....O zlocie

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

....O zlocie

Post autor: Marcin »

Drodzy przyjaciele, forumowicze.
Nasz 10ty zlot udał się właśnie dzięki Wam i nie jest to zasługa
nasza tylko Wasza!!!!
Możecie być z siebie dumni :DDD

Podzielcie się nami Waszymi wrażeniami. ...
Czyli:
- jak oceniasz imprezę w skali od 1 do 10
- czy termin odpowiadał
- co Twoim zdaniem należało by zmienić łącznie z prowadzącym ;)
- jakie konkurencje byś widział podczas kolejnego zlotu, aby chętniej wziąć w nich udział
- jakich gadżetów brakowało Twoim zdaniem
- i czego ogólnie brakowało (oprócz deszczu :DDD )

[you], z góry dziękuję za Twoją opinię dzięki, której zmieniamy się dla Ciebie ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
ojeju
Małopiszący
Posty: 34
Rejestracja: 2015-10-10, 20:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: ojeju »

Marcin, ojeju ha. Nie wyrażałam swojej opinii :razz: ale miło hihi.

Nie no. Ogólnie było pięknie :bmw:
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Powiem tak ,było bega piękne
Organizacja ,wszystkim należą się wielkie podziękowania
Marcin pisze:- jak oceniasz imprezę w skali od 1 do 10
11 cudo
Marcin pisze:- czy termin odpowiadał
Idealny
Marcin pisze:- co Twoim zdaniem należało by zmienić łącznie z prowadzącym
Każdy starał się jak może ,by goście byli zadowoleni
Mam nadzieję że sprostaliśmy zadaniu i każdy był zadowolony z tegorocznego zlotu ,
Postaramy się by przyszły był jeszcze lepszy
Pozdrowionka BTS
Obrazek
ApsikE30
Przyjaciel klubu
Posty: 202
Rejestracja: 2012-12-29, 12:02
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: ApsikE30 »

Nie pamiętam tej opinii chyba byłem jeszcze na fali, hehe z góry dziękuję za miłe słowa
Nie mam pieniędzy, ani strachu...
adamwsb
Zaawansowany forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 2009-04-30, 16:38
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Post autor: adamwsb »

No to moze moje 3 grosze dorzuce :) Moze niektore opinie beda troche sceptyczne ale prawdziwe ;) jako zalozyciel tego klubu musze sie wypowiedziec :P

- jak oceniasz imprezę w skali od 1 do 10

8/10 - Impreza jak chodzi o organizacje 10/10, prowadzacy powinien dostac nagrode!! Brawa za poprowadzenie imprezy, humor, super teksty i calosc. Takiego czegos trudno znalezc gdzie indziej :) Jedynie co zaniza moja ocene zlotu to... niestety miejsce zlotu gdzie praktycznie od lat jest jedno i to samo w kolko. Nie ma miejsca na jakies inne zawody lub konkurencje, do tego parking niestety za maly na auta. Jak sie nie myle to rok temu bylo wiecej aut a w tym roku ciezko bylo pomiescic ta ilosc, ktora przyjechala. Fajnie ze bylo kilka budek z jedzeniem czy piciem.

- czy termin odpowiadał

Tak i nie :) Wiem ze lipiec i sierpien to czas urlopow itp ale temperatury cieplejsze i mniejsze wiatry

- co Twoim zdaniem należało by zmienić łącznie z prowadzącym ;)

Mysle ze przydala by sie jakas inna miejscowka zlotu gdzie mozna bylo by porobic jakies male wyscigi czy jakis tor do drifterow. Na tym malym okraglym placyku ciezko o jakies lepsze atrakcje. Prowadzacego zostawic bo wiecej nie przyjade :P Mysle ze przydalo by sie cos do dzieci. Pamietam jak organizowalismy pierwszy zlot BTSu jeszcze w Rydultowach mielismy taka dmuchana wielka zjezdzawke do dzieci. Wiem wiem dzieci to nie glowni odwiedzajacy takie imprezy ale duzo osob bylo z dziecmi ktore niestety sie nudzily.

- jakie konkurencje byś widział podczas kolejnego zlotu, aby chętniej wziąć w nich udział

Wyscigi na 400m, tor do driftu, atrakcje i zabawy dla dzieci, konkurencja slalom na czas miedzy pacholkami

- jakich gadżetów brakowało Twoim zdaniem

Nie wypowiadam sie na ten temat bo musialem wyjechac w polowie imprezy na 2-3 godzinki a pozniej jakos nie zwiedzalem calego placu imprezy wiec nie wiem gdzie byla budka z klubowymi gadzetami i co bylo. Fajnie ze w zeszlym roku podczas wjazdu dostawalismy smycze do kluczy :) tego mi brakowalo przy wjezdzie bo w zeszlym tygodniu urwal mi sie karabinek ze smyczy :P

- i czego ogólnie brakowało (oprócz deszczu :DDD )

Ogolnie nie brakowalo niczego poza troche lepsza pogoda ale na to nie mamy juz wplywu.


Caly zlot oceniam naprawde super dobrze :) I ciesze sie z w tym kierunku klub sie rozwija. Oby jak najwiecej tak udanych imprez. Brawa i podziekowania dla wszystkich co przyczynili sie do tej imprezy bo organizacja naprawde pierwsza klasa. Do zobaczenia za rok ( chyba ze zmieni sie prowadzacy to nie przyjade :P )
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Dzięki Adaś za miłe słówka ;)
Z roku na rok staramy się rozwijać i robić coraz lepsze imprezy.
Jeśli chodzi o miejscówkę....
Wiemy, że placyk do wyważania szybowców i parking na trawie dupy nie urywa,
ale w okolicy na prawdę nie ma miejsca, które by nam odpowiadało :(
Musimy pomieścić min. 500 samochodów - lotnisko to jedyne miejsce na coś takiego (niestety)
I to jest głw. kryterium - co z tego, że są miejsca gdzie można by sie było pościgać jak nie zaparkujemy
wszystkich aut :(
A i jeszcze dojazd ;) (A1 rzut beretem)
Poza tym Rybnik jako miasto jest już mi na tyle "przyjazne" że wszelkie sprawy z organizacją załatwiam telefonicznie na "nazwisko".
Nie muszę już tłumaczyć co to za impreza policji, straży miejskiej, urzędowi miasta itd.
Komfortem dla mnie jest to, że nie muszę pytać o pozwolenia tylko po prostu zgłaszam organizację i tyle.

A reszta nie ma nic do powiedzenia??? ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Mroziu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 237
Rejestracja: 2014-05-12, 07:47
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Mroziu »

Marcin pisze:
jaką Mroziu opinię wyraził bo nie do końca jest świadom :cool:

- jak oceniasz imprezę w skali od 1 do 10

Moim zdaniem musi być 10 bo impreza zawsze jest udana
- czy termin odpowiadał
Termin odpowiadał,wiadomo że lipiec i sierpień to okres wakacyjny i każdy ma jakieś plany
co Twoim zdaniem należało by zmienić łącznie z prowadzącym ;)
Jak ktoś zmieni prowadzącego to przesiadam się do Passata i zabije się wjeżdżając pod własny pociąg

Obrazek

Może bym zmienił miejscówe ale nie ode mnie to zależy
- jakie konkurencje byś widział podczas kolejnego zlotu, aby chętniej wziąć w nich udział
Wymiana świec na czas,mroziu jak ty już coś wymyslisz :mrgreen:
- jakich gadżetów brakowało Twoim zdaniem
Kasków z logo BMW z zasobnikami na puszki .....

:597: :597: :597:
- i czego ogólnie brakowało (oprócz deszczu :DDD )
Moim skromnym zdaniem brakowało jakiegoś fast fooda


Wiem że organizatorzy maja kupe roboty a Mroziu wymyśla :570: :569:
[you] uważaj na przejeździe bo Mroziu jedzie
ODPOWIEDZ