Inowacyjny system Citroena

Sprawy o różnej tematyce
dorka

Inowacyjny system Citroena

Post autor: dorka »

Wiem to nie BMW zauważyłam :D Jednak nie mogłam sie oprzec i musiałam tutaj umieścić :D :D Paffcio a nie mówiłam proszę bardzo :P To jest właśnie ten sytem o którym starałam się Tobie i Marios wytłumaczyć :P Fakt fancuz ale nie wymyśliłam sobie i co teraz powiecie :P :P http://moto.onet.pl/1544795,2244,artykul.html
BARTIG

Post autor: BARTIG »

ciekawe :cool:
Paffcio

Post autor: Paffcio »

no teraz juz widze, ale to w sniegu nie na lodzie :P
dorka

Post autor: dorka »

no jasne a przecież mówiłam że na śniegu :P tylko że oczywiście odgarniętym :P Znając ciebie to już mówię na zapas cobyś nie uczepił się że nie mówiłam o odgarnianiu śniegu :P :P a na lodzie to jeszcze nikt nie wymyślił opon z rakami :P :P
Swobi

Post autor: Swobi »

Nieprawda.Są specjalne kolce które wkręca się w bieżnik, opony też wychodzą z takimi kolcami.Popularne w krajach skandynawskich i w rajdach zimowych.
dorka

Post autor: dorka »

e no to Swobi sorki zwracam honorek :D
Paffcio

Post autor: Paffcio »

co my tu bedziemy o cytrynach dyskutowac :PP
dorka

Post autor: dorka »

Nie o cytrynie ale o systemie inowacyjnym a to róznica :P :P
Paffcio

Post autor: Paffcio »

jaka to innowacja ? :P
Pablo

Post autor: Pablo »

Swobi pisze:Nieprawda.Są specjalne kolce które wkręca się w bieżnik, opony też wychodzą z takimi kolcami.Popularne w krajach skandynawskich i w rajdach zimowych.
Nie pamietam dokladnie od kiedy ale w polsce sa zabronione opony z kolcami a nawet gdzies mam jeszcze maszynke do wbijanai tych kolców :mrgreen:
greentop

Post autor: greentop »

NIezależnie od nazwy systemu i ilosci czynników które bieże pod uwage elektronika i tak żaden system nie zastapi napędu 4x4 :razz:

To co można przeczytać w prasie to tylko ogólniki sformułowane przez producenta - brak do tej pory konkretnych porównan z 4 napędówkami czy chocby innymi 'ośkami'.
Gdyby system był na prawde dobry prasa/producent już by zamiescili takie testy.
ODPOWIEDZ