Fiesta vs Bmw

Sprawy o różnej tematyce
BaracuSS

Post autor: BaracuSS »

Zawias jestes jak moja kobieta - ciagle mnie zadziwiasz :D :D
zawias

Post autor: zawias »

BaracuSS pisze:Zawias jestes jak moja kobieta - ciagle mnie zadziwiasz :D :D

Bywa , Bywa.... , moja tez mnie czasami zadziwia , ale nigdy jakos nie mowila o Fordach :shock: :P

kiedys mi taki cwnaiak Honda Civic 1.6 cwaniakowal co z tego ze na starcie poszedl jak przy 160km/h to auto stoij :? lekkie male popierduleczko i tyle !!

jesli ktos ma jakies zastrzezenia do mojego ostrzezenia , postaram sie to wyjasnic w takim oto gescie :


Obrazek


jakies Pytania ? :wink:
Ostatnio zmieniony 2008-02-25, 14:48 przez zawias, łącznie zmieniany 1 raz.
BaracuSS

Post autor: BaracuSS »

Nie przejmuj sie, mi sie wydaje ze po prostu wlasciciele Fordow juz tak maja, zapytaj kisola, nasz kolega z pracy ktory ma Forda Scorpio twierdzi ze po zalozeniu instalacji gazowej przybylo mu ok 15 kucy. I uwierz mi on w to wierzy i nie przegadasz mu. To nie jest zart, naprawde znam takiego kolesia - co za ludzie. :D :D :D
zawias

Post autor: zawias »

BaracuSS pisze:Nie przejmuj sie, mi sie wydaje ze po prostu wlasciciele Fordow juz tak maja, zapytaj kisola, nasz kolega z pracy ktory ma Forda Scorpio twierdzi ze po zalozeniu instalacji gazowej przybylo mu ok 15 kucy. I uwierz mi on w to wierzy i nie przegadasz mu. To nie jest zart, naprawde znam takiego kolesia - co za ludzie. :D :D :D

AHAHAHAHAHA ten pewnie mysli tak samo , ze stozek dziala jak turbo :-P ale niech tak bedzie , Krzyz na droge z Ta fiesta , choc na Twoim miejscu zainwestowal bym w pozbycie sie korozji , przeciez ford ma ja wszedzie , tymbardziej fieste :wink:
bociek

Post autor: bociek »

hehe ladnie zawias nagadales tu fordowi :D a zdjecie to bardzo ladne podsumowanie tego tematu :D
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

panowie zdjecie to zwykla fiesta mk3 czyli zlom a tu Xr2i (fachowcy):
RS1800
Obrazek
RT Turbo 1.6 CVH
Obrazek

I nie dawac zdjec mk3 bo robicie smiech :)




Co to Forda jest sklonny po projekcie stanac z M3(turbo w tym roku nie ma szans wejsc)

Co do BMW nie posules mi bo nie zmeiniles mi zdania, co do stozka za 70zl, nie moja wina ze takie kupujesz dla mnie stozek to bredna.... ale polecam jednynie K&N(xr2i)

I jezeli nie wiesz jak wyglada xr'ka niepokazuj zloma zwanego fiesta mk3 :)

U nas na forum jezeli loguje sie pan z BMW to jesttraktowany z szacunkiem i ogarniety poradami z mechaniki... no coz np. fiesta pumy w TVN Turbo.. macie cos w TVN Turbo raczej nie :)

Tylni naped: co moge powiedziec fajna rzecz nie moge zapzeczyc..
a teraz powiedz sam czy xr2i jest inna ? znalazles najbardzioej zaposzczona mk3 i wklejiles czyli zenada :) wpisz xr2i prawdziwe beste...

osttani swap:

wiec po wrzucenieu 1.8 130ps... baty "kruku" dostal od 190KM FIATA COUPE i GSI 200KM o jedna dlugosc auta, chlapaki wyszli z auta powiedzieli chlopie ile masz pod maska (fofi bez wnetrza tylko jedno siedzenie)

Dodane po 6 minutach:

ZDJECIA ORGINAL TAK WYGLADA XR2I, ORGINALNE ZDESIE I PROGI I HALOGENY
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

co to za syf kto tak skaleczyl te auta wygladaja jak pudelko na 2 sniadanie w przedszkolu
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

orginaly, druga pumy w TVN prezentowana jako 225KM teraz juz 310KM
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

mk3 xr95
przestan prosze

ty chcesz sie scigac ze zwykla E36 a piszesz o jakis magicznych xr2, forumowicze tutaj pisza o M3 to zas sie od tego wymigujesz ze to ze tamto ze cholera wie co jeszcze


te dwie pierdulki ktore wrzuciles sa zwane samochodami?
wygladaja jakby wyjechal z monster garazu (czytaj stodoly) we wsi Wygwizdowo

i BMW nietrzeba przedstawiac w TVN Turbo ... bo wystaczy powiedziec BMW i wszystko jasne
a wy sie produkujcie w jakis tam programach moze uda wam sie znalesc zwolennikow "tego czegos" dzieki tym programom powodzenia
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Ariel

Post autor: Ariel »

dokladnie chlopaki, ja rozumie Was i tez nie jestem za tymi fordami, bo dla mnie liczy sie BMW!!!! i nikt tego nie zmieni, ale troche szacunku dla Roberta
takie moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

yyy no u was labo z szacunkiem :) co M3 na ta czerwona co ?

Dodane po 3 minutach:

BMW jest bylo i bedzie kupa gnoju, monstery to wasze zdesie jakplugi, zal wam dupe sciska ze nie stac was na mody w waszych dupowozach, ariel rozumiem ze kochasz BMW i tak ma zostac bo trza robic to co sie lubi...

a jezeli stawiasz M3 do 1.8 to musisz byc albo chory albo nie wiem co ale czerwona chetie:)
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

dzieciaku ja ciebie nieobrazam wiec i ty nieobrazaj nikogo na tym forum
chory to ty jestes chlopcze i jesli masz zamiar mnie obrazac to lepiej uwazaj na slowa

temat stal sie juz bezsensu wiec niemam zamiaru sie tutaj wiecej wypowiadac
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

roberto daj fote twojego auta a nie jakis z gazetki. Chcesz sie moze poscigac z adikiem co ma civica 1,6?? Mysle ze zanim wrzucisz dwojke to zrezygnujesz z wyscigu.

tu masz xr2:
http://www.allegro.pl/item318758437_for ... _kopa.html
za 3 tys to niektorzy tu felgi kupuja do auta. Jak bym mial zaplacic 2 tys za auto to bylo by mnie stac zeby tam wrzucic 3 turba i zakuc silnik. Nie wiesz o czym piszesz nawet. Napisz na forum VW i zapytaj ich czy lepsza jednak nie jest fiesta. Baa, napisz na forum Mercedesa czy sie chca z toba scigac. Juz nie mowie o Audi.

A wlasnie, z audi S3 tez bys wygral?? Tez ma 1,8 silnik. A do tego jest ciezkie. Kolego, jesli porownujesz sportowa wersje fiesty to nie porownuj z seryjnym BMW.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

roberto88 pisze:yyy no u was labo z szacunkiem :) co M3 na ta czerwona co ?

Dodane po 3 minutach:

BMW jest bylo i bedzie kupa gnoju, monstery to wasze zdesie jakplugi, zal wam dupe sciska ze nie stac was na mody w waszych dupowozach, ariel rozumiem ze kochasz BMW i tak ma zostac bo trza robic to co sie lubi...

a jezeli stawiasz M3 do 1.8 to musisz byc albo chory albo nie wiem co ale czerwona chetie:)
kolego
1 wyskoczyles na forum jak Filip z konopii zaczeles porownania obrazac nasza ukochana marke jestes tu nowy wypada najpierw sie przedstawic a nie od razu naskakiwac na ludzi i ich obrazac

2 zacytowalem cie wyzej chcialbym nadmienic ze nikt tu nie jest zwolennikiem zderzakow typu monster i najpierw prosze poczytac troche skoro chcesz komus cos zarzucac tu sami fanatycy m pakietu pokaz mi tu kogos z monsterami lub kogos kto to popiera na razie to ty pokazales zdjecia na ktorych to jest jakis wiesniacki bad look i kratka z piwnicy w zderzaku zaraz obok 4 paskudnych halogenow nadto jakies wiejskie wloty na masce ktore nie maja nic wspolnego z chlodzeniem ze juz o 50 kilo szpachli nie wspomne ktore to notabene takze mocy nie dodaje

3 cytuje zal wam duper sciska ze nie stac was na mody w waszych dupowozach i odpowiadam
przykladowo zderzak uzywany z m pakietu kosztuje od 700 zl w gore tyl to samo listwy boczne podobnie wiec zliczajac 2 zderzaki i listwy masz prawie 3 tys zl twoja fiesta nie jest warta polowy nawet tej sumy z tego co sie orientuje o aktualnych cenach na allegro czy gieldzie a pamietaj ze to same zderzaki nie mowie juz o silniku felgach skorach itd

4 jestes widze mlody bo wnioskujac po nicku jestes 88 rocznik tzn masz 20 lat wiec nie chce mi sie wierzyc w bajki ze jezdziles juz bmkami i mercami i ze to syf moze po prostu cie nie stac na dobrze utrzymane bmw i ladowac w nie pieniadze dlatego jezdzisz starym fordem i robisz sie czerwony jak tylko zobaczysz ze ktokolwiek ma od ciebie lepsze auto chyba ze sie myle i jest jeszcze gorzej i to tatus z wlasnej kieszeni ci kupil autko a ty dumnie sie obnosisz tym faktem po mmiescie


dlatego nie obrazaj nikogo i nie pruboj na sile przekonywac bo to rodzi konflikty a nie dyskusje do ktorej chyba chiales dazyc i skonczy sie na tym ze dostaniesz bana od ktoregos z moderatorow i zaczniesz opowiadac jakie to przyglopy maja bmw jakie maja debilne fora i jak na mnie naskoczyli a ty chciales tylko podyskutowac dlatego proponuje zaczac jeszcze raz i tak jak nalezy
pozdrawiam
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

yyyy na za 3tys to gowniane CVH kopcace i klekoczac 1.6 :) co do forum nikogo nie obrazam tak samo jestem zadomowiony na mojim forum jak i na forum HONDY, tam chloapki pisza i mocnej mechanice, wiedza co jet grane ... naprawde ekipa, a tu macie klapki na BMW, nikogo tu nie chcialem obrazic ale wyszlo chyba innaczej jak to trudno... wyrazilem tu jakis szacunek do BMW ale wy innaczej no coz 1.6 Civic heheh wez skoncz:) nie no moja auto to kupa wielkich czesci, wielka budowa:), teaz jest mysl zeby na rok 2008 kupic E30 2.5 , ale po pomiarach silnik nie wejdzie, duzo rzezby...

Co Do LInku z allego bylem do ogladac XR2, mowimy o Xr2i , typowa ruinna jak 80% Xr2i ktore sa zajezdzana przez mlodych niemcow :), ale za to w angli robia furore: www.fiestaturbo.com

Dodane po 1 minutach:

cyber to nie gratka tylko, clodnica na wierzchu bo chlodzenie musi byc duze :)

Dodane po 1 minutach:

3tys za fofi za pakiet xr2i w niemczech(dobry,zdrowy i mocny) musisz nie stety dac ok. 2tys euro (przedzial 1,500-2,000) nie patrza na polskie dupowozy bo sam wiesz jak w polsce jezdza auta :)
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
Zablokowany