Fiesta vs Bmw

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

mowisz ze beemce da rade a ta super fiesta RS TURBO nie dala rady nisanowi... robil ja jak chcial :P

http://uk.youtube.com/watch?v=239_BcS2q ... re=related

fiesta zabiera sie za wyprzedzanie, wyprzedza, nisan po gazie i fiesta juz nie wyprzedza.... szkoda gadac... i to ma byc ta lepsza mocniejsza wersja ?? :shock:
Obrazek
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

najmocniejsza fiesta w polsce 225 km

http://www.youtube.com/watch?v=Cd6njDCidxg

tego typu wynalazki powinny sie scigac w swojej kategorii mam dla niej rywala co powiecie na ta toyote supre rowniez najszybsza w polsce :D po modyfikacjach tez bedzie miec 250 koni tylko ze z 1 z przodu :D

http://moto.wp.pl/kat,123,wid,9254387,w ... caid=15721
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

padlo tam jedno dobre stwierdzenie...
"kazda zlotowka wydana na samochod to dobrze wydana zlotowka" z tym sie zgodze ;]
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

teraz juz ma najmocnejsza marcina 310KM ;/ ale chyba sie szykuje 2.1 Turbo w polsce ale nic nie wiadomo, uwierzcie ze utrzyma sie w zakkrecie przy 200km/h, a ten nissan uturbiony jakies dzicie gonia nissana :) wszytsko zalezy od kierwocy nie przecze ze dostanie po dupie ale to byla fiesta RST z slbym walkiem chyb a:P

Dodane po 58 sekundach:

ale nikt sie nie chce scigac moze jakis spot w maju ciepelko ?
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
adamwsb

Post autor: adamwsb »

JAK JUZ MOWILEM TO FORUM BMW A NIE FIESTY WIEC SPOTY Z JAKIMIS FORDAMI NIE WCHODZA W GRE. TEMAT BEZ SENSU
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

a czemu nie ? my robilismy z mzda, toyota i panowie z bmw przyjechali i jakos bylo ok, jeszcze razem sie spierali bo mazda toya japonce a ford i bmw niemcy ale skoro tak uwazacie
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
adamwsb

Post autor: adamwsb »

bo nie. nie interesuja mnie spoty z jakimis cudami poobwieszanymi laminatowymi spoilerami gdzie co chwile kit odpada. nie robie zadnych spotow z inna marka i tego nie zmienie. nie wazne jak ta twoja fiesta wyglada. to jest klub bmw i robimy swoje spoty. chcesz sie poscigac to zajedz na wyrazow albo gdziekolwiek i scigaj sie z innymi po torze a nie po drogach.
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

hehe widziales kiedys zeby kit odpadal z forda ja czesceij widze cuda pokitowane w BMW u nas na forum jak na cultstyle kitowi mowi sie precz :) jak tam chcescie, dla mnie wstyd dostac baty od BMW ale rzadko to sie zdaza :)
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
bociek

Post autor: bociek »

w wakacje bedzie spocik na wyrazowe i do dostyc konkretny :D taki jak 2 ostatnie :D wpadnij zoabaczymy czy uda ci sie zajac jakies miejsce w driffcie :D a w stwierdzenie ze auto przygotowane na 1\4 w zakrecie moze 200osiagnac uwieze :D ale w polowie zakretu chyba na drzewie wyladuje

Dodane po 57 sekundach:
roberto88 pisze:hehe widziales kiedys zeby kit odpadal z forda ja czesceij widze cuda pokitowane w BMW u nas na forum jak na cultstyle kitowi mowi sie precz :) jak tam chcescie, dla mnie wstyd dostac baty od BMW ale rzadko to sie zdaza :)

zadko sie zdaza dostac baty od bmw bo nikt sie nie sciga z m-powerami !!!!!
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

no ganialem juz po poboczach mocno na wyrazowe, nic fajnego :) ale coz, ale ogolnie tak jak juz ktospowiedzial szybciej to wyrazow to tor taki nedznawy ale lepsze to jak nic ;) no moze zapare lat jak bedzie szmalec to moze tyl naped sie ta cosworth i podriftujemy :) a tak jak pisalem narazie pod maska jest 1.3 ( samobojstwo) i kupa czesci w garazu, ale powoli wszystko nabiera wymiary 2.0

szukam dobrego elektyka, moze ktos zwas, co zestroji mi kompa "edis" co wejdziepod 2.0 i bedzie wspolgral z reszta :)
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
Swobi

Post autor: Swobi »

roberto88 pisze:no ganialem juz po poboczach mocno na wyrazowe, nic fajnego :) ale coz, ale ogolnie tak jak juz ktospowiedzial szybciej to wyrazow to tor taki nedznawy ale lepsze to jak nic ;) no moze zapare lat jak bedzie szmalec to moze tyl naped sie ta cosworth i podriftujemy :) a tak jak pisalem narazie pod maska jest 1.3 ( samobojstwo) i kupa czesci w garazu, ale powoli wszystko nabiera wymiary 2.0

szukam dobrego elektyka, moze ktos zwas, co zestroji mi kompa "edis" co wejdziepod 2.0 i bedzie wspolgral z reszta :)
Wiesz Chlopaku troszke sobie teraz poczytalem.Niewiem czy wiesz ale moje autko jezdzi na Taxi.Nie kupilem autka do scigania ale lubie miec cos pod prawa noga.I wiesz co jak mozesz mowic ze BMW to kupa gnoju?Ja powiem Ci tak.Postaw obok mojego leciwego autka nowe Mondeo nawet w wersji Ghia(nie, nie mysl sobie zeby sie scigac),wsiadz do mojego auta i do mondeo wtedy zrozumiesz o czym chlopaki mowia i pisza.Ja nie kupilem BMW zeby przejechac nia 1/4 mili jak kazdy z Nas...
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

swiete slowa Swobi
ja osobiscie wolalbym Swobiego E38 niz np. ostatnio mialem okazje jezdzic i byc wozonym oplem vectra 2.8 turbo auto po koleinach nieda sie prowadzic nawet po prostej tragedia a srodek to juz wogole lipa auto za prawie 140 tys. zl noweczka a i tak wolabym BMW 7 nawet 10letnia
wiem ze tutaj pisze sie wiecej o fordzie a nie o oplu ale Swobi zrobil porownanie z fordem to ja dodalem pare groszy o oplu ;) widzialem jezdzilem tym w/w oplem i naprwde ODRADZAM
do scigania BMW M3 M5 M6 kazde inne BMW to do lanus wozenia sie i przede wszystkim bezpieczenstwa i wygody
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Swobi

Post autor: Swobi »

Ja juz powiedzialem ze auto na ktore zmienie bedzie e38 z 2001r,ostatni model.I nie chodzi o to ze mam klapki na oczach i widze tylko BMW bo tak nie jest.Chodzi o jakosc wykonania,wypas,komfort jazdy...Takich aut juz sie teraz nie robi,teraz auta robine sa na ilosc a nie na jakosc i dotyczy to wszystkich marek.
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

zgadzam sie z wami panowie konfort jazdy i wygoda macie i to jest to co lubicie, ale np. kisol czy franz3xxx chce sie gonic to niech stana a co do mondeo nie to nowe jest wypasione do boli, szczeze mowiac oprocz RS2000 w eskordzie i xr2i w fiescie ford mi sie nie podoba, a opel ma snopel :)

nowe mondeo:
http://www.autogaleria.pl/fotografie/fo ... 006_07.jpg

http://e.autokrata.pl/a634/da52919a000dc0ć4774fbdb


http://grafika.redakcja.pl/ArtykulyFoto ... 723999.jpg

udalo sie im to auto, powaznie, co do prowadzenia mojego auta to szczeze mam tez troche dosc czuje kazda dziure ale coz celuje w mega moc czy mi sie uda mozecie trzyma kciuki :) a planuje zakup czegos miekiego np.passata albo golf'a chyba ze wymienie sprezynki na mieksze bo teraz mnie to przeraza :) ale coz zobaczymy

Dodane po 19 minutach:

tak wogule sie szczycie tymi m-powerami a dostalo by to od 2.1 ZHV Turbo w xr2i... wszytsko zalezy jak by byl zestrojony... no tak jak fanatycy golfa szczyca sie VR6 a tak naprawde te VR6 dostaja baty od dobrej civic ... powiem wam ze dobrze zestrojone i ODCHUDZONE E36 tez by fajnie wchodzilo w obroty, tylko ze bawia mnie tu komenty ze xr2i by dostalo po dupie od xr2i zallllllll.pl
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Ciekawe jak by poszlo z M3 turbo albo bi turbo :P
Obrazek
Zablokowany