swobodna rozmowa na temat sierpniowego zlotu BTS

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Ficek

Post autor: Ficek »

ja moge udawac poszkodowanego pod warunkiem ze reanimowac bedą dziewczyny :mrgreen:
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

to ja tez sie w tedy do tego pisze tylko jakies fajne dziewczyny :P
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

scaliłem te dwa tematy bo jednak mialem urojony pomysł, zaloze drugi jak juz beda jakies twarde fakty i potem bede to sam uzupełniał

co robimy z ta hamownią?? jest moze od nas ktos chętny??
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ja oczywiscie chetny. I wiem ze bedzie wileu chetnych. Juz gadalem ze szwagrem przyszlym i mowi ze pewnie by hamowal. A wiec na to mysle ze bylo by wielu chetnych. Oczywiscie kazdy uczestnik musi placic wjazd. Nawet ci bez BMW. Juz pisalem na SSS o autko do pomiaru 1/4 mili. Mysle ze jutro bede juz cos wiedzial. Tylko chce wiedziec dokladna date bo inaczej nie bede wiedzial nic dokladnie.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Mussu
Małopiszący
Posty: 25
Rejestracja: 2008-05-25, 22:23
Lokalizacja: Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: Mussu »

Ja sie wczoraj spózniłem na spotkanie pod mc w wodzisławiu i zadnego juz nie było.
Ale jezeli będe mógł w czyms pomóc to jak najbardziej sie dołączam.

1. kolebka
2. miras
3. krzys + olka
4. przymo
5. tomi325
6. idzi89
7. Przemek
8. Ficek ........zawsze i wszędzie...........
9. mussu
Ficek

Post autor: Ficek »

ja tez bym sie pisał na hamownie . a data na dzien dzisiejszy to 23 sierpien
rapanu

Post autor: rapanu »

skoro juz wstepnie piszecie ze cos pod koniec sierpnia ma byc ta impreska to moze i ja z Ania sie nacos przydam ale dopiero na dniach bede wiedzial co i jak z moim wakacyjnym wyjazdem na urlop.a tak na marginesie to takie pytanko skoro w planie widze ze jest pare ciekawych konkurecji to czy w zwiazku z tym beda przewidziane jakies nagrody?niewiem cos ala pucharek czy ala dyplom?bo gdyby cos takiego sie przydalo to by bylo trzeba to powoli zamawiac.
BaracuSS

Post autor: BaracuSS »

I ja chętnie się dołączę,jestem strażakiem więc pewne rzeczy też mogę załatwić tylko martwi mnie data od 15 sierpnia mam 2 tyg. urlopu i z tego co widzę parę innych osób też ,może być niska frekwencja klubowiczy.


1. kolebka
2. miras
3. krzys + olka
4. przymo
5. tomi325
6. idzi89
7. Przemek
8. Ficek ........zawsze i wszędzie...........
9. mussu
10.BaracuSS + Klaudia (o ile nie będzie to w czasie wyjazdu na wakacje :( )
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

beda nagrody :) inaczej sie nie da ;p
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

Co do hamowni to aby ją zamówić musi być twardy termin bo koleś ma naprawdę napięte. A co myślicie o tych mapkach poglądowych rozdawanych przy wjeździe?? No jeśli pierwsza pomoc to napewno jako coś z boku, wiadomo że wiele rzeczy będzie się zazębiało.
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Mirek mi pisal na gg ze termin to 23 08 2008 co do mapek to dobry pomysł! mozna by taka zrobic i porozsylac po innych forach
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

No spoko ale żeby zrobić mapki musielibyśmy się tam jeszcze raz spotkać i z Mirasem głównie bo on wie co i jak to obgadać jak duże to będziemy mieli czy te poprzeczne drogi też będą nasze itd. Bo tak na sucho to mało co ustalimy trzeba zrobić szkic sytuacyjny gdzie co ile kiedy trzeba by też było już powoli zrobić ramowy plan i zacząć rozsyłać na inne fora. Bo jak rozumiem zlot jest ogólnodostępny dla wszystkich marek czyli forum VW, Opel, itd. im więcej ludzi tym większa pompa, ale nie może być tak że ludziska się zjadą a tu się okaże że coś jest niedopięte, że ktoś czegoś nie załatwił bo wtedy jest kaszana. Dlatego im wcześniej zaczniemy wszytko ustalać na (gotowo) tym mniej będzie bieganiny. Szczerze nigdy nie byłem na strikte tego typu imprezie ale byłem na innych i wiem jak to wygląda w praktyce, przeważnie jeden myślał ze to robi ktoś inny, i okazuje się że nagle brakuje jakiegoś kabelka czy słupa czy ławeczki. Pozdro 4all
adamwsb

Post autor: adamwsb »

1. kolebka
2. miras
3. krzys + olka
4. przymo
5. tomi325
6. idzi89
7. Przemek
8. Ficek ........zawsze i wszędzie...........
9. mussu
10.BaracuSS + Klaudia (o ile nie będzie to w czasie wyjazdu na wakacje )
11. Adam (o ile bede w polsce jeszcze)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Adam a co ty znowu "wyjezdzasz"?? Juz chyba 4 raz.
Co do zlotu to bedzie to zlot BMW!!! Inne marki beda wpuszczane pozniej i to tylko na 1/4 mili i hamownie. Wiec te dwie atrakcje musza byc blisko siebie. Dzisiaj dostalem odpowiedz co do wynajmu ekipy pomiarowej na 1/4 mili. Koszt to ok 3500zl (opis tutaj http://www.sss.org.pl/timing.php ) Mysle ze wjazd od obcych marek to 20zl od auta. Bo jakos trzeba zarobic na ten sprzet o ile ich wezmiemy. Hamownia splaci sie sama od klientow, a reszte to sponsorzy itd.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

No hamowni nie trzeba płacić bo koleś od nas nic nie chce on sobie zarobi na pomiarach ale wiesz najgorzej by było gdyby np 4 auta zmierzyły moc to ma tylko 200zł a wtedy na pewno chciałby aby mu zapłacić chociaż za drogę z poznania i z powrotem ale myślę ze że wiele więcej ludzi zrobi pomiar. Co do 20zł od innego auta to marni widzę frekwencję moim zdaniem to zbyt wiele.
ODPOWIEDZ