Czemu...?

Sprawy o różnej tematyce
Swobi

Post autor: Swobi »

kris185 pisze:ja się w to nie mieszam, a co do wysyłania zaproszeń to chyba osoba która otrzymuje zaproszenie to nie musi tego przyjmować a stronę można odwiedzić zarejestrować się i poczytać przecież to nie grzech, sam jestem na kilku forach zarejestrowany i czytam sobie różne rzeczy a jak mam problem to pisze to są wszystkich forach żeby dostać szybka odpowiedz.

p.s chyba niejestecie źli że tutaj pisze a jestem klubowiczem BMW-SLASK
Dokładnie pisałem na ten temat to samo!!Bądź sobie z jakiego klubu chcesz i nikt Ci tu nic nie powie dopóki jesteś na tyle kulturalny jak teraz a nie można powiedzieć tego o kimś od Was.Szkoda że Nasza współpraca musiała się tak skończyć ale lubie mieć wrażenie że rozmawiam w takich tematach z dorosłymi ludźmi..
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Swobi nie ma co ukrywac tą osoba jest siwy admin ktory podchodzi emocjonalnie do tych rzeczy i chyba ma jeszcze rozum dziecka 5letniego

moze to on zalozyl konto 535i i wypisuje tutaj takie rzeczy
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

a glupota swiatowa. Ja tez dostaje zaproszenia na inne fora i dzieki temu znam ich az tyle. A ciesze sie bo bez problemu moge wszystko znalezc co mnie interesuje. Do tego moge pokazac innym moje auto i poddac go ocenie. POzniej jest latwiej sprzedac swoja fure bo kazdy zna i wie co bylo robione. Jak dla mnie to moga tu byc reklamy z czegokolwiek bo BMW nas powinno laczyc. Co innego jak by zapraszali kolege 535i w grono klubowiczow lub odradzali tamto forum.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Swobi

Post autor: Swobi »

Przygoda pisze:Swobi nie ma co ukrywac tą osoba jest siwy admin ktory podchodzi emocjonalnie do tych rzeczy i chyba ma jeszcze rozum dziecka 5letniego

moze to on zalozyl konto 535i i wypisuje tutaj takie rzeczy
Nie będe nikogo bezpodstawnie oskarżał ale może tak być skoro jako administrator nawet nie próbował ze mną załatwić sprawy i nawet nie zapytał o co chodzi, niewiem nie wnikam.Zostaje tutaj i ode tej pory szczerze głeboko w dupie mam inne fora.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

tak zrob :) Nam tym szkody nie wyrzadzisz ale inni beda mieli mnijesza frekwencje. Ja nie mam nic do nikogo ale przykro mi kiedy ktos sie burzy za to ze dostal zaproszenie.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

to jest chore poprostu
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Swobi

Post autor: Swobi »

Krzys pisze:tak zrob :) Nam tym szkody nie wyrzadzisz ale inni beda mieli mnijesza frekwencje. Ja nie mam nic do nikogo ale przykro mi kiedy ktos sie burzy za to ze dostal zaproszenie.
Krzyś, to już tylko i wyłącznie ICH problem.Ja tu jestem bo uwielbiam tą atmosferę i Was jako ludzi.Na pomocy w naprawianiu mojego auta mi nie zależy, stać mnie na mechaników i nawet jak będzie taka potrzeba to nawet na ASO.Tak jak mówię, ICH problem.
Ostatnio zmieniony 2008-12-16, 23:04 przez Swobi, łącznie zmieniany 1 raz.
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

odpowiadam.... BO NIE MA Dżemu :P smesne bardzo smesne nie ma co sie pzejmowac moim zdaniem...
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

dobra koniec tematu bo widze ze prowodyr przestal sie tym przejmowac.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

tu sa swietni ludzie klubowicze jak i forumowicze
swietnie sie w tym gronie czuje
i fajne sa wspolne wypady i imprezy (prawda Swobi ;) czytelniku )
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Przygoda pisze:kolebka wini adminow i moderatorow
a po przede wszystkim kaczynski jest wszystkiemu winny :D

ta osoba nie jest powazna wiec Ci powaznie nieodpisze

a po za tym nie ma kultury
moze i masz racje bo przede wszystkim wytyka nam administratorom ze idziemy po trupach itp itd a jednoczesnie pisze ze na innych forach pisza o nas to i owo, czyli wg niego sa ludzie rowni i rowniejsi i jak ludzie tak i fora, ze innym wolno pisac na temat innych zle rzeczy czyli swoista antyreklama ale ze zadowoleni uzytkownicy polecaja nasze forum to juz jest przesada? jak dlugo tu jestem administratorem to na temat zadnego z klubow nie pisano zlego slowa, jedynie co to slowa krytyki mialy miejsce co do oragnizacji zlotow, nawet w nas tez to bylo wymierzone i nikt nie mial z tego pretensji bo to sa w duzej mierze wartosciowe uwagi, dlatego tez chce aby 535i przedstawil swoj tok myslenia w bardziej szczgulowy sposob i wtedy sam bede mogl ocenic czy jest to osoba powazna czy tez nie. Sam mimo tego ze jestem modem na tym forum trzymam sztame z bmw auto, bylem z nimi na majowce i uwazam ze to jest tez swietne forum i wyjatkowi ludzie i nie uwazam zeby nasze forum bylo bardziej rowniejsze od ich forum tak samo cabrio club mozna to wszytko przeciez razem pogodzic i wcale nie jest powiedziane ze jak jestem na forum cc czy bmw auto to jestem od nich czy z Btsu, dlatego jezeli ktos akceptuje takie zaproszenie to uwazam ze wcale nie musi przestawac utorzsamiac sie z innym klubem czy forum, na ilu zlotach nie bylem na zadnym nie bylo mowy o rywalizacji miedzy klubami ktory jest lepszy (no moze po za tym na ktorym chodzilo w wygranie turnieju pilki noznej i to bylo tez piekne spotkanie) na koniec dodam ze slowa krytyki sa dobre ale jezeli sa dobrze uzasadnione i dobrze zaadresowane bo to co ty 535i piszesz to jest strasznie ogolnikowe i wrecz beszczelne moim zdaniem wypowiedzenie, bez konkretnych zarzutow wobec adminow modow itp itd
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

niepotrzbne zamieszanie. KROPKA
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

535i coś tam napisał, może głupiego, może żałuje, że to zrobił bo bardzo możliwe, że zna go wielu z nas pod innym imieniem czy nickiem i podejżewam, że już nic więcej nie napisze bo zarejestrował sie tylko po to aby stworzyć ten temat.
( a zarejestrował się dzięki Przygodzie)
Ciekawe czy odpowiada na wszystkie maile typu damy kredyt, zniżki w ubezpieczeniu, dobre opony na zimę idt.
Jeśli ja coś takiego dostanę i nie interesuje mnie to, to od razu kasuję i nie robię afery, że ktoś mi coś przysłał, nie czytam bo mam to w d....!
Podejżewam, że portale rozsyłające te reklamy mają z niego niezły interes, a może okaże się mężczyzną i się ujawni???

[ Dodano: 16 Grudzień 2008, 23:12 ]
No właśnie - KROPKA
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

kolebka i to co napisales juz wyjasnia sprawe ze ten ktos 535i sam niewie czego chce, bo nie ma jakis sensownych argumentow
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

AMEN
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Zablokowany