[e36 coupe] 328i by Kaper

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Głodek pisze:czemu chcesz flokowac ,na tym wszystko widac ,kazdy paproch będzie cię to w K.... :zdziwko:
w poprzednim aucie miałem całą dechę czerwoną we floku i wiem, że ciężko się to czyści (ale wygląda kozacko)... tak jak napisałem - to tylko pomysł...
Głodek pisze:nie kupuj skaju odkleji sie
nie powinno się odklejać - poza tym będę miał na to gwarancję (tapicer mi daje gwarancję)
M E R O pisze:lypa , kolorowo ;P
eee tam... za ciemno obecnie jest :razz:
Obrazek
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Kaper pisze:nie powinno się odklejać - poza tym będę miał na to gwarancję (tapicer mi daje gwarancję)
jak ci daje gwarancję ,ja oklejałem kiedyś skajem i sie odkleja ,a klej był tapicerski ,
skaj nie jest elastyczny ,jak go po naciaga to po pewnym czasie zacznie sie odklejac ,

mówie ci dołóż i zrób skóra ona jest elastyczna i na 100% będzie sie trzymac bo z drugiej strony skóry jest (Mizdra) a nie sztuczny materiał
Obrazek
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

ja bym to walną czerwona skóraa nie jakimś skajem czy flokować... zdemontujesz deske i zajedź do 2-3 tapicerów popytaj ile wezma za taka robocizne :) :bmw:
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

PRIMO pisze:ja bym to walną czerwona skóraa nie jakimś skajem czy flokować.
dokładnie czerwona skóra i bedzię miodzio
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Idento myśle. A może coś takiego jak alcantar? Jest tego na allegro sporo (wiem że nie sa ori ale takie miejsca to nie fotele więc się nie wytrze) ?
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

No Kaper, ja mam na podsufitce jak już wiesz a'la alcantarę i jest moim zdaniem zacnie... Kleiłem to już łocho cho temu i się trzyma, a wcale to nie był klej tapicerski... A czerwona na pewno się będzie bardziej prezentowała...
Jak chcesz, to napisz mi na pw ile metrów bieżących/kwadratowych byś potrzebował, a ja Ci dam znać, czy się da coś skombinować taniej... :mrgreen:
A pomysł ciekawy... :cool:
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

whucrew pisze:A może coś takiego jak alcantar
widziałem już deskę obszytą alcantarą i powiem, że nie wyglądało to elegancko :neutral:
Gabrielo pisze:No Kaper, ja mam na podsufitce jak już wiesz a'la alcantarę i jest moim zdaniem zacnie... Kleiłem to już łocho cho temu i się trzyma, a wcale to nie był klej tapicerski...
Zobaczę co "mój" tapicer ma za materiały. Najlepiej kupić czarny materiał podsufitkowy - on jest bardzo elastyczny i ma gąbeczkę. Jak powie, że nie to się odezwę do Ciebie i cosik pokombinujemy :wink:
Gabrielo pisze:A czerwona na pewno się będzie bardziej prezentowała...
Co czerwona - podsufitka ? Za czerwono by to było - to nie ferrari :kolebka: czarny sufit będzie oraz słupki, daszki itd
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Myślę że sie mylisz.. Chyba brakuje ci odwagi :wink: Ja też myślę co zrobić z moim wnetrzem. Jakbym miał czarne jak twoje to bym zrobil jak na twoim VT plus podsufitka na red i klamki chrom. I nie wyglądało by to jak ferrari tylko conajmniej jak dopieszczone M3. Tylko że ja mam trudniej bo muszę kombinować z 3 kolorami(biały/szary/czarny).. :roll:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Kaszalot
Zaawansowany forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 2012-05-09, 11:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Kaszalot »

BMW to nie honda...
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

daj jeszcze do tego wszystkiego tak zapowiadaną podsufitkę burberry i bd ogień :lol: :lol:
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Kaper kombinujesz jak kon pod gore .
Albo grubo albo wcale , miala byc krata to kombinuj w tym kierunku a nie jakies dermy-skaje

Obrazek
Obrazek
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Nie podsufitka, tylko ten dół z deski! Gdzie tam podsufitka... :573: Czarna i żadna inna!! :mrgreen:
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

jak masz coś robić po kosztach to se daruj ;) albo skóra albo alcantara :) z czego ta druga orginalna troche kosztuje :) odwagi kaper :)
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

M E R O, fajny ten środek burberry ale cena zabija !
Zobaczę jakie ceny skóry i obliczę koszta. Na pewno deskę będę ciał obszyć tak jak w VT ale teraz mam dylemat czy aby na pewno czerwony (pooglądam jakie tapicer ma kolory :wink: )
Obrazek
Kamil35
Zaawansowany forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: 2012-02-01, 18:45
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kamil35 »

Kaper pisze:
Dywan podłogi będę musiał w jakiś sposób farbnąć na czarno (ktoś ma jakiś sprawdzony sposób ?) i teraz pyt: czy trzeba ściągać deskę żeby wyjąć dywan? - bo też taką teorię słyszałem.
Wyciągałem dywan w swojej to sciagałem schowek i reszta co jest ponizej radia
Napewno musisz sciagnąc nawiew bo w tunelu gdzie zachodzi dywan cie nie puści,

Słyszałem że polifty mają inaczej skonstruowane ogrzewanie.więc na 100% niewiem

Chodzi o miejsce pod konsolą.Na zdjęciu nie sciagali ogrzewania bo widac że jest rozcięty

Obrazek
Zablokowany