[e46] ACS3 Touring -> daily car by MERO

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
przemo820
Zaawansowany forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: 2010-11-26, 16:59
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: przemo820 »

PINIU pisze:poleca wzmacniacz firmy FLI to podfirma Vibe sam mam taki i daje rade


Matko Bosko już gorszej opcji chyba nie ma :roll: Vibe to tania alternatywa już nie wspomnę o FLI, ale jak to się mówi zawsze dostaniesz to za co zapłacisz. Celuj lepiej w jakiś używany sprzęt markowych producentów :wink:
Awatar użytkownika
Beny
Zaawansowany forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 2011-06-03, 21:15
Lokalizacja: Radlin

Post autor: Beny »

Taki tourning to tylko pomarzyć :D coś pięknego :bmw: powodzenia w dalszych modach :D
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Te cyfrowe ALPINE'y zabijaja cena:/ .
Zauwazylem , ze ciezko mi bedzie kupic mocnego 4x .
Latwiej by mi bylo z jakims mono do suba i 2x do zasilania przodu .

Po glowie chodzi mi HIFONICS , albo SONY XM oba to budzetowe propozycje , ale chyba najciekawsze jesli chodzi o stosunek jakosc/kasa

PS: mial ktos doczynienia z JL Audio? Kiedys ciaglem taki piec od hamburgerow
Obrazek
przemo820
Zaawansowany forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: 2010-11-26, 16:59
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: przemo820 »

M E R O pisze:Te cyfrowe ALPINE'y zabijaja cena:/ .
Zauwazylem , ze ciezko mi bedzie kupic mocnego 4x .
Latwiej by mi bylo z jakims mono do suba i 2x do zasilania przodu .

Po glowie chodzi mi HIFONICS , albo SONY XM oba to budzetowe propozycje , ale chyba najciekawsze jesli chodzi o stosunek jakosc/kasa
To prawda za dobry sprzęt trzeba niestety zapłacić, ale i tak lubię twoje podejście do sprawy. Możesz kupić już jakiś monofoniczny w dobrej cenie oczywiście używkę i do tego nie koniecznie musi być 2x do zasilania przodu wystarczy że dołożysz jakiś mały piecyk do wspomagania wzmacniacza wbudowanego w radiu i już będzie ciekawie :wink:
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

przemo820 pisze:
M E R O pisze:Te cyfrowe ALPINE'y zabijaja cena:/ .
Zauwazylem , ze ciezko mi bedzie kupic mocnego 4x .
Latwiej by mi bylo z jakims mono do suba i 2x do zasilania przodu .

Po glowie chodzi mi HIFONICS , albo SONY XM oba to budzetowe propozycje , ale chyba najciekawsze jesli chodzi o stosunek jakosc/kasa
To prawda za dobry sprzęt trzeba niestety zapłacić, ale i tak lubię twoje podejście do sprawy. Możesz kupić już jakiś monofoniczny w dobrej cenie oczywiście używkę i do tego nie koniecznie musi być 2x do zasilania przodu wystarczy że dołożysz jakiś mały piecyk do wspomagania wzmacniacza wbudowanego w radiu i już będzie ciekawie :wink:
Tylko , ze ja w radiu nie mam wzmacniacza , padly mi koncowki mocy i zrobilem 4x RCA
Obrazek
przemo820
Zaawansowany forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: 2010-11-26, 16:59
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: przemo820 »

M E R O pisze:Tylko , ze ja w radiu nie mam wzmacniacza , padly mi koncowki mocy i zrobilem 4x RCA
A to przepraszam nie doczytałem :roll: to w takim razie nie obejdzie się bez 2x przynajmniej, chociaż mógłbyś wyrwać 4x używkę w dobrej cenie a wtedy większe możliwości rozbudowy i kombinacji :wink:
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

przemo820 pisze:
M E R O pisze:Tylko , ze ja w radiu nie mam wzmacniacza , padly mi koncowki mocy i zrobilem 4x RCA
A to przepraszam nie doczytałem :roll: to w takim razie nie obejdzie się bez 2x przynajmniej, chociaż mógłbyś wyrwać 4x używkę w dobrej cenie a wtedy większe możliwości rozbudowy i kombinacji :wink:
I tak chyba zrobie kupie jakies 4x i albo zmostkuje albo dolorze tyly ,tylko ,ze te tyly to graja w bagaznik wiec raczej nie bedzie tego. Do suba monobloka i tyle lepszej opcji nie widze :/.
Obrazek
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

pisales ze 1800 to za duzo za piec ja za swoj dalem ok 800 masz mniej niz polowe a pozniej piszesz ze to dla ciebie zadna marka (vibe czy Fli) a polowa aut co wygrywaja zawody car audio w Polsce bazuje na tym sprzecie hmm...
bo kazdy facet z widlami to posejdon
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

PINIU pisze:pisales ze 1800 to za duzo za piec ja za swoj dalem ok 800 masz mniej niz polowe a pozniej piszesz ze to dla ciebie zadna marka (vibe czy Fli) a polowa aut co wygrywaja zawody car audio w Polsce bazuje na tym sprzecie hmm...
Ty do mnie to piszesz. Ja tam sie nie znam na car audio wiec pytam.

Poza tym nie sram kasa i w zadnych zawodach nie chce i nie bede startowal.
Nie zalezy mi na marce chce cos co bedzie dobrze gralo za rozsadna kase. Wezmy pod uwage tez to , ze wszystko jest pod seryjnym radiem wiec sprzet za srylion zlotych raczej tu nie zagra tak jak powinien.
Srednia polka mi w zupelnosci wystarczy , zreszta glosniki za 600pln nawet z piecem za 1800 nie zagraja mega super rewelacyjnie. Chyba , ze sie myle to mnie poprawcie.


PS: co do Vibe i Fli . Nie neguje tych marek bo sie poprostu na tym nie znam
Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Ja dokładnię wychodzę z tego samego założenia co M E R O... Dla mnie polepszenie jakości dzwięku głośnikami HiFonics TS 6.2 było strzałem w 10 :) Gra lepiej niż seria, do tego na wiosnę wpadnie mały wzmak który to napędzi a kiedyś tam na pewno będzie inna jednostka sterująca :) Ale schowana na tyle że ori radio będzie na swoim miejscu :)
Znam ludzi co wydają tysiące złotych na CA ale dla mnie to bez sensu :) Dobrze wystrojone zwykłe DSP w e39 mi grało lepiej niż u kumpla w M3 - HK :) Więc po co przepłacać :P
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

HK mialem w coupe i gralo to srednio , ale na pewno sporo lepiej niz w turasie wiec jak dojde do tego poziomu , a mysle , ze na wygluszonych przodach pod wzmakiem i subem 25 moze byc porownywalnie , albo i lepiej .

PS: z innej beczki -> niechcacy wylicytowalem 2miesieczny gwint RACELAND

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-12-01, 21:51 przez M E R O, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Kaszalot
Zaawansowany forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 2012-05-09, 11:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Kaszalot »

Paaaanie... Tera to to siądzie :ddd
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Kevlar ciag dalszy

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

No gwint już z wyższej półki... A komora silnika też już ładnie wygląda...
Obrazek
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

No ładnie ci to wyszło gratuluje pomysłu :grin: Jeszcze tylko góra zbiornika z płynem do spryskiwaczy oraz pokrywa z przekaźników pod podszybiem do kompletu :razz:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Zablokowany