Nasze forum BTS

Sprawy o różnej tematyce
wernus

Post autor: wernus »

Krzys pisze:czasem lepiej czasme gorzej a czasme wcale ;)
mi tam fajnie smiga wesoly
ostatnio sie mnie na gg pytales czemu forum nie dziala...
no ten jeden jedyny raz... ale ogulnie szybko hula...
przemek

Post autor: przemek »

jestem za mozna by bylo poszukac czegos nowego
wernus

Post autor: wernus »

a daloby sie zrobic zeby powiadomienia o odpowiedzi na post przychodzily zamiast emailem na gadu gadu??
Ficek

Post autor: Ficek »

wernus pisze:a daloby sie zrobic zeby powiadomienia o odpowiedzi na post przychodzily zamiast emailem na gadu gadu??
No nawet moze i dobre by to bylo ale niewiem czy to mozliwe niech krzys sie wypowie
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

w niektorych klubach tak jest, bielskobiala chyba tak ma :) z jednej strony nawet dobre nie musze na poczte wchodzic :D
Ficek

Post autor: Ficek »

ale tez po co wchodzic na poczte patrzec czy jest odpowiedz na post jak mozna wejsc na Forum i poprostu zobaczyc na miejscu :) ?? :roll: :roll:
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

ja lubie wygode :D
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

niestety nie mamy takiej opcji w administracji forum. W platnych forach pewnie bedzie taka mozliwosc.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
wernus

Post autor: wernus »

a duzo kosztuje takie platne forum np. na rok?? troche juz nas tu jest...
wernus

Post autor: wernus »

ja bym z checia oddal pare zlotowek by ulatwic, usprawnic, ulepszyc nasze forum, nie orientuje sie w kosztach takiego platnego forum ale napewno wspulnie cos bysmy wymyslili/uskladali.

taka luzna propozycja :dwarf:
Ficek

Post autor: Ficek »

nieglupie :-P
przemek

Post autor: przemek »

calkiem dobry pomysl
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

popieram, mysle ze ze skladki (jesli by wszyscy placili) wystarczylo by na pokrycie roczne serwera (vabiki jak mnie pamiec niemyli placa niecale 200 zl rocznie)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
wernus

Post autor: wernus »

ja znalazlem taki tekst na sieci:
"To tak sa platne ale to jest HOSTING na to sie wgrywa pliki forum trza znac php-html .....
kosztuja od 85-140zl za rok.Na takie forum wchodzi bardzooo duzo osob mozna przescignac zawodowe fora.
mozna tez na tym zarobvic konkursy itp.

Tutaj taki 1 tani hosting na rok
http://netmark.pl/
A tu cos niezbednego czyli domeny *.pl , *com :itp
http://www.netmark.pl/panel/domainchecker.php"

nawet jesli kosztowalo by to 200zl na rok to co to za kasa dla 20 osob... a dla 200...

ja jestem za!
adamwsb

Post autor: adamwsb »

trzeba nad tym powaznie pomyslec i znalezc kogos komu by sie chcialo wszystkie tematy przerzucic
ODPOWIEDZ