Czemu...?

Sprawy o różnej tematyce
535i

Post autor: 535i »

Nie chodzi o to że nie lubie, poprostu moim zdaniem wasz klubowicz w/w gra i to ostro nie fer z innymi klubami :neutral: Chyba, że jest do tego zatrudniony aby rejestrować się na innych i werbować ludzi do was heh.
DAREX

Post autor: DAREX »

535i pisze:Chyba, że jest do tego zatrudniony aby rejestrować się na innych i werbować ludzi do was
Dokładnie tak :P
Awatar użytkownika
arass
Zaawansowany forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 2008-06-15, 12:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: arass »

imo. bts z nikim chyba nie współzawodniczy, a tym bardziej nie werbuje, zaprasza raczej, nic w tym złego, sam jestem tutaj z zaproszenia, nie wiem w czym rzecz...
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

DAREX pisze:535i napisał/a:
Chyba, że jest do tego zatrudniony aby rejestrować się na innych i werbować ludzi do was


Dokładnie tak :P
oczywiscie to zart ze strony Darexa. Sam jestem na Bmw Slask dosc dlugo i na bmw.slask.pl tez jestem. Co innego jak by ci napisal ze masz tam nie pisac bo jest do bani i masz u nas byc. Ale jesli ci napisal: zapraszam na www.bts-bmw.pl itd to nie widze tutaj problemu. Przekaze naszemu koledze zeby nie robil tego wiecej bo dla niektorych widocznie to problem.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

535i pisze:Nie chodzi o to że nie lubie, poprostu moim zdaniem wasz klubowicz w/w gra i to ostro nie fer z innymi klubami :neutral: Chyba, że jest do tego zatrudniony aby rejestrować się na innych i werbować ludzi do was heh.
a nie pomyslales ze jako dobrze wychowany i kulturalny człowiek zaprosil cie od tak po prostu na to forum, mozesz to potraktowac jako symbioze i pewnie wiele osob z tej strony z checia zarejestruje sie na waszym forum, nie kazdy dziala z zamiarem kradniecia userow, lub ich zwerbowania do innego klubu a tak z innej beczki wychodzac na ulice tez myslisz ze kazdy inny przechodzen jest zly i chce cie pobic a jak probuje sie spytac o godzine to ty od razu uciekasz ? bo myslisz ze ci narkotyki chce sprzedac ? z takim mysleniem to ty kolego nie zajdziesz daleko zamiast sie oburzac powinienes sie cieszyc ze zostales zaproszony i potraktowac to tak ze moze wasze forum zwiekszy liczbe ludzi
zawias

Post autor: zawias »

bla bla bla...

Nie placz 535i , nie kradniemy wam userow , zapraszamy ludzi do "odwiedzania" naszej strony , bo na waszej moze nie zawsze znajda odpowiedz na zadane pytanie ...


pozatym , az tak zle z waszym klubem ze robisz o takie "cos" tyle halasu ?! :neutral: :neutral:


Bmw ma laczyc a ty dajesz najgorszy przyklad !
jestesmy ze slaska , rozumiem ze odebrales to za rywalizacje , ale nie w tym rzecz
sam kestem zdania ze liczy sie jakosc , a nie ilosc .

takze przemysl swoje czyny , i zajrzyj tu jeszcze raz ;) :bmw:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

ludzie jestem CUDOWNY to dzieki mnie tak "afera" :D TAK to ja wysylalem ZAPROSZENIA
535i w czym masz problem?
tak jak wiele osob napisalo ja Cie poprostu zaprosilem
tylko ze niemiales nicka 535i i pewnie nieujawnisz sie kim jestes ... ale mniejsza z tym

my niepotrzebujemy wiecej userow czy cos w tym stylu

u nas jest bardzo mile grono, jak klub mamy wielkie osiagniecia wiec napewno szczescia nam niedasz :D :D

najzwyklejsze zaproszenie i tyle w tym temacie

a po za tym niewysylam zaproszen wszystkim
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Swobi

Post autor: Swobi »

Przygoda:
1.Na kolana
2. Megafon
3.Różaniec
... i na klęczkach do Częstochowy ze zdrowaśką na twarzy i pokutuj za winę!!!
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

tak jest :)
Swobi Ty jestes moja opora i nadzieja na lepsze jutro wiec zrobie wszystko co powiesz :D :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Swobi

Post autor: Swobi »

Przygoda pisze:tak jest :)
Swobi Ty jestes moja opora i nadzieja na lepsze jutro wiec zrobie wszystko co powiesz :D :D
HAHAHAHA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mateusz

Post autor: Mateusz »

Swobi ja bym wykorzystal oferte :D
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Mateusz nierozpedzaj sie :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Swobi

Post autor: Swobi »

Bez OT proszę w tym jakże poważnym temacie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tina
Zaawansowany forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: 2008-08-24, 19:54
Lokalizacja: Skarszewy

Post autor: tina »

Mateusz pisze:Swobi ja bym wykorzystal oferte :D
chciałam to samo napisać ale sie powstrzymałam :)
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

ciekaw jestem, co miales na mysli ze post jest kierowany do adnimistracji??
jest to technicznie niemozliwe zeby kazdy z naszych userow mial zainstalowany program kontrolujacy to co pisze na innych serwerach, raz ze jest to bardzo bardzo drogie dwa zeby to na pewno odstraszylo ludzi w obawie przed totalnym ubezwlasnowlonieniem w sieci a trzy moze i odpowiadamy za wlasnych klubowiczow ale nie do tego stopnia. Wogole jestem zaskoczony ze uzytkownicy naszego forum nas polecaja, to chyba nie nawet nie swiadczy o tym ze jestesmy smieszni tylko o tym ze cos to jest na +, to ze wyczytales o nas to i tamto to mnie wcale nie dziwi taki juz jest nasz kraj ze jedni nalatuja na innych to raczej tamte fora sa nie wporzadku wobec nas, bo obgadywanie za naszymi plecami nie jest wporzadku, nie obraz sie ale jezeli oceniasz caly klub po jednym uzytkowniku to sam jestes zalosny, to jest tak samo jak oceniac niemcow po samym hitlerze, nie obraz sie przygoda tak mi sie narzucilo :) nawt jestem dumny z tego ze jest tutaj Tobie tak dobrze ze zapraszasz innych ale wcale nie znaczy ze to pochwalam, mam wobec tego obojetny stosunek bo to ze inni tutaj reklamuja chociazby w samym awatarze forum bmw 7er wcale mi nie przeszkadza, takze panie 535i rozwin swoja mysl i wytlumacz dlaczego administratorzy ida po trupach na sam szczyt??
Zablokowany