Prośba o oddanie głosów

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Majk
Zaawansowany forumowicz
Posty: 504
Rejestracja: 2009-07-13, 15:15
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Gołkowice City

Prośba o oddanie głosów

Post autor: Majk »

Takiego maila otrzymałem od mojej bardzo dobrej znajomej i mam nadzieję ze mogę wraz z nią liczyć na waszą pomoc.

"Witam Was serdecznie,
zwracam się do Was z prośbą o zagłosowanie na Marion Hersh. Marion pracuje na Uniwersytecie Glasgow. Mimo poważnej wady wzroku i zespołu Aspergera (zaburzenie ze spektrum autyzmu), jest bardzo aktywna w pracy naukowej i społecznej. Polska była jednym z krajów, w których robiła badania o poruszaniu się osób z dysfunkcją wzroku, bezpieczeństwie na drodze głuchych i wzbogaceniu dla nich napisów w filmach. Wywiady przeprowadzała po polsku. To jeden z trzynastu języków, które zna. Od dwunastu lat jest ewaluatorką Komisji Europejskiej technologii wspierających niepełnosprawnych i starszych. Stworzyła prototyp elektronicznej rękawicy do komunikowania się z głuchoniewidomymi. We Wrocławiu zorganizowała międzynarodową konferencję o technologiach dla niewidomych, głuchoniewidomych i niesłyszących. Dzięki jej staraniom dla niepełnosprawnych Polaków udział w niej był bezpłatny. Stowarzyszeniu Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, w którym pracuję, pomagała w projekcie, którego celem było przygotowanie materiałów dla nauczycieli pracujących z mniejszościami etnicznymi. Wybrała nas jako partnera międzynarodowego projektu Enable, którego celem jest stworzenie bazy technologii informacyjnych i komunikacyjnych wykorzystywanych w edukacji niepełnosprawnych dorosłych. W naszym kraju pani profesor nauczyła się alfabetu Lorma, by porozumiewać się z głuchoniewidomymi i podstaw polskiego języka migowego. Do Polski przyjeżdża co kilka miesięcy. Bierze udział w konferencjach, spotyka się ze studentami, rozmawia ze specjalistami, rodzicami niewidomych osób z autyzmem, niepełnosprawną młodzieżą m.in. niewidomą z Lasek i ze szkół dla niesłyszących w Łodzi oraz Raciborzu. Spotkała się też z grupą nastolatków z zespołem Aspergera, by opowiedzieć jej o swoich doświadczeniach i zachęcić do aktywności. Marion udziela się też w związku zawodowym pracowników naukowych oraz wspiera azylantów. Z pewnością jest więc człowiekiem bez barier. Proszę, zagłosujcie na nią i zachęćcie do tego Waszych znajomych i przyjaciół. To dla mnie ważne, ponieważ po raz pierwszy jest szansa, że tę nagrodę dostanie osoba z zespołem Aspergera, a poza tym Marion jest moją przyjaciółką i bohaterką mojej książki "Tandem w szkocką kratkę". Jeśli chcecie poznać ją bliżej, fragment "Tandemu" znajdziecie na
www.hannapasterny.pl
Link d o głosowania:
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/1 ... 560B27F723

oraz na mojej stronie. Głosować można do 16 października.
Pozdrawiam i dziękuję.
Hania "
Ostatnio zmieniony 2012-09-23, 21:02 przez Majk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Pod maską nic nie musi do siebie pasować kolorystycznie nie jeżdżę z nią otwartą. Było by to co najmniej nie praktyczne ;) "
Rafi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2011-09-02, 22:33
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Rafi »

Głosik już poszedł
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

poszło
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Odemnie rowniez poszlo :)
bastek28
Zaawansowany forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2012-04-15, 17:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: bastek28 »

poszło :)
Kubok
Maniak forumowy
Posty: 717
Rejestracja: 2009-02-12, 21:47
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Kubok »

poszło
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Paszoooł :wink:
Obrazek
firu1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2011-12-12, 23:37
Lokalizacja: Orlowiec - EIRE

Post autor: firu1 »

poszlo i jest na Forum w Irlandii ,powodzenia :wink:
"wszystkie pieniadze wydaje na BMW...
reszta to zmarnowane pieniadze..."
Soyer
Zaawansowany forumowicz
Posty: 364
Rejestracja: 2009-06-21, 13:23
Lokalizacja: Kaczyce

Post autor: Soyer »

Poszło :bmw:
Gremlin
Zaawansowany forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 2011-01-02, 00:20
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Gremlin »

Również poszło :smile:
Teraz e36 Touring indyvidual :D
Awatar użytkownika
Beny
Zaawansowany forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 2011-06-03, 21:15
Lokalizacja: Radlin

Post autor: Beny »

Odemnie też poszło : :bmw:
ODPOWIEDZ