Artykuł o ARIELU !

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Artykuł o ARIELU !

Post autor: Łatysz »

Tak jak wyżej napisałem artykuł dotyczący naszego Ariela. Cały czas do przodu i oczywiście pięknie nazwane wg mnie że drift to sztuka bo nie każdy to potrafi albo nie potrafi tego dobrze.


http://www.naszwodzislaw.com/index.php/ ... /2843.html
Ostatnio zmieniony 2012-01-30, 19:27 przez Łatysz, łącznie zmieniany 2 razy.
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Artykuł jest "O Arielu" ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

Czepiasz się . Ale jak chcesz tak masz :D
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

generalnie to nie jest nasz ariel bo u nas nie ma ariela
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

generalnie to nie jest nasz ariel bo u nas nie ma ariela
Kto zna ten wie o kogo chodzi, poza tym nie wdrabiajmy się w szczegóły
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Kto to ten Ariel głupoty gada !
W każdym z nich samochody jadą prosto. Tu jest inaczej - tłumaczy Ariel i dodaje, że o drifcie możemy mówić tylko, kiedy spełnionych jest kilka warunków. - Liczy się prędkość i kąt wychylenia tylnej osi. W drifcie na pewno wysoko oceniane jest też show.
Prosto jada tak zapraszam na KJS :neutral: gdzie wchodzisz w zakret hamując milimetry przed ścięciem mając dwa koła w powietrzu i na liczniku 120 .


BARAńSKA WYPOWIEDZ !! Jakbys tak w KJS wpadł do rowu albo widział drzewa z góry powiedział byś ze DRIFT to przyjemność i raczej nie taki ostry sport i jezdzi sie w zakrety !!



TAK pokazać SHOW wjezdzajac w ósemke i wyjazd ,bo auto odmówiło posłuszeństwa .



(jakby tak moderator mógł to niech nie kasuje tego posta może go ten "Ariel" przeczyta i nabierze troche dystansu do innych sportów wyścigowych !!
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

http://www.caferybnik.pl/arch/1328181624nowa_cafe-.pdf


jeśli ktoś chce mam oryginał w domu gazetki :bmw:
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Łatysz daj juz spokój poślij to na stronie o drifcie gdzie teraz siedzi Twoj kolega . Poślij lepiej ten plakat haha myslalem ze do słupa wjade jak go przeczytałem :D


"drift plus budka z hamburgerami i kebabami" :D
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

FaTuM, skończ się idiotycznie wypowiadać bo to nie ma sensu, 2 rzecz nie wstydzę się kolegów każdy ma swoje humory itd. 3 rzecz skończ pisać o tych KJS bo wcale to nie jest takie boskie a jakbyś chciał wiedzieć to miałem z Tym dużo do czynienia wiadomo ekstremalny sport ale uwierz że Drift trzeba umieć to nie jest zrobienie bączka czy wejście bokiem w jeden zakręt ochłoń trochę a jak nie to w ogóle się nie wypowiadaj. Ja nie jestem przeciwko nikomu i piszę jak jest. Przemyśl swoje zachowanie na Forum bo to świadczy o nas wszystkich potem "Bo w BTS ... "
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

nastepne slowo "Ariel" bedzie nagradzane ostem. Nie chce widziec tutaj gadki o nim. Jak cos ktos ma do niego to prywatnie do niego piszcie.

Nie ma go na forum i nie chce byc wiec prosze o nim nie wspominac, koniec, kropka.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Zablokowany