Mandaty

Sprawy o różnej tematyce
wernus

Mandaty

Post autor: wernus »

Ja osobiscie najwiecej dostałem 400zł i 8 pkt, ale raz jechałem z kumplem e30 i dostał 17pkt i 800zł :568:
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

na koncie mam już 3 mandaty i sprawe w sądzie, nie ma sie czym chwalic bo to głupota tylko moja wychodzi, teraz jeżdże wolno, nie chce żeby mi prawko zabrali :// wam radzę to samo: wizja stracenia prawka jest okropna :!:
Ficek

Post autor: Ficek »

mi sie ostatnio upiekoło jak policjant pomachał lizakiem jak jechałem 170 km przy ograniczeniu do 50 a naszczesie niebyło radaru a policjant bym dosc miły :mrgreen:
A jechałem ostatnio z kumplem z katowic który miema prawka a autem jezdzi juz 3 lata :) i zatrzymała nas policja haha i taka gadka była:


Policjant: Prawo jazdy dowód rejestacyjny itp
KUMPEL: Niemam prawa jazdy ale my sie juz znamy
P: A skąd ?
K: Ostatnio Pan mnie juz zatrzymał
P: I jak to sie skonczyło ?
K: No dałem Panu pieniązki a Pan mnie puscił
P: Aha to zmykaj jak cos to cie niezatrzymałem
K: dowidzenia

A fak był taki ze pierwszy raz widzieli sie na oczy :cool:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Ficek takich rzeczy niepowinienes pisac na necie
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
wernus

Post autor: wernus »

Przygoda (Gol) pisze:Ficek takich rzeczy niepowinienes pisac na necie
czemu? powinniśmy wymieniac sie doświadczeniem haha :mrgreen:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

to odrazu lepiej zglosic sie i powiedziec ze sie dalo w lape :evil: moze mniejszekonsekfencje beda
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

ja mialem z perspektywy czasu smieszna sytuacje :grin: jeszcze za czasu jak fordzikiem smigalem zatrzymuje mnie policjant na rutynowa kontrole, pierwszy tekst prosze otworzyc bagaznik oczywiscie po przedstawieniu papierkow ze moge jezdzic moim autem ;] a potem juz uniosiony ton glosu i
P. Panie kierowco a gdzie trujkat ostrzegawczy
Ja. Nie mam prosze pana, wrazie czego zepchne auto z ulicy i nie bede blokowal ruchu
P. Ha ha nie badz taki dowcipny, a co jak zepsuje sie na autostradzie lub w podobnym miejscu
Ja. Panie wladzo nie jezdze az tak dalko bo mi auto tam nie dojdzie ja tylko nim do pracy jezdze :)
P. No dobrze wiec gdzie ma pan gasnice
Ja. Osz [na forum nie przeklinamy] ;/ (po ciuchu)
P. Prosze ?
Ja. Prosze pana, badzmy szczerzy jak sie zapali co malo pradopodobne to jak bedzie mi sie chcialo to na leje na niego i ugasze

A pan wladza, tak
No to bedzie 200 za jazde bez gasnicy i 2 pkt i 500 za obraze funkcjonariusza na sluzbie

Bylem zalamany przez tydzien
adamwsb

Post autor: adamwsb »

ehheehehe porazka :P a nie szlo sie z nim jakos dogadac ??
spec

Post autor: spec »

ja dostałem 5 punktów karnych i 400zł do mojej kieszeni :P
kto miał taki mandat?:P
bociek

Post autor: bociek »

jak mialem jeszcze golfa mk II (swierzo po zadniu prawka :D) to salełem jak gupi :D i nie dosatlem ani jednego mandatu inai razu mnie nie kontrolowali :D a teraz jezdze duuuuuzo wolniej stram ise jezdzic zgodznie z przepisami :D a juz zaprobilem w przeciuagu 2/3 miesiecy 2 mandaty w sumie 300zl i 6 pkt karnych oraz przywalilem w kadeta :/ na szczescie policja nie byla wzywana :D
scrozer

Post autor: scrozer »

10pkt. 500zł przed Tomaszowem Mazowieckim na ograniczeniu do 90 2 lata temu nawet nie dyskutowałem jak mi pokazał suszare 182 głupi dałem sie wtedy podpuścić jakiejś Acoord on przejechał mnie zwineli od tamtej pory nie ma takiej możliwości zebym nie zwolnił na ograniczeniu do dopuszczalnej normy szkoda i kasy i tych punktów ogólnie tamtego pechowgo 06r zebrałem 18pnkt. tydzien wczesniej przed tymi 10 pnkt. dostało mi sie 8 pnkt. pod Łodzią.
przemek

Post autor: przemek »

ja już mam na koncie 3 mandaty

ale największy jaki miałem dostać to 500zł i chyba kolo 6pkt, utargowałem do 2pkt i 100zł. Ale zawsze jak mnie zatrzymują to sie targuje i o stówę mam taniej :P :lol:
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

JA dzis dostalem w Czechach mandat 1000CZK ( 140PLN ) :D beka na maxa :D dali jakis rachunek i ze mam wplacic w czechach w banku lub na poczcie :D :D :D
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

a za co dostales na czechach ten mandat :?:
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

główna droga i postawili zakaz wyjazdu z rąda w ta droge co chciałem tam jechac ale pisalo costam ze BUS wiec mysallem ze zakaz dotyczy busow ale ze zakaz dotyczyl wszystkiego oprucz busow to juz nie wiedziałem :D wbijam tam droga dwu pasmowa a na przystanku stoją i czekają na nieświadomych polakow :D trudno :) :570:
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
ODPOWIEDZ