli Forda nie zawydzie padlem w silniku zetec.. to widze jakie znawacy motoryzacji..ilu z was mialo silnik rozebrany w bemewi ile z was w forcie, ile razy porownywaliscie te silniki.

Mowicie Fiat ze grat... a ferrari? to nie grat. a przeciez duzy % czesci pochodzi wlasnie od czerwonego konika:)

salbo panowie slabo ... :)

Na Forum Ford'a jestem :) ale chcial;em tu wejsc bo macie kalpkie a z 4.0 w turbie mozna stawac bardziej mnie intersuje sport torowy niz nedzne proste..
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
bociek

Post autor: bociek »

tak jak juz mowielm ustaw sie ze SPORTOWA WERSJA bmw czyli z jakims M-POWEREM (seryjnym 3l wystarczy :P). a co do serca BMW to ono wytzymuje duzo wieksze katusze niz jakies silniki 1,6 ablo 1,8. Nie raz widzailem jak goscie pozyczali jakies sierry itd od tatusia i silniki zazynali :/ A i widzialem kiedys na terningu dryftu 535 e34 ktore na codzien w dupe dosatje i jakos jezdzi jeszcze. A poza tym gdyby sie taka 325 jezdizlo zgodznie z prepsiami nie szalalo i dbalo o ten silnik to przejechal by duuzo wiecej niz ta fiesta :D

Ps. co do pierwszego znadnia. Nie szukaj wymowki typu ze M-a ma wecej mocy itp.
Z tego co widze to ford na zrobil tylko kilka sporotwych modeli typu fokus st czy taj mu tam (nie wliczmay forde gt bo to juz zupelnie inna bajka ) a bmw wyprodukowalo mnustwo wspanialych sportowych maszyn :D moze i nie sa szybke na 1\4 ale zostaly skonstruowane do jazdy po torze i dla prawdziwych kierowcow ktorzy lubia smigac po zakretach a nie dla kolejnych mistrzow prostej :D
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

teoretycznie zwiekszajac mase dwa razy to moc musimy podniesc cztery razy zeby to tok samo jechalo wiesz o tym dlatego tak sie wyrywasz z ta fiesta ,oczywiscie w praktyce jest troche korzytniej dla BMW ale nie duzo .nas ratuje jeszcze tylni naped i blokady dyfra choc mysle ze skrzynia z xr tez jest troche zeszperowana.zeteki sa dobre ale nie trwale .
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

chyba nie myslales ze na forum BMW bedziemy forda zachwalac. Co do forda mialem na mysli calosc jako ford a nie tylko silnik. Co z tego jak silnik pojedzie, a reszta zgnije.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

hyhy jezeli chodzi o moc i moment na kresce to przyznam racje, wydaje mi sie ze poczciwa fiescina wygra :)

teraz jezeli chodzi o
prestiz, komfort, ilosc dodatkowego wyposazenia, miejsce w kufrze i w srodku autka, no inajwazniejsze- bezpieczenstwo- itd itd to wole e36 mimo ze e30 bardziej mi sie podobaja :) a fiesty to jakos pod uwage nie biore, chociaz nie jest taka zla, takie fajne i slodkie jest to auto :P

postaw fieste i e36 obok siebie otworz maski i niech przechodnie wybieraja :) ktory szybszy :)
BaracuSS

Post autor: BaracuSS »

napisales - chlopie co mi chcesz M-ke pod 130ps polozyc bez przesady - tym tokiem myslac wloz 6 workow ziemniakow do bagaznika i wtedy stan na kresce :D :D

Biorac odpowiednie proporcje to wlasnie z M-ka bylaby fair zabawa, masa duzo wieksza w bmw i moc proporcjonalnie wieksza. Jak chcesz to zalatwimy ci M-ke na kresce :D Pietrek co ty na to???
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

mysle ze Pietrek nawet by sie nie brudzil a ja bym sie nawet obrazil za taka propozycje -co to ma byc haha
zawias

Post autor: zawias »

roberto88 pisze:a ja uwazem ze beta to tadeta przewalkowalem jej silnik za wylot :) oproczdobrego rozrzadu to kawal kupy (bez obrazy) rozrzad przezywa auto, a elktrykapada... czy ja porownuje najmocniejsza fieste? nie :) bo najmocnioejsza ma 1.8 a ja gadam o 2.0 :) gadka szmatka chyba nie :) czemu 130ps vs 192ps i to drugie dostaje w dupe . Czytaj kolego poczatek gadam o seri (1.8 16V 130ps) a nie o 2.0 Turbo ktore sie buduje !! wiec rozwiazanie silnikowe Forda z rozwiazaniem BMW hehe smiech :) ( gadamy o Zetecu)

Przygoda !! zrob Turbo :) zycze powodzenia :)

Najmocniejsza fiesta:
Dwie rowne z przewaga na RST.
1) RST 1.6 CVH Turbo 130ps
2) RS 1.8 Zetec 130ps

RST mocno w przod...


Czas na pochwale na BMW ... Rozrzad :P

Kisol chwal ile chcesz BMW ale prawda boli :) Ford rozwiazanie Zeteca ma wrecz genialne... ( chyba ze dretwy Duratec)
chcesz polemizowac na temat FORDA zmien forum , nie porownoj Kupy do czekolady , narazie dam Ci ostrzezenie

po 1. za to ze za duzo gazet czytasz a nic nie wiesz o praktyce

po 2. Turbo Turbo w tej twojej fiescie zamiast turbo pewnie widnieje Stozek za 79zl

po 3. z Ta Fiesta to mozesz sie chowac :wink:
Zablokowany