Czemu...?

Sprawy o różnej tematyce
Swobi

Post autor: Swobi »

i dumny jest każdy z Nas....
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

kolebka niegniewam sie na Ciebie ... ale sobie porozmawiamy :D zarcik ;)

ja tutaj niesciagam ludzi zeby zwiekszysc ilosc userow albo zeby ktos na sile zostal klubowiczem .... i wlasnie inni u nas i na innych forach moge sie szczycic tym z jakiego klubu sa ... a u was nic niemozna nawet jak sie napisze ze cos jest na innym forum bmw dobrz opisane to odrazu ostrzezenia upomnienia i pelno pretensji
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Pablo

Post autor: Pablo »

dokładnie ja tez mam u nas avatar z 5er wrzucilem go bo mi sie podoba i jakos nikt niemial o to pretensji a w twoim mniemaniu to teraz ludzie od nas musieliby pojechac po adminach z 5er ze taki avatar dostaje kazdy na wstepie na forum i ja sobie go wrzucilem na forum BTS-u wiec reklamuje moze 5er i sciagam tam ludzi??
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Pablodevil Ty werbowniku ... na szubienice :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Pablo

Post autor: Pablo »

błagam o litos :roll: :roll: :roll: Prezydencie swobi prosze o ułaskawienie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Za to że napisałeś "swobi" z małej litery napewno zawiśniesz :lol: :lol: :lol:
Swobi

Post autor: Swobi »

Pablodevil pisze:błagam o litos :roll: :roll: :roll: Prezydencie swobi prosze o ułaskawienie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zachowałeś się jak gówniarz ale wybaczam
p.s- na kolana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 16 Grudzień 2008, 22:32 ]
Tomek pisze:Za to że napisałeś "swobi" z małej litery napewno zawiśniesz :lol: :lol: :lol:
a Tobie jeszcze nie wybaczyłem więc się nie wypowiadaj.
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Za co miałeś mi wybaczyć? Przecież nic ci nie zrobiłem :PP
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

a co tam na szubienice z nimi :) Wy werbownicy i zdrajcy :D
wstydzcie sie
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
kris185
Małopiszący
Posty: 23
Rejestracja: 2008-07-13, 20:43
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: kris185 »

ciekaw jestem kto to jest 535i bo się chyba zrobił niepotrzebny młyn,

kolebka chyba dobrze to napisał


kolebka pisze:ciekaw jestem, co miales na mysli ze post jest kierowany do adnimistracji??
jest to technicznie niemozliwe zeby kazdy z naszych userow mial zainstalowany program kontrolujacy to co pisze na innych serwerach, raz ze jest to bardzo bardzo drogie dwa zeby to na pewno odstraszylo ludzi w obawie przed totalnym ubezwlasnowlonieniem w sieci a trzy moze i odpowiadamy za wlasnych klubowiczow ale nie do tego stopnia. Wogole jestem zaskoczony ze uzytkownicy naszego forum nas polecaja, to chyba nie nawet nie swiadczy o tym ze jestesmy smieszni tylko o tym ze cos to jest na +, to ze wyczytales o nas to i tamto to mnie wcale nie dziwi taki juz jest nasz kraj ze jedni nalatuja na innych to raczej tamte fora sa nie wporzadku wobec nas, bo obgadywanie za naszymi plecami nie jest wporzadku, nie obraz sie ale jezeli oceniasz caly klub po jednym uzytkowniku to sam jestes zalosny, to jest tak samo jak oceniac niemcow po samym hitlerze, nie obraz sie przygoda tak mi sie narzucilo :) nawt jestem dumny z tego ze jest tutaj Tobie tak dobrze ze zapraszasz innych ale wcale nie znaczy ze to pochwalam, mam wobec tego obojetny stosunek bo to ze inni tutaj reklamuja chociazby w samym awatarze forum bmw 7er wcale mi nie przeszkadza, takze panie 535i rozwin swoja mysl i wytlumacz dlaczego administratorzy ida po trupach na sam szczyt??
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

ja jako admin pisze zupelnie powaznie bo chcialem poznac zdanie tej osoby a wy tu se jaja robicie, skonczcie bo ciekaw jestem jakiego jest zdania, czy faktycznie wini za to adminow :)
Swobi

Post autor: Swobi »

kris185 pisze:ciekaw jestem kto to jest 535i bo się chyba zrobił niepotrzebny młyn,

kolebka chyba dobrze to napisał


kolebka pisze:ciekaw jestem, co miales na mysli ze post jest kierowany do adnimistracji??
jest to technicznie niemozliwe zeby kazdy z naszych userow mial zainstalowany program kontrolujacy to co pisze na innych serwerach, raz ze jest to bardzo bardzo drogie dwa zeby to na pewno odstraszylo ludzi w obawie przed totalnym ubezwlasnowlonieniem w sieci a trzy moze i odpowiadamy za wlasnych klubowiczow ale nie do tego stopnia. Wogole jestem zaskoczony ze uzytkownicy naszego forum nas polecaja, to chyba nie nawet nie swiadczy o tym ze jestesmy smieszni tylko o tym ze cos to jest na +, to ze wyczytales o nas to i tamto to mnie wcale nie dziwi taki juz jest nasz kraj ze jedni nalatuja na innych to raczej tamte fora sa nie wporzadku wobec nas, bo obgadywanie za naszymi plecami nie jest wporzadku, nie obraz sie ale jezeli oceniasz caly klub po jednym uzytkowniku to sam jestes zalosny, to jest tak samo jak oceniac niemcow po samym hitlerze, nie obraz sie przygoda tak mi sie narzucilo :) nawt jestem dumny z tego ze jest tutaj Tobie tak dobrze ze zapraszasz innych ale wcale nie znaczy ze to pochwalam, mam wobec tego obojetny stosunek bo to ze inni tutaj reklamuja chociazby w samym awatarze forum bmw 7er wcale mi nie przeszkadza, takze panie 535i rozwin swoja mysl i wytlumacz dlaczego administratorzy ida po trupach na sam szczyt??
Cieszę się że chociaż jedna osoba od Was jest kompetentna...Szkoda że nie Wszyscy, zachowalibyście kilku użytkowników...
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

kolebka wini adminow i moderatorow
a po przede wszystkim kaczynski jest wszystkiemu winny :D

ta osoba nie jest powazna wiec Ci powaznie nieodpisze

a po za tym nie ma kultury
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
kris185
Małopiszący
Posty: 23
Rejestracja: 2008-07-13, 20:43
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: kris185 »

ja się w to nie mieszam, a co do wysyłania zaproszeń to chyba osoba która otrzymuje zaproszenie to nie musi tego przyjmować a stronę można odwiedzić zarejestrować się i poczytać przecież to nie grzech, sam jestem na kilku forach zarejestrowany i czytam sobie różne rzeczy a jak mam problem to pisze to są wszystkich forach żeby dostać szybka odpowiedz.

p.s chyba niejestecie źli że tutaj pisze a jestem klubowiczem BMW-SLASK
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

kris nikt sie o to niezlosci tylko u was siwy tego nierozumie niestety i daje np bany za free :D tak jak ja dzisiaj dostałem (znowu) :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Zablokowany