Czemu...?

Sprawy o różnej tematyce
535i

Czemu...?

Post autor: 535i »

Dostałem ostatnio PW od pewnego "pana" na forum BMW Sląsk z zaproszeniem do was. Z tego co wiem nie tylko mi.
Nie stać was na to aby być fer? Czyimś kosztem zbieracie sobie userów na strone. Troche to żałosne moim zdaniem :shock:
No ale cóż, widać że nie łączy nas marka, tylko chcecie po trupach osiągnąć szczyt.
A tak wogoóle z tego co wyczytałem na tym i tamtym forum to raczej wy jesteście w tym momencie śmieszni :/
ps: Post kierowany jest do administracji oraz tego pewnego "pana"
Pozdrowienia dla posiadaczy beemek...
Pablo

Post autor: Pablo »

To ze ktos jest zaproszony z inego forum to nei znaczy ze ma rezygnowac z tamtego jezeli np szukasz pomocy w jakiejs sprawie to piszac na kilku forach napewno szybciej znajdziesz rozwiazanie niz na jednym
BARTIG

Post autor: BARTIG »

coz sie takiego stalo ?
przeciez wlasnie o to chodzi zeby rozwijac klub
mozna pisac na jednym i drugim forum

nie wiem kto cos takiego puscil, ale mogles olac to zaproszenie

nie kapuje za bardzo o co Ci poszlo :neutral:
Swobi

Post autor: Swobi »

Zaproszenie jest zaproszeniem.Zostałeś zaproszony do Nas i wcale nie musiałeś tego zaproszenia przyjmować.Ja jestem zarejestrowany na kilu forach i również na niektóre zostałem zaproszony i nikt afery nie robi.
535i

Post autor: 535i »

Hmmm.... chodzi o to że osoby z tamtego klubu też wkładają prace w to aby strona była często odwiedzana. Natomiast osoba tzn "przygoda" rozsyła do każdej nowej osoby zaproszenia do was. To wygląda tak, jak by Wasz klub nie potrafił zadbać o to, aby osoby zainteresowane waszą stroną trafiły do was tylko "odbijacie" użytkowników z innych stron.
Ciekawe czy w/w osoba rozsyła taki "spamy" na wszystkich forach na których jest zarejestrowany?

Swobi rozumiem wysłać jedno zaproszenie albo napisać że tutaj znajdziesz odpowiedz, ale nie do świerzo zarejestrowanych osób wysyłać praktycznie masowo...
Ficek

Post autor: Ficek »

przestan opowiadac głupot, mówisz tak jakbys bał sie ze ukradniemy wam forumowiczów :/ moze chccesz ukryc przed wszystkimi ludzmi ze bts istnieje albo cos w tym stylu niewiem . Ja tak to odebralem , wogule usuncie ten temat
535i

Post autor: 535i »

To po co wysyłał ten cały span? :shock: Po to aby zarejestrowali się u was ta?
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Co to jest span :? :roll:
Obrazek
535i

Post autor: 535i »

literówka
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

535i, też Cie nie rozumie! tam jak poprzednicy piszą zaproszenie jest zaproszeniem, nie musiałeś go przyjmować i sie rejestrować na tym forum! Kolega przygoda pewnie wysłał do Ciebie zaproszenie tylko skuli tego ze jesteś ze sląska....
535i

Post autor: 535i »

Tak jak praktycznie wszyscy na BMW "Śląsk" .... :shock:
I pewnie dlatego wysylal wszystkim.... Bez sensu :???:
Jesteście dość dużą stroną, a nie umicie się dobrze wyreklamować :|
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

535i, mamy wystarczajaca liczbe userow zeby nie musiec sie reklamowac i byc na 1 miejscu w ilosci klubowiczy czy tez forumowiczy na slasku. Nie trzeba nam reklam czy tez zaproszen zeby sie wzniesc na cos. Poprostu dostales zaproszenie i tyle. Jak dostajesz zaproszenie na impreze to tez to traktujesz jako spam? Wtedy tez myslisz ze ktos wysyla je bo nie ma znajomych a chce zeby ktos byl? Na tamtym forum jest tak malo uzytkownikow lub tez taki maly przyrost ze uwierz ze tego sie nie robi masowo. A z tego co wiem to z zaproszenia mozna korzystac lub nie korzystac a nie pisac. Obecnie nie policzylbym na palcach obu rak na ilu forach jestem zarejestrowany i jeszcze nie widzialem takiego przypadku jak twoj zeby ktos mial pretensje ze dostal zaproszenie.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
DAREX

Post autor: DAREX »

Krzys pisze:535i, mamy wystarczajaca liczbe userow zeby nie musiec sie reklamowac i byc na 1 miejscu w ilosci klubowiczy czy tez forumowiczy na slasku. Nie trzeba nam reklam czy tez zaproszen zeby sie wzniesc na cos. Poprostu dostales zaproszenie i tyle. Jak dostajesz zaproszenie na impreze to tez to traktujesz jako spam? Wtedy tez myslisz ze ktos wysyla je bo nie ma znajomych a chce zeby ktos byl? Na tamtym forum jest tak malo uzytkownikow lub tez taki maly przyrost ze uwierz ze tego sie nie robi masowo. A z tego co wiem to z zaproszenia mozna korzystac lub nie korzystac a nie pisac. Obecnie nie policzylbym na palcach obu rak na ilu forach jestem zarejestrowany i jeszcze nie widzialem takiego przypadku jak twoj zeby ktos mial pretensje ze dostal zaproszenie.
Krzysztof ma racje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

Usuncie ten temat dziecinna rozmowa... Krzys ma racje to prawda ;)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

nie bede usuwal bo jest zgodny z regulaminem :) Ale za 2 sztuki tego tematu powinno isc ostrzezenie. jednak tym razem uznam to za przypadek i tego nei uczynie. Ale tak czy siak 535i i tak nas nie lubi.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Zablokowany