Gliwickie Podziemie mega lans.

Sprawy o różnej tematyce
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Gliwickie Podziemie mega lans.

Post autor: Tomi325 »

Wczoraj byłem w Gliwicach i widziałem wiele elementów, które mogły by wskazywać ,a to że w Gliwicach istnieje "Podziemie" Street Racingu i Dryftu... Mało tego, że każde BMW które nas mijało max. pojemność 1.8 miało super wydech sugerujący że pod maską drzemie ponad 2xx koni. Mało tego mieli super myjnię 24h na której można by się lansować zajadając hamburgery wielkości talerza anteny satelitarnej z budki "Rumcajs". Ale największym hitem wieczoru było BMW e36 nie wiem jaki silnik wyposażone w neony i uwaga stroboskopy w przednich lampach. Gry typu NFS Underground odpadają w przedbiegach.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

szkoda ze nie ma fotek :P
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

no wlasnie jakies fotki bylyby wskazane :)
a po za tym w naszym wojewodztwie nie ma tzw. podziemia z prawdziwego zdarzenia
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Ficek

Post autor: Ficek »

Przygoda pisze:no wlasnie jakies fotki bylyby wskazane :)
a po za tym w naszym wojewodztwie nie ma tzw. podziemia z prawdziwego zdarzenia
Jak to niema podziemia z prawdziwewgo zdarzenia ?? A katowickie podziemie i e34 m30 to juz sie nieliczy ?
Mateusz

Post autor: Mateusz »

Sa przejscia podziemne, nawet w Sosnowcu je mamy :mrgreen:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Ficek prosze :D :D hahahahaha
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Przygoda pisze: a po za tym w naszym wojewodztwie nie ma tzw. podziemia z prawdziwego zdarzenia
Czas się za to wziąść Łukasz :D hehehe
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Ok Ok ja moge sie brac za organizajce " podziemnych " wyścigow na Piłsudskiego od swaiteł do ronda kto pierwszy ten lepszy kto nie zdazy wyhamować tego rondo przyjacielem :D hahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahah tak wiem nie bijcie :( tylko żartuje :D :D :D :D :D :D :D :D: D :D: D: D: D: D: D:D: D: D: :D
PS.podziemia w SJZ też są można wózek z billi " wypożyczyć " i sie pościgac :D
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
tomash
Zaawansowany forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 2008-04-04, 22:56
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: tomash »

Tomi325 pisze:Ale największym hitem wieczoru było BMW e36 nie wiem jaki silnik wyposażone w neony i uwaga stroboskopy w przednich lampach.
A to nie chwaliłem się jeszcze tutaj w galerii? UPS :oops:




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A tak poważnie to zapraszamy w "sezonie" na strefę w Gliwicach. Można czasami spotkać coś ciekawszego ;)
Ficek

Post autor: Ficek »

niewiem o co wogule chodzi z haslem "podziemie" dla mnie to pusty text uzywany przez tempych JOŁ JOŁÓW.. "joł joł witam w moim podziemiu" i te sprawy (nieobrazając oczywiscie w jakimś tam stopniu hiphopowców i innych takich psełdo)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

trzeba sie wziasc Tomek trzeba ... tylko bedzie problem bo nie ma takich podziemi zeby tam wyscigi urzadzac :D :D

chyba ze opanujemy tunel katowicki :D :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Ficek

Post autor: Ficek »

albo kopalnie wegla
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

o jak ktos ma doejscie do jakis nieuzytkowanych tuneli w kopalni to chetnie skorzystamy :D :D

tylko zeby bylo jak zwiesc beemki na doł :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

Ja proponuje stworzyć Jastrzębskie Podziemie i popieram pomysł Daniela. Nielegalne spoty były by na myjni 24h gdzie można było by trochę przypalić i polansować się z Cieciam spod Kerszera, sz łoby np pokerszerować placyk i potem jeździć Dryftym. Dało by się załatwić żeby jakiś taśmowy na kopalni zlikwidować i już ładny kawałek prostki do wyścigów i to byłby prawdziwy UNDERGROUND podziemie jak ta la la... Moglibyśmy zapraszać Ziomków z okolicznych podziemi i byłby niezły lans jakby podjechali swoimi idealnymi autami przeplakowanymi na wylot. My byśmy im urzyczyli kerszera a oni wyplakowali by nam silniki na błysk... A jeśli chodzi o wyścigi na Piułsdzkiego to można by poprościć kolegę Kolebkę on włamałby się do sterownika światłami i mielibyśmy zielone na zawołanie. Dla amatorów dobrego dryftu też by się coś znalazło, w kauflandzie jest fajny undergroundowy parking i szło by dryftować pomiędzy betonowymi słupami.
Ficek

Post autor: Ficek »

projekt by tomi jest zajefajny hahahhahahaha ale musi byc e34 m30 bo bez niego projekt niewypali bo niewidze takiej imprezy bez najpiękniejszej i nigdy niebitej bmy swiata a ciecie spod okolicznej myjni pokazali by gdzie jest podziemie :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: heheheh :D:D:D:D
ODPOWIEDZ