[E30] 335i powered by Ariel i Kałczuk

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
Baks
Małopiszący
Posty: 59
Rejestracja: 2011-02-13, 22:45
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Baks »

Ariel przerabiasz zawieche na wahaczach z e46? większość robi chyba na m3 e36.

przerabiałeś katy w belce na regulowane fasolki? ja o tym myślę teraz :P

końcówki wydechu mi się bardzo podobają chce takie do Siebie :D

pozdro i daj znać jak będziesz w Wodzisławiu to się zgadać możemy ;p
Ariel

Post autor: Ariel »

Baks pisze:Ariel przerabiasz zawieche na wahaczach z e46?
dokladnie ;)
Baks pisze:przerabiałeś katy w belce na regulowane fasolki? ja o tym myślę teraz :P
nie
Baks pisze:końcówki wydechu mi się bardzo podobają chce takie do Siebie :D
za 200pln moge zalatawic nowke sztuke
pozdro i daj znać jak będziesz w Wodzisławiu to się zgadać możemy ;p
mieszkam 4km, takze mozesz podjechac i luknac
Awatar użytkownika
Żołnierz
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2010-05-17, 20:59
Lokalizacja: Żory

Post autor: Żołnierz »

Na wahaczach z m3 (swoją drogą to tylko z 3.2) przerabia się zawias na 5x120, choć i to nie jest dobre rozwiązanie. Ariel chce uzyskać negatyw za pomocą tych wahaczy. Przy ori zawiasie z e30 to dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Baks
Małopiszący
Posty: 59
Rejestracja: 2011-02-13, 22:45
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Baks »

przemyśl wyhamowanie samochodu podobno bardzo dużo mocy traci sie wydechem silnik może mieć nawet 180km i 260nm.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

mi te koncowki nie podchodza wcale :P mialem kiedys taka jedna w cinquecento sporting :P hehe. Lata fajnie autko ale poskladajcie to i zalozcie kolka :D
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Żołnierz
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2010-05-17, 20:59
Lokalizacja: Żory

Post autor: Żołnierz »

Dużo traci na wydechu i na dolocie - najlepszym rozwiązaniem jest oryginalna puszka.
Awatar użytkownika
Baks
Małopiszący
Posty: 59
Rejestracja: 2011-02-13, 22:45
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Baks »

nie trzeba oryginału tylko metoda prób i błędów znaleźć odpowiednia konfiguracje. zal by było gdyby się okazało ze silnik dysponuje tylko 70% swojej mocy żre paliwo za 100% i ciężar tez 100% silnika ;p
Awatar użytkownika
Żołnierz
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2010-05-17, 20:59
Lokalizacja: Żory

Post autor: Żołnierz »

Oczywiście, ze nie trzeba oryginału, ale trzeba funduszu. Ori puszkę można dostać za parę groszy na szrocie czy allegro.
harus
Małopiszący
Posty: 9
Rejestracja: 2011-01-23, 19:40
Lokalizacja: SJZ

Post autor: harus »

Po obejrzeniu filmu ze smutkiem można tylko stwierdzić że z takimi umiejętnościami jazdy to powinniście chyba zostawić sobie tego 126p bo nim nie można wyrządzić tylu szkód. Jeżeli chodzi o robotę, to gratulację za ogrom dobrze wykonanej pracy.
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

Jak chcesz arielku to mam ori puche z m30b35 na filtr za 30zł :P
:)
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

harus, to było testowanie samochodu a nie wypad po torze i na pewno jeszcze nie raz będą testować tą furę w celu ustawienia samochodu itp. A jeśli uważasz że potrafisz więcej to zgadaj się z Arielem i pokaż co potrafisz bo jeżeli masz duże pojęcie o Driftingu itd. to na pewno Cię wysłucha
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
Awatar użytkownika
Żołnierz
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2010-05-17, 20:59
Lokalizacja: Żory

Post autor: Żołnierz »

harus pisze:Po obejrzeniu filmu ze smutkiem można tylko stwierdzić że z takimi umiejętnościami jazdy to powinniście chyba zostawić sobie tego 126p bo nim nie można wyrządzić tylu szkód. Jeżeli chodzi o robotę, to gratulację za ogrom dobrze wykonanej pracy.
Daj chłopakom dograć samochód i trochę czasu na naukę. Jak da Ci ktoś gitarę do ręki to też nie zagrasz na niej nic konkretnego. Taki z Ciebie pewniak? Pokaż nam jak jeździsz :)
Ariel

Post autor: Ariel »

harus,
harus pisze:Po obejrzeniu filmu ze smutkiem można tylko stwierdzić że z takimi umiejętnościami jazdy to powinniście chyba zostawić sobie tego 126p bo nim nie można wyrządzić tylu szkód.
dzieki za rade ;) z mila checia wziąłbym lekcje driftu u Ciebie? Mam nadzieje, ze nauczysz Nas wszystkiego. Jak bys mogl to wrzuc jakis film jak latasz konkretnie czy cos...
harus pisze:Jeżeli chodzi o robotę, to gratulację za ogrom dobrze wykonanej pracy.
oceniles to po zdjeciach ? Lordzie driftu dziekuje za rady i gratulacje.
Ariel

Post autor: Ariel »

wczoraj zadzwonil Mario z Raven Auto Sport :mrgreen: , ze ma dla Nas kolejna paczke, szybko do auta i przywiozlem poliruetany acentryczne pod wahacze z e46, do tego jeszcze poli na stabilizator i reklamy do obklejenia auta :mrgreen:
wahacze kupilismy noweczki z regeneracji :) zeby spsasowac je w ucho z e30 trzeba sporo obszlifowac wahacz, ale jest to warte tego czasu i pieniedzy bo uzyskany efekt powalil mnie! Z przodu wyszedl mega negatyw z czego sie ciesze, zdjecie nie oddaje efektu, ale cos widac :)
Obrazek

w tle widac podstawe hydraulicznego recznego :P
Obrazek

po kilku probach ustawienia jest juz tak jak ma byc :D
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Aman
Maniak forumowy
Posty: 794
Rejestracja: 2010-01-18, 18:47
Lokalizacja: Boguszowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: Aman »

Auto jednym slowem powala ;)
Obrazek
Bylo e46 320d, e39 528i, E46 320d jest E46 330Ci ...:::AmAn:::...
Zablokowany