SE K800i

Sprawy o różnej tematyce
mariuszzk85

SE K800i

Post autor: mariuszzk85 »

Mam pytanie odnosnie kodu zabezp[ieczajacego w tym telefonie, standardowwo jest 0000 ale u mnie jest inny i nie wiem jaki, tzn nei u mnie ale tak wyglada problm czy ktos wie jak dowiedziec sie jaki to kod lub jak odblokowac to ??
Ficek

Post autor: Ficek »

sprobuj

1234 , 12345 , 1111 , 00000
Pablo

Post autor: Pablo »

Jak nie podziala to co ficek napisal to pozostaje ci tylko kabelek tyle ze nie ze wszystkich da sie bezproblemu to zczytac nieiwem jak akurat w przypadku tego lub jakis serwis dyszke to chyba kosztuje
Ficek

Post autor: Ficek »

oj niewiem czy dyszke :P w najgorszym przypadku nawet 4 dyszki wszystko zalezy od modelu :)
Pablo

Post autor: Pablo »

Nie slyszalem zeby za kod zabezpieczajacy tyle kasowali gdyby byla to nokia to bez problemu bo mam kalkulator ktory po IMEI wylicza mi uniwersalny kod zabezpieczajacy do SE niestety tego niema;/
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Kabel serwisowy z allegro i wrzuc sobie nowego softa napewno pomoze, albo ze 4 dyszki za serwis i oni ci to zrobia. Sam kiedys tak robilem w Siemensach :D
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
przemek

Post autor: przemek »

a musiales do tego zakladac nowy temat? :P
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

ehhe zrobilem inaczej, sciagnalem program, podlaczylem telefonik i awaryjny reset komorki :lol: co prawda przepadly wszystkie dane ale wreszcie dostep do wszystkiego
przemek

Post autor: przemek »

to co moge zamknac?
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

tak, mozesz :)
Zablokowany